Глобальні оголошення!



Якщо дитина не хоче спати вночі....

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Nymydora » 29 вересня 2010, 15:31

ми спимо зараз переважно один раз на день 2-2.5 години. А вночі малий встає 1-2 рази їсти. Часом тільки поїсть і засне знову, а було і таке, як писала Камісія: прокидався і дві години грався. Останні дві ночі чогось кожну годину просинаєтсья і плаче, поки цицю в рот не засуну.
Закономірності вивести не можу ніякої :???: :unknown: Але я вже сама сплю на ходу :morning: :morning: :morning:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

сон дитини

Повідомлення taranjka » 30 жовтня 2010, 11:43

скільки спить ваше чадо? скільки має спати дитина в рік і місяць?

а то вчора ми за нашим дєцком не встигали, не наю шо я таке зїла/випила, але дитю сон гет відбило :dash: :dash: засинає вона дес по 12 то стандарт, прокидається в 10. вчора все як завжди, от тіко денний сон був годину - з 14 до 15, і тоді неперервний потік енергії до 00 30 :dash: :dash: :dash: і то з великими протестами дитьо з цицьою заколисувалос...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: сон дитини

Повідомлення happymami » 30 жовтня 2010, 11:56

Знаєш, а мій теж вчора дуже пізно заснув. Як ніколи. Може то якісь бурі магнітні? :crazy: :???:

в рік і місяць ми засинали в 20.30. Прокидалися в 8.00. Вдень від 40 хв до 3 год - максимум.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: сон дитини

Повідомлення Радмила » 30 жовтня 2010, 11:56

часом бувають такі збої. Коли мама випила кави, багато чаю, в дитини зубки на підході, чи багато емоцій протягом дня. Нічого за кілька днів все внормується. ;)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення mala-karta » 30 жовтня 2010, 12:25

в рік і місяць
лягав в 21 і ставав в 9.
Вдень спав ще два рази, по 1.5-3 години.

Бачу по статистиці, що в мене був люблячий спати хлопчик.

Зате зараз лягати спати на ніч не хоче :)
Очі аж злипаються - але то компотіку, то киці, то молока пташиного :crazy:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Nymydora » 30 жовтня 2010, 20:10

а наш ото взяв собі за моду - 7-8 засинає, зате вночі грається. Сьогодні он в 5 ранку встав, 2 години товкся по мені, потім годину я не пам'ятаю, певно я заснула, бо коли проснулася в 8, він мирно сопів під боком. І так ми до пів10 проспали, як ніколи. Зате вдень його вся родина вкладала - і ніяк. Так і не заснув, какунець.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення mala-karta » 02 листопада 2010, 23:28

в нас був дуже нездалий період.
Ромка не хотів лягати спати і якщо просинався вночі, то теж були проблеми з вкладанням назад.

Почалося все з хворання.
Вночі Ромка проснувся і довго крутився не міг заснути (то була ніч, після кої температура була 38.9 вдень). Мені він здався якимсь гаряченьким. Спитала, чи хоче пити. Сказав, що хоче.
Якоїсь радості я його потащила з собою на кухню (він може сам в темній кімнаті почекати мене кілька хвилин). Там включила світло, налила компоту. Малий до кінця проснувся.
Занесла назад в кімнату, пробую знов вкладати - не хотів, просив пити. Після 2-ої кружки я не витримала, насварила і сказала, що пора спати.
Ромчик ревів, просив компоту, знов ревів :cry: Бідося.
Я його знов насварила.

Ромчик довго не міг заспокоїтись, плакав. Як тільки пробували лягати - крик, "компоту!!!".

Тримала на руках, під ранок заснув навсидячки.

Вдень спав тільки на руках і тільки сидячи.

Вкладання на ніч відтоді перетворилося на кошмар. Тільки горизонтальне положення - "компоту!!!!". Виключити світло - теж крики.
Засинав дуже тяжко, крім того ще й ми майже не гуляли, почував малий себе добре, енергію не було де дівати і лягав з кожним днем все пізніше і пізніше.
Я нервувалася спочатку, потім махнула рукою, лягали спати в першій :o
Боязнь "лягання спати" залишалася (горизонтально лягати чи виключати світло), зі всіх сил боровся зі сном. І компот залишався...
З малим ми безсонними вечорами переробили кучу справ, поставили дядікові програмки всякі на компутер, вивчили віршики, прибрали в шафі...
Коли стрес від нічної спраги, просипання і мого "построєнія" (блін, це ж треба було так по ідіотськи себе повести і мати півтора тижні проблем :dash: ) почав проходити, на прохання "компоту" почала говорити "татко прийде і принесе нам, добре?" (а татко на роботі був...) і щось в такому роді, Ромка точно не хотів пити, погоджувався на татків компот, і ми вкладалися спати.
Я дуже рада, що отой період нам вдалося пережити без всяких "дати прокричатися" і т.д. Просто мені треба було взяти себе в руки і помогти малому заспокоїтися.

Тепер малий ганяє надворі і знов настала лафа - Ромка змучується і гарно засипає по свому старому режимі.

Багато букв, а мораль така: дітиська наші - самі кращі і треба завжди бути з ними, пробувати їх зрозуміти і щоб не сталося - старатися зберігати спокій і ставитися до всього по-філософськи.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: сон дитини

Повідомлення Olyana » 27 листопада 2013, 18:25

happymami написав:Знаєш, а мій теж вчора дуже пізно заснув. Як ніколи. Може то якісь бурі магнітні? :crazy: :???:

в рік і місяць ми засинали в 20.30. Прокидалися в 8.00. Вдень від 40 хв до 3 год - максимум.

о і в нас такі "проблеми"))))
малявка вдень спить як заєць під кущем)) по 30 хв. буває, з цицьою довше поспить, зрідка. правда, лягає о 9 і спить до 7-8 як коли. дитя повне енергії. а мама нічо не встигає зробити)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення Kropiva » 23 грудня 2013, 15:31

Ну то і я вже поділюся своїм щастям.
З одним пацаном нема проблем, чіткий розклад. В обід спить з 13.00 до 16.00, вночі 22.00-22.30до 7.00-7.30 якщо другий не завадить криками, вносити п'є молоко 00.30.
Другий то катастроф! Вдень заколисую з криками до 14.00 спить добре, не розбудишь!, з криками і тормощінням бужу в 16.00 сам не прокинется до 20.00 або навіть до 1.00. Ввечері грається мляво, тяну на двір обох щоб побігав. Спати в ніч лягає 19.00,20.00,рідко 21.00. Лягає- падає на підлогу і спить, якщо не беру на руки. Подьем 3.26- іноді смішно від такої чіткості.якщо ношу на руках буде дрімати, в ліжку кричить, в іншій кімнаті бавиться світлом грюкає верескає.
З лікарем радимось. Вирішили дочекатися всіх зубів. Наразі лізе 8 шт. Але проблема ця вже давня, і те що це через зуби надії мало.
Радьте щось, бо я вже синя його по ночах тягати.
Пс: вдень вони теж зі мною, баба далеко, няні нема.
Kropiva Офлайн


 

Re: Якщо дитина не хоче спати вночі....

Повідомлення sky » 23 грудня 2013, 16:49

А скільки дитині? Коли мала мала 9 міс то не спала взагалі, тоже під час зубів, то лікар нам прописала заспокійливе подавати, допомогло! І ще знаю по малій що з 20.00 з нею не потрібно дуже активно бавитись і в 22,00 ми спокійно засинаєм, можем вночі прокинутись попити водички, і спимо до 9.00
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron