Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється спати удень

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення irinka » 31 жовтня 2013, 20:26

Мій останнім часом на вихідних теж не хоче спати, але інколи навіть не витримує до вечора. Минулого разу заснув в 17:00, а потім ввечері довго не хотів спати, тому мені все-таки краще коли він поспить трошки вдень.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення KriStar » 31 жовтня 2013, 21:06

а ми вже відмовилися від денного сну. Кожен наш захід укладання спати закінчувався ревом і істериками. :cry: Для мене це було вже занадто, кому потрібні такі жертви... Я вирішила замінити денний сон дитини відпочинком. Читаю книжку, розповідаю казку й так десь годинку ми собі лежимо. Зате на ніч засинає тепер на годину-дві раніше :yes:
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Natalinda » 04 грудня 2013, 02:24

Оце почала моя дитина змову спати вдень. Дістало його вже пролежувати в тому садочку. І що я мала б тішитися, бо ж дуже хотіла щоб він вдень ще довго і міцно спав, я росзтроїна(((( На ніч засинає не раніше 12-ї в ті дні що спить в садку. Вже не раз я раніше за нього засипала, а він бідний товкся і крутився з одного боку ні другий з словами "я неможу заснути" :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення TanenRom » 04 грудня 2013, 08:56

Natalinda розумію у нас аналогічно, уже і просила щоб будили раніше, бо це вкладання спати перетворюється на каторгу. я засинаю, дитина по мені товчеться, минулого вечора заснула близько 1-ї, а зранку в 7,30 ледь її підняла.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Ulkanet » 05 грудня 2013, 00:30

а може дітям після денного сну якусь фізкультурну нагрузку давати і на вечір чай з меліси???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Natalinda » 05 грудня 2013, 00:58

Ulkanet то хіба щоб кроси гонив кругом села))))) Ми ще ж гуляємо після садочку, на відміну від більшості діток з нашої групи))))
А меліса є, тре заварити)))0 Нині заснув пів 11 - не спав в садку :aplo:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення flower » 05 грудня 2013, 10:37

Natalinda написав:Оце почала моя дитина змову спати вдень. Дістало його вже пролежувати в тому садочку. І що я мала б тішитися, бо ж дуже хотіла щоб він вдень ще довго і міцно спав, я росзтроїна(((( На ніч засинає не раніше 12-ї в ті дні що спить в садку. Вже не раз я раніше за нього засипала, а він бідний товкся і крутився з одного боку ні другий з словами "я неможу заснути"

В мене те саме, якщо спить в садіку то засинає пізно. Дома не спить, не хоче і поводиться до вечора нормально і засинає всерівно не раніше 23 год. Але деколи бувають казуси, може в вечері гратися і заснути, раз в палатці заснула, раз на коврику. От тоді бужу, бо засинає в годині 19, як дати їй поспати, то нічкою точно спати не буде. І розумію, що ще спати їй треба, але вона мені кричить не піде і все. Деколи вдається вмовити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення Ameli » 05 грудня 2013, 14:54

В нас теж таке було і це особливо стає помітно в осінньо- зимовий період. то помагав як не дивно режим ( ну в садку їх можуть вкласти а я чим гірша) :ha: і ще нам наша педіатр виписала дормокід то я давала, а потім і мелісу варила і спокійні ігри щоб перед сном були, бо як роздуріється то тоді взагалі ЗАВАЛ. Ну важко вона цей період пережила і ми з нею. а зараз ми їй виробили такий режим, спала в садку чи ні але в 21.00 в ліжко і все спить, чи ще покрутиться то вже її право але не встає і таки засинає.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення TYulia » 30 грудня 2013, 16:52

ми ще спимо 2 рази в день, але щось то на тяжко вже дається, от думаю може то тільки раз ложити спати. Дівчата, ви коли на 1 сон в день перейшли? які ознаки того, що то вже так треба?
Розкажу свою історію, може щось мені порадите.
Зранку малий просинається десь в 7-7:30(деколи і в 6 може встати). Приблизно через 3 години десь в 10 вкладаю його спати, поспить десь годинку, потім гуляєм, бавимось і знов десь через 3-4години десь в 15:00 спимо другий раз, то може і 2 години поспати, на ніч вкладаємось десь в 21:30, починаємо правда вже 21:00. ми на гв, то засинаєм біля грудей, але останнім часом, то засинання займає добрих півгодини а то й більше. Він смокче груди, ногами махає вище моєї голови, потім може облазити все ліжко, попорпати покривало і всі ковдри, потім знов беру до грудей, вже щось і співаю і підколисую, і так вже той сон змучим. Деколи таке враження, що він бореться з тим сном, бо іноді вже очки майже закриваються, так він груди відпустить і чи злазити захоче чи ще якісь мостики. На ніч менше-більше засинає, відносно спокійно довго цмокаючи. Я ще б хотіла щоб він через зиму 2 рази спав, але вже й не знаю... Чи то такий період, який тре перечекати, чи таки реально проситься на 1 сон...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина відмовляється спати удень

Повідомлення sky » 30 грудня 2013, 18:22

Ми з 1.1 року спимо раз в день, почала ложити 1 раз бо спала 2 роза по пів години, мене мучала і себе. Тепер ложу в 14.00 ( зранку прокидаємося в 9-9.30) і спимо до 16.00, засинаємо в 21.30-22.00
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron