Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється спати удень

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення flash-ka » 30 грудня 2013, 19:57

у нас плавний перехід. зміщений "графік". один день спала 2 рази і на ніч вкладалась пізніще наступного дня 1 раз в день і спати швидше....так перейшли в 1 і 5 міс. на одноразовий денний сон. думаю з ним прощатись теж по такій схемі будемо )))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Olyana » 03 січня 2014, 15:47

О то я не одна така))) доця вдень спить дуже мало. 1.5 год в середньому. Хоч нам лише 10 міс... Буваэ що 2 рази спить а буваэ вже і раз. Зранку не хоче вкладатись.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення flash-ka » 04 січня 2014, 12:38

забула ще написати,що коли дитина спить, то мама лежить біля неї, бо циця мусить бути поруч. лише з 1,5 року почала перекладати і відходити хвилин на 40, а потім далі спимо разом. сама не буде спати. мені краще побути з нею,щоб вона виспалась, тоді в кращому настрої і я зможу більше зробити поки вона грається.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Vikibee » 04 січня 2014, 12:47

В мене мала ще досі в 2,5 спить годину сама, а далі мама мусить бути біля неї, щоб як вона відкриє очі, то має бачити маму і далі засинає на годинку. А може плакати, просити, щоб погладити по спинці або ще щось там. Тому, у моєму розпорядженні годинка лише. Боюся на довше лишити, бо відразу як побачить, що сама спить - то встає і біжить......... і по спанню(((((((((. А ще боюся, щоб з другого поверху на перший спросоння не гнала, бо кімната у неї на другому, а кухня на першому, то сильно і нічого не наробиш, поки доня спить(
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 січня 2014, 16:55

Ми перейшли на один денний сон десь місяців в 9-10 напевно, точно й не пам"ятаю. Воно якось само так сталось, я взагалі не дуже можу впливати на її спання чи неспання, вона як хоче спати, то так вже плаче, що не вкласти неможливо, ну і як не хоче, то так само не вкладеш. Тому покладаючись на власний досвід, я не дуже уявляю таких ситуацій, коли мами самі вирішують, скільки й коли класти дитину спати.
Єдине, що я зараз дуже стараюсь не допустити другого денного сну, точніше він не такий уже й денний, бо деякі діти в 20-21 год вже лягають до ранку, а моя може в цей час собі передрімати ще 30-40 хв, а тоді гратися до 2-3 ночі. Тому я всіляко намагаюсь до з 20 до 22-22.30 не допускати спання, бо то до ранку ще не буде, але не завжди вдається, часом вона просто валиться з ніг і відрубується.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення irinka » 04 січня 2014, 19:03

Мій теж вже інколи не хоче спати вдень, але то буває тільки на вихідних, бо знаю що в садочку спить. Але як не ляже спати вдень, то на вечір вже трохи стомлений, може відрубатися в 20-21. Перед Новим роком вдень не спав то заснув в 19:45 і вже спав до ранку.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість