Глобальні оголошення!



Якщо дитина не хоче спати вночі....

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet


Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення sky » 23 грудня 2013, 23:18

Kropiva написав:Скоро 1.8. Така проблема від 6 міс.

Порадьтеся зі своїм педіатром, я давала по 1 кап валеріани
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Marichka » 24 грудня 2013, 00:19

Невролог теж може щось порадити і виписати заспокійливе.
Я часто використовую прийом.Даю змерзнути,тоді вкриваю гарненько і до циці.Вгрівається і засинає.Часом підколісую в колисці чи на руках.
А якщо денний сон взагалі відмінити?
Щасти вам в нелегкій справі материнства,маю надію,що все пройде і забудете ті важкі часи!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Dana » 24 грудня 2013, 07:18

А в нас малюк також вночі любить прокинутись і добру годинку погратись. Засинає об 11-12 вечора,прокидається 7-8. Аот денний сон - від народження - просто жах! Або з цицьою в роті (тоді є надія що навіть годину поспить), або по 20, максимум 40 хв тричі вдень. І скільки не пробуємо раніше купати результат один. А нарахунок активності то від невропатолога чула, що кращена вечір не перезбуджувати дитину.
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення TYulia » 24 грудня 2013, 11:49

Dana написав:А в нас малюк також вночі любить прокинутись і добру годинку погратись. Засинає об 11-12 вечора,прокидається 7-8. Аот денний сон - від народження - просто жах! Або з цицьою в роті (тоді є надія що навіть годину поспить), або по 20, максимум 40 хв тричі вдень. І скільки не пробуємо раніше купати результат один. А нарахунок активності то від невропатолога чула, що кращена вечір не перезбуджувати дитину.


в нас теж схожий графік снів був у перші місяці. 20 хвилин колишу чи коло грвдей, потім поставлю в ліжечко і не встигну до іншої кімнати зайти, як прокидався,в кращому випадку спав 40 хвилин максимум. Трохи сон почав внормовуватись десь біля півроку. А ночу то ми щогодини ставали.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Vikibee » 24 грудня 2013, 12:49

А нам вже 2,5 і ми все рівно погано спимо. В 2,2 відлучились від грудей, думала, якість сну покращиться (до цього ставали гамати 3-4 рази вночі), але ні. Зараз встаємо як мінімум 1 раз на горшок, а як не на горшок, то щоб мама спинку погладила/колискову поспівала або казочку розказала :crazy: але я з того трагедії не роблю, незважаючи на те, що скоро ще один малюк на підході :hi:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Kropiva » 06 січня 2014, 15:38

Vikibee, ви мене надихаєте!
В мене двійнята, я вже ніби змирилась з неспанням, але Максим заважає спати Володі. Коли вони будяться у двох мені доводиться носити їх на руках, бо заговорити ті крики неможливо.
Наразі ми ніби виходимо на якусь по добу режиму.
В невролога ми були, навіть в кількох. Вони розводять руками, або пропонують пити ліки ( не валерьяну) .
Невролог дуже хороша веде нас від народження, я їй довіряю, але взяла на себе відповідальність ліки не давати.
Намагаємося триматися розкладу. Денний сон з криками і плачем закачую, потім бужу в до 16.30, потім як можу розважаю, найефективніше пробудження -прогулка!, а далі вже більш менш засинаємо 21- 22. Вночі їмо 2 рази. Сьогодні проспали до 6.50. Ююююху!
короче ніби вже нема на що жалітиь! ;)))))) :dance:
Kropiva Офлайн


 

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення TYulia » 30 січня 2014, 12:24

дівчатка, щось в нас сон ніяк добре не внормується. За останніх більше року я щоночі сплю в середньому по 5 годин, колись я б сказала, що це не реально, але досить терпимо. Я все розумію якщо то зубки лізуть і мій хлопчик просинається з плачем щогодини або щопівгодини, але коли вже ніби і не зубки, то вже :dash: Просинається за ніч в середньому 3-4 рази. А останніми ночами взяв собі за звичку проснутись так конкретно ночу, щоб типу бавитись чи що. Сьогодні десь з 2 до 4 його присипляла, ніби вже біля грудей засне, положу, він порухається-порухається, проснеться, зразу на ноги і чи до мене щось агукає, чи по ліжечку ходить і т.п. Я вже і до себе на ліжко брала, і строго старалась сказати, що то треба спатки... потім знову до грудей і так десь за півгодини заснув. Як ви боритесь з таким нічним просинанням? думаю, може я щось не так роблю :confused: Педіатр наша каже, що то вже мав би бути суцільний сон 6 годин, а в нас такого ще ніколи не було.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Anjuta » 30 січня 2014, 12:33

все у вас нормалізується ще маєте час, а педіатри завжди говорять так ніби всі діти однакові :wink:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Marichka » 30 січня 2014, 16:55

В мене таке було подібне,але я спала з дитиною і навчилася дрімати і годувати,часом мені здавалося,що я пів ночі годувала
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей