Глобальні оголошення!



Окремий сон

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Окремий сон

Повідомлення Olenka » 04 грудня 2010, 03:09

А чи помічали ви, що малюки в своїх ліжках міцніше сплять? Чи то я собі придумала? Назарчик, як у ліжечку, то покрутиться - а там стінки обмежуючі, і дальше спить. А так би вже знайшов мене, і "циця ам" :zybu:
Але проблема його перекласти туди серед ночі - чи то холодне одразу, чи шо... Починає плакати і просити цицю. А в нашому ліжку би спав спокійно.
Мені вже, часом, незручно з ним спати. Але і перекладати також не завжди є натхнення :)
Але один раз сам попросився в ліжечко, і заснув під колисання.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Окремий сон

Повідомлення TanenRom » 23 січня 2011, 20:42

ми спимо разом, але коли приїжджає наш татко, то доня спить у своєму ліжечку, але з знятою боковиною. інколи серед ночі просинаюсь, а вона спить біля мене під грудьми :zybu:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Окремий сон

Повідомлення Alisa » 23 січня 2011, 21:22

Ми спимо разом. Чоловік, я і пупс між нами :zybu:
Був період, коли я могла перекласти в його ліжечко і пару годин поспати рівно :zybu: Але це давно було :zybu:
Зараз не виходить.
:zybu: Тому маємо спільний і 6-7-8 нічних годувань :zybu:

Ну а окремий сон, то моя мрія :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Окремий сон

Повідомлення Marta » 24 січня 2011, 01:58

Olenka написав:А чи помічали ви, що малюки в своїх ліжках міцніше сплять? Чи то я собі придумала? Назарчик, як у ліжечку, то покрутиться - а там стінки обмежуючі, і дальше спить.


Помічали. ;-)
Я вже в ліжечку зняла пару боковинок, так, що якщо вона проснеться вночі, то вже не кличе, а просто вилазить зі свого і залазить до нас в ліжко.
Але ми спимо на дивані, посередині там така ямка незручна, то вона покрутиться-покрутиться, і йде знову в своє ліжко..))) А я її тільки накриваю гарненько, бо сама ще не дуже може.)
Або, як засне в нас, то перекладаю в її ліжечко. Може вона й проснеться по дорозі, але далі закриває очі, бо в своєму ліжечку їй добре і вона спить далі до ранку, бо якщо не перекладати, а залишити між нами, то будуть і ноги на голові в мене, і кручення безперервні, то не виспимось ні ми, ні вона...)
Marta Офлайн


 

Re: Окремий сон

Повідомлення гра з вогнем » 24 січня 2011, 02:36

а ми не помічали :)

у нас океме ліжечко від народження, оскільки я не вважала, що спільний сон це шось вкрай необхідне і корисне для дитини.
тому місяців до 7 чи 9 дитина спала окремо. я вночі разів по 5 вставала на 30-40 хв годування. брала на ручки, годувала, він засинав, перекладала, лягала спати. вставала, брала на ручки... ну ви поняли.
потім я захворіла і не змогла воопше підводитися, навіть щоб сісти, а дитя то годувати тре. так я навчилася годувати на лежачи і нічні годування стали менш виснажливими. до того часу у мене належачи навіть не получалося годувати. я не знала куди руки діти і взагалі :)))

вдень спить як коли, коли в ліжечку, коли в ліжку. на нічний сон можна і в ліжко поклати, але все рівно встане, прийде молочко пити і ніхто його назад не понесе :)

тривалість сну і непрокидань від того де спить не залежить і ніколи не залежала. у нашому випадку. хоч в сидячому автокріслі. він спить всюди з більш-менш однаковою тривалістю.

останнім часом любить у ліжечко залазити і вдавати ніби він спить. то буває 2-3 хв спокою :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Окремий сон

Повідомлення mala-karta » 24 січня 2011, 11:46

в нас теж не від місця спання залежить :)

іноді може спати аж до ранку (і з нами, і сам), а часом - просинатися мало не по 3-4 рази.

Ві магнітних бурь хіба залежить. Чи від повного місяця :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Окремий сон

Повідомлення бережаночка » 27 січня 2011, 01:00

раніше спала сама потім колиску доламала а до власного ліжка ще не доросла то спить з нами-мені то так в кайф що не знаю як тепер знов на ліжко переселю як купимо
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Окремий сон

Повідомлення svetla » 24 березня 2011, 16:48

О, я так мріяла про окремий сон,і що висплюся як тільки від ГВ відлучу :? АГА, не тут то було :crazy: і відлучили,і просинається,і з мамою засинати хоче. Буває по-різному.
Були в селі 4місяці,там є ліжечко для малої. Зняли кілька прегородок,щоб сама залазити могла.Перших кілька днів помогло,бо було цікаво. Потім почалась історія знову. :grin:
Приїхали в Тернопіль. Ліжечко віддали родичам,поставили розкладне крісло.Пристроїла балдахін,поставила матрас. Оленці сподобалась ЇЇ "хатка". То тепер майже завжди сама залазить в "хатку" сама. Інколи проситься до нас. Але ми спимо на дивані. І така ж історія як у Марти:пововтузиться на стику дивана і знову у своє ліжко. А інколи просто пообніматися хоче і знову спати. :) А як шось присниться і покидається з плачем,то вже в мами бід бочком спить довго і солодко. :гуд:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Окремий сон

Повідомлення Sawwku » 25 березня 2011, 12:46

в нас мала вже спить в ліжечку. 2,5 місяці спала з нами, а тепер я її перекладаю. хіба якщо їй погано звечора, то лягаємо разом (ну то вже суто моя примха).
ввечері покупаємося, покричимо і зразу ж біля циці засинає. тоді я її перекладу, і всі довольні. декілька раз під ранок брали до себе і разом досипили, але їй і в ліжечку добре спиться, тому перестали. вночі щоб поїсти, беру до нас в ліжко, 5 хвилин і дитина знов в себе в ліжечку. сон справді набагато кращим став
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Окремий сон

Повідомлення Ірyшка » 25 березня 2011, 17:18

В нас малий спить від народження в своєму ліжечку(нам зараз 2,9).ГВ в нас було до 1,5р,то вночі вставала,брала до себе,годувала і ложила назад в ліжечко.Було звичайно пару ночей ,які він спав з нами,але це коли ми хворіли...

Зараз він завжди сам залазить в своє ліжечко і там засинає і на обід і на ніч))
Ірyшка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron