Глобальні оголошення!



Ритуал вкладання спати

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Dribchuk » 16 вересня 2013, 14:30

TaniaPicaSSo написав: страх темряви, мені так здається, нав"язується як раз в дитинстві батьками

повністю погоджуюся, взагалі мені здається що багато страхів нічних і не дуже батьки самі навязують своїм дітям. Ну от я наприклад страшенно боюся павуків, і сама диким криком кричу щоб чоловік срочно "ліквідував" його як десь побачу, мала пару раз то побачила і сама тепер їх боїться, а мені то щей деколи на руку, завжди можна сказати "не лізь туди бо там є павук", "лягай спати бо вилізе павук"і т.д. от так потім і бояться наші діти того чого ми їх навчили боятися. :dash:
В нас нічного ритуалу немає відколи мала почала спати з нами, тепер просто разом лягаємо, інколи вона просить почухати їй спинку і засинає. Раніше, коли Аня спала в своїй кімнаті я перед сном читала казку і лежала коло неї поки вона не засинала.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення ксюша 12 » 16 вересня 2013, 14:46

я теж згідна,що страх навязується батьками або бабусями і дідусями ще з дитинства.Мого малого всім лякали,то тепер і незнаю чи він чогось боїться,якщо чимись його лякати казати,що щось прийде і подібне,то він встає і йде дивитися,що там є :hi:
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення oksa_mal » 16 вересня 2013, 14:53

в нас зараз ритуал вкладання простий,- положила доцю в ліжечко, вимкнула світло в кімнаті, закрила двері і надобраніч, доця ще якийсь час може собі поспівати і засинає. Коли засне то тоді ложу синочка. - вони сплять в одній кімнаті, а ми в іншій :yes:
Востаннє редагувалось oksa_mal в 16 вересня 2013, 15:02, всього редагувалось 1 раз.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 14:55

як файно. ми до цього ідем. просто меншому рік і він ще спить в нашій кімнаті
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Lesya29 » 12 листопада 2013, 10:51

Нам 2,3роки,ми спати самі нехочемо.......Замовели гарне ліжечко поставели коло себе в спальні,а він ні..Тільки біля нас тай щей між нам хоче спати..Це якись капець :scare: :scare: :scare: Я вже серед ночі пкркставляла,він тільки почує зразу стає і плаче..Підкажіть як мені робити?
Lesya29 Офлайн


 

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Natalinda » 12 листопада 2013, 10:57

Lesya29 набратися терпіння))))) В один прекрасний день наш синок сказав що він дорослий і пішов спати в своє ліжко. Але і досі під ранок приповзає до нас, або кличе мене до себе. Я памятаю що дуже тішилася коли тато був у відрядженні і мама дозволяла спати з нею. Чомусь багатьом діткам дуже хочеться спати з батьками.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 13:15

дитина привчаєьтся засинати сама, або своїй кімнаті змалечку.... мої двої ніколи не спали зі мною в ліжку....(крім поодиноких випадків).
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення taranjka » 12 листопада 2013, 13:20

змалечку це в скільки? 2,3 то вже нє? сама це як?
в нас спільний сон і вважаю це дуууже добрим і корисним :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення Natalinda » 12 листопада 2013, 13:21

taranjka ну в американських фільмах намовлята вже не тільки в свому ліжечку, а ще й в окремій кімнаті із зачинении дверима :sad:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ритуал вкладання спати

Повідомлення олята » 12 листопада 2013, 13:27

старший пішов спати в свою кімнати в 1,5 року. а сама....я читаю їм казки даю, цьомик, лишаю маленький нічник і закриваю двері. вони засинають.
а вам самим зручно коли нога дитини на ваший голові? а чоловік щогодини прокидається бо боїться лагти на малечу? а як ви спите якщо їх троє або четверо?
якщо вас і вашого чоловіка це влаштовує....нема питань...тоді просити дитину їсти спати до своєї кімнати не треба.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron