Глобальні оголошення!



Якщо дитина не хоче спати вночі....

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Vanilochka » 31 грудня 2014, 01:52

я знаю що це тільки початок і що сьогоні лайт вечір- ніч але я вже не можу просто коли малий не спить до другої ночі .....і я не знаю що з ним робити, пробує все що можна а він всеодно не спить і навіть не думає
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 31 грудня 2014, 02:13

Vanilochka що саме тебе напрягає??? те що він не спить?? чи те що ти невисипляєшся???

чим більше ти будеш нервувати з цього приводу - тим більше він буде не спати (в тебе голос не той, рухи різкі, може ти його ще й сильно гойдаєш в ліжечку чи на руках - дитини бачить щось "не то" і він того ще більще "збуджується" і не може заснути - бо в неї стрес - щось нове і незвичне відбувається в її житті :hi: ) "забий болт" і "най ся діє воля Божа!" :():

в мене мала, як не спала, то я спочатку тоже сильно нервувала, невисипалася. а потім забила на всьо - і стало набагато легше жити :dance:
мені всі казали недавати дитині спати в день :scare: по 4-5 годин :crazy: , тоді вона почне спати в ночі :hi: ага, якби ж то так сталося :dash: і в нас то було десь в районі 2-3 місяців (я про вік дитини). потім потрошку перейшло. :hi: щоб висипатися - я спала в день (вірніше з ранку) з малою :=): коли всі спали, ми при приглушеному світлі лежали і я щось там їй говорила, співала, гладила і т.д. і так ми засинали (деколи я навіть скоріше за неї :hi: )
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення pan_kotskyy » 31 грудня 2014, 05:07

Vanilochka написав:...і я не знаю що з ним робити, пробує все що можна а він всеодно не спить і навіть не думає

Коли бачила, що навіть не думає спати - не спали, я передивлялась фільми нічкою (бо робити щось вже не хотілося ніяк), поки мала гралася собі (ну і я коло неї).
В нас такий період був, як малій було біля вісьми місяців, не хотіла спати і крапка, до 4 ранку сиділа.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 31 грудня 2014, 10:39

Ого,о такій годині.Важко,бо вже і нерви можуть бути від перевтоми.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Vanilochka » 31 грудня 2014, 19:20

Ulkanet ну я не висипаюсь, але ще + не знаю що з ним робити, бо він коли спати хоче в"ялий, груди не завжди хоче, :dash: короче то просто сплеск емоцій, я то пробую все що можна робити, але коли таке майже ніч в ніч... але я вірю що то все якось налагодиться, і що він ще маленький та йому треба допомагати :+++:

Marichkaну то от проскакує, але я розумію з одного боку що він ще малесенький...
але дякую дівчата за поради:)
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 31 грудня 2014, 19:32

Я купала б,дала б трохи змерзнути,а тоді до теплої циці без світла і шуму
Можна ще невропатологу показати-розказати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Радмила » 01 січня 2015, 15:07

Діти часом плутають ніч -день. Мамі варто прилаштовуватись до графіку дитини. ВІдпочивати, коли дитина спить. Це важливо. Краще вдень прилягти і поспати, чим прати-прибирати, доки малятко спить. Тоді і нервуватись будете менше. Це мине, ще не раз може поміняти день і ніч.
Неврологу варто показати щоб не пропустити чогось. Особливо, якщо дитина взагалі неспокійна і вдень, і вночі.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Радмила » 01 січня 2015, 15:10

Я в таких випадках носила, колисала, колискові співала. Насолоджувалась тим , що маленьке, пахнюче молочком на руках у мене. Якщо очки розкриті, і сна ні в одному оці. Просто бавилась би. Або поклала біля себе, та й дрімала б одним оком. Най собі люлюкає.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 01 січня 2015, 15:16

Vanilochka написав:я знаю що це тільки початок і що сьогоні лайт вечір- ніч але я вже не можу просто коли малий не спить до другої ночі .....і я не знаю що з ним робити, пробує все що можна а він всеодно не спить і навіть не думає

я на фітболі заколисувала. Тобто я сідала на фітбол, брала на ручки і гопали так разом під якісь пісеньки-казки. Могли так і годину скакати :pardon:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення flash-ka » 01 січня 2015, 21:08

нам 2,7. У дитини нова фішка. не хоче лягати спати. я її не напрягаю але вона все пізніше засинає і пізніше прокидається? Знаю,що є варіант просто будити зранку, але я готова вбити коли прокидаюсь під будильник чи хтось будить....
які ще варіанти?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron