Глобальні оголошення!



Як вкладаєте дитя спати?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення krapk@ » 09 лютого 2011, 09:56

mala-karta написав:krapk@, а вдень ви скільки гуляєте?
малий ногами ходить?
на всякі горбки/сходи/драбинки - залазить?

бо як пішки хоча б з годинку походить + годинка на всі ті горбки/сходи/драбинки - засне за 5 хв.
А перед тим ще й поїсть класно.



так ганяє, що я аж мокра-невстигаю за ним. Просто засинає чогось важко, мушу на фітболі пригати довгенько. І то не звжди успішно. Потім полибиться, знов пограється, якщо це можна назвати пограється-бо ниє на руки лізе, а потім вже може заснути, еххх..
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Liljondr » 09 лютого 2011, 10:37

mala-karta написав:Liljondr, а ще спить вдень?


спить в день . В садочку засинає з дітками добре. А ось в дома в 4 дня і спатоньки до 6-7 вечора. А потім вночі в 11 . ОХ :(
Я себе кожен раз заспокоюю. Мол зате великих проблем з харчуванням не маю.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Enigma » 09 лютого 2011, 12:10

А ми взагалі в день не спимо. Дитина унікум! Аж наш педіатр дивується. Наніч купаємо, годуємо і заколисуємо на фітболі співаючи всі пісні, шо знаємо :) Мені здається, шо це не правда, шо діти можуть спати 2-3 рази на день по 2 години :)
Enigma Офлайн


 

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення мешканка » 09 лютого 2011, 12:19

Enigma написав:А ми взагалі в день не спимо. Дитина унікум! Аж наш педіатр дивується. Наніч купаємо, годуємо і заколисуємо на фітболі співаючи всі пісні, шо знаємо :) Мені здається, шо це не правда, шо діти можуть спати 2-3 рази на день по 2 години :)

ого...ви ж ще замаленькі, щоб не спати
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Руженка » 09 лютого 2011, 13:40

Marta написав:Наразі співаю колискову і катаю на фітболі (в себе на руках).
Кажу "закривай оченята", цьомаю, співаю, (одна колискова), і усьо....
Як не може щось заснути, то питаю "підеш в ліжечко?"- якщо так- то йде, лягає і сама засинає, їй тоді значить мішає мій спів чи казки)))), а як ні, то перепитую, чи ще поспівати їй- і тоді ще співаю іншу колискову.
Зараз в нас зі сном легко-вона сама може попроситися спати.)
А вночі, як встане в туалет, то потім просто лягає, закриває очі і спить.... :kiss girl:



Оце шикарно!!!!!!!!!!! Нехай у вас все буде так легко)))))))))))!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення TanenRom » 09 лютого 2011, 14:20

Enigma написав:А ми взагалі в день не спимо. Дитина унікум! Аж наш педіатр дивується. Наніч купаємо, годуємо і заколисуємо на фітболі співаючи всі пісні, шо знаємо :) Мені здається, шо це не правда, шо діти можуть спати 2-3 рази на день по 2 години :)

ми в такому віці, спали 1 раз вдень, коли гуляли на вулиці, а далі як вийде, або взагалі більше не спали, або спали 15-30 хвилин.

усі дітки різні :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Enigma » 09 лютого 2011, 14:45

Мешканка, та я сама так переживала спочатку. По лікарях ходили. А потім знайшли нарешті нормального педіатра, а не такого, шо постійно знаходив нові болячки і виписував кілометрові рецепти, і вона нам сказала, шо кожна дитина індивідуальна.

TanenRom, на вулиці ми теж інколи спимо, але не довго.
Enigma Офлайн


 

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Ira » 09 лютого 2011, 14:54

TanenRom написав:
Enigma написав:А ми взагалі в день не спимо. Дитина унікум! Аж наш педіатр дивується. Наніч купаємо, годуємо і заколисуємо на фітболі співаючи всі пісні, шо знаємо :) Мені здається, шо це не правда, шо діти можуть спати 2-3 рази на день по 2 години :)

ми в такому віці, спали 1 раз вдень, коли гуляли на вулиці, а далі як вийде, або взагалі більше не спали, або спали 15-30 хвилин.

усі дітки різні :)

І в нас така ж історія була. Нормально спати доця почала десь в 5-6 місяців, коли вже встановися графік, спала по два рази на дворі. Перший раз 2-3 години, а другий годину-півтори. Так що дійсно всі дітки різні.
Зараз доця вдень засинає в своєму ліжечку під казочку або просто сама. А ввечері лягає біля мене і обнімає. Вночі, коли просинається - даю груди.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Enigma » 13 лютого 2011, 10:48

Ira написав:
TanenRom написав:
Enigma написав:А ми взагалі в день не спимо. Дитина унікум! Аж наш педіатр дивується. Наніч купаємо, годуємо і заколисуємо на фітболі співаючи всі пісні, шо знаємо :) Мені здається, шо це не правда, шо діти можуть спати 2-3 рази на день по 2 години :)

ми в такому віці, спали 1 раз вдень, коли гуляли на вулиці, а далі як вийде, або взагалі більше не спали, або спали 15-30 хвилин.

усі дітки різні :)

І в нас така ж історія була. Нормально спати доця почала десь в 5-6 місяців, коли вже встановися графік, спала по два рази на дворі. Перший раз 2-3 години, а другий годину-півтори. Так що дійсно всі дітки різні.
Зараз доця вдень засинає в своєму ліжечку під казочку або просто сама. А ввечері лягає біля мене і обнімає. Вночі, коли просинається - даю груди.


То вона з вами спить, чи ти її переносиш, коли вона засинає в ліжечко? Бо наш навіть вночі в ліжечку спати не хоче. Як би то його привчити?
Enigma Офлайн


 

Re: Як вкладаєте дитя спати?

Повідомлення Ira » 13 лютого 2011, 14:52

Спить в ліжечку до першого прокидання, а тоді перелазить до нас (зсунуті ліжка) і до циці, так до ранку вже спить з нами.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей