Глобальні оголошення!



Ритуал вкладання спати

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 13:32

Ну як сказати,мене така ситуація невлаштовує ну і чоловіка також.Але як з нею боротися вот в чом вапрос :dash: :dash: :dash:
Lesya29 Офлайн


 

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 13:38

я своєму купила постіль з тачками і машинку-захист прикрутила на ліжко....то більше нікуди не хотів, тільки свою кімнату
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 13:41

а ще купила йому велику машинку тачку і сказал, що ця іграшка спатиму в ліжичку всому, або несу назад в магазинчик...але то ми робили коли він мав з дитячого ліжка на підлідкове переходити. бо мав вже другий народитися. а коли ми перевели його в іншу кімнату....то було при переїзді просто поставили ліжко і все.....він навіть нічого і не казав....а тепер радіє щов нього своя кімната і що він добрий старший брати віддав молодшому своє старе ліжечко
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Natalinda » 12 листопада 2013, 13:42

Lesya29 так розказуйте щось дитині. Як то добре і класно в свому ліжечку, як мамі важко бо він копається чи що т ам ще, заохочуйте і так далі. Але в мене враженя що ви самі ще не готові відділити дитину від себе :wink:
Lesya29 написав:ми спати самі нехочемо
так розумію що всі ви? :wink:
За день дитина навряд чи зрозуміє, тим більше якщо до того спала разом з вами, але за тиждень-другий думаю можна буде чогось досягти :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Vikibee » 12 листопада 2013, 13:44

Моя мала попросилася на окреме ліжечко у 1,5. Зараз їй 2,3 і вона постійно перелазить від себе до нас на наше велике ліжко. Але мене це не напрягає зовсім. Мені приємно, вона притулиться, перебирає мені волосся, цілує часом....ну коли ще таке буде........я добре пам’ятаю себе, я довго спала з батьками на великому ліжку. А пізнше, коли перейшла до своєї кімнати, то мама ще сама просила, щоб я прилягла, але де там.........

P.S. Якби не моя вагітність, то взагалі не переймалася б тим де дитина спить, вважаю, що на все свій час. А зараз на меті привчити її спати на великому ліжечку з нами в кімнаті, бо вона часто мені ноги на живіт викладає, трохи переживаю..
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Кокетка » 12 листопада 2013, 13:48

у нас було по різному, Старший був два роки грудний то й спав зі мною ) а потім привик) та народився маленький і він мусів піти на своє ліжко, ми якраз приурочили нову покупку і йому було цікаво бо нове, а маленький самостійний з народження, він поїв і йому було жарко зі мною і хотів сам спати, потім став старший і пішов спати на другий поверх ліжка. І якось так повелося що в 22.00 у нас ... діти спати лягають, ну перед тим ритуал зуби чистити пити , в туалет. все з віком прийде , а спати приходять над ранок інколи, але я дуже люблю ці моменти і ціную, бо виростуть і не прийдуть( точно. а так потіскаю пообнімаю поцьомаю і їм радісно і мені, і настрій гарний зранку)у всіх
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 13:49

Natalinda написав:Lesya29 так розказуйте щось дитині. Як то добре і класно в свому ліжечку, як мамі важко бо він копається чи що т ам ще, заохочуйте і так далі. Але в мене враженя що ви самі ще не готові відділити дитину від себе :wink:
Lesya29 написав:ми спати самі нехочемо
так розумію що всі ви? :wink:
За день дитина навряд чи зрозуміє, тим більше якщо до того спала разом з вами, але за тиждень-другий думаю можна буде чогось досягти :wink:

Я вам сказати готова,бо в день ми самі і собі разом відпочиває..на великому ліжку...Але міні здається що колись і чоловікови треба приділити увагу :pardon: :dance: :dance: :dance:
Lesya29 Офлайн


 

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення taranjka » 12 листопада 2013, 13:52

олята маю до вас прохання - пишіть грамотніше. від тої перестановки букв і практичної відсутності розділових знаків (окрім трикрапок) читати ваші повідомлення дуже складно. зрозуміти теж :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 13:54

ок. мені просто іноді помічник допомагає.... :crazy:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 13:55

олята написав:ок. мені просто іноді помічник допомагає.... :crazy:

Ага мені також........... :cry: :cry: :cry:
Lesya29 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron