Глобальні оголошення!



Ритуал вкладання спати

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення taranjka » 15 березня 2012, 16:47

менша засинає з цицьою, а старшій або я, або чоловік розказує казку. муж розказує і засинає, а Дарця ше півгодини може шось розказувати :crazy: інколи казочки розказую я. після 3-4 я починаю розазува про їжачка, який збирав ягідки (йшов їжачок лісо, йшов, йшов,..... знайшов ягідку і поклав в кошик, і знову йшов.....) :rolf:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 квітня 2013, 10:52

В нас ці ритуали дуже часто змінюються. Від народження і до двох місяців засинала тільки на руках. Десь аж до трьох місяців навчилась засинати під годування. Потім стала часто засинати після годування, але вже не з цицьою в зубах, а поїла, демонстративно відвернулась і заснула, часом ще з пальчиком в зубах. А зараз то часто засинає сама, щоб її не чіпали. Треба відійти від неї, навіть з кімнати вийти, і вона сама собі щось розказує, пальці лиже, ноги задирає, і помаленьку так засинає.
А ще у нас є один хитрий прийом, коли вдень вона робиться дуже вредна, і бачу, що хоче спати, але ніяк не може заснути, ні під цицю, ні ніяк. Ще раніше помітила, що коли збираємось на прогулянку, то в неї вже виробився рефлекс засинати в процесі. Так от коли не можу її інакше вкласти, то починаю вдягати, як на прогулянку. Шапка, кофта, штанішки, а як не помагає, то ше комбінезон зверху. І тоді засинає :crazy: Ну і тоді зразу балкон відкриваю, щоб не запарилась :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TanenRom » 16 вересня 2013, 11:12

олята написав:з року в мене двоє діток засинають без мами самі в свому ліжечку.


а для мене це ненормально!
а як спілкування з дитиною перед сном, почитати казочку на ніч, поспівати колискову ???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 11:26

а в чому пролема прийти поспівати почитати і піти, виключити світло. ми з чоловіком читаємо казучку, кажемо добраніч цьомаємо в цікчу і виключаємо світло.
taranjka написав:а для мене це ненормально!

а чому це не нормально, тільки через казку?
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TanenRom » 16 вересня 2013, 11:30

олята написав:а в чому пролема прийти поспівати почитати і піти, виключити світло. ми з чоловіком читаємо казучку, кажемо добраніч цьомаємо в цікчу і виключаємо світло.
taranjka написав:а для мене це ненормально!

а чому це не нормально, тільки через казку?

цікаво писала я, а цитата як від Тараньки :crazy: :crazy: :crazy:

не в казці діло, а в часі проведення з дітьми, тепер ви пишете , що читаєте казку а перед тим, ви писали :

олята написав:
з року в мене двоє діток засинають без мами самі в свому ліжечку.


тому вирішить, як у вас дітки засинають з вами чи без ???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 11:33

так і є. ми читаємо казочку, вони під неї ніколи не засинають , кажу добраніч і вони засинаюьт самі. вони пі казки і колискові не сплять. ну колискові я їм не співаю.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 13:20

нема питань, але бачите я написала що діти засинають самі, а сві розказують яке то зло і що це неприпустимо.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 вересня 2013, 13:26

nadusha написав:На рахунок залишання дворічної дитини в темній кімнаті з вимкненим світлом - для мене це неприпустимо... Як уявлю, що може відчувати тоді дитина...

Мені здається, якби дитині був від того хоч якийсь дискомфорт, вона би дала знати. Вона би плакала і кричала. А якщо вона спокійно засинає, значить все нормально для неї. І до речі, страх темряви, мені так здається, нав"язується як раз в дитинстві батьками, коли дітей вчать засинати при світлі.
Моя мама каже, що нас із сестрою теж так вкладали із самого народження, ще навіть коли на грудному були. Після годування, а пізніше після казочки клали в своє ліжечко, виходили і вимикали світло. Але що я тоді відчувала, я вже не розкажу :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення nadusha » 16 вересня 2013, 13:30

Якщо вам і діткам так добре - я за вас рада... Я б так не зробила (совість мами-квочки не дозволила б) :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 13:40

TaniaPicaSSo написав:Мені здається, якби дитині був від того хоч якийсь дискомфорт, вона би дала знати. Вона би плакала і кричала. А якщо вона спокійно засинає, значить все нормально для неї. І до речі, страх темряви, мені так здається, нав"язується як раз в дитинстві батьками, коли дітей вчать засинати при світлі.

дякую. так і є. Старший ще може трішки побавитися в ліжку, а потім приходить і каже "мма виключи світло", а молодший пє свою кашку, і викидає її зліжка і спить.
а так добре не тільки мені і діткам, а моїм бітькам і чоловіка батькам - вони не бояться з ними лишатися.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей