Глобальні оголошення!



Дитячий сон

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий сон

Повідомлення ЗІрка » 14 липня 2011, 15:11

і в нас трохи були поблєми зі сном. правда не аж такі... :istereka:

як возилися маленькими на вулиці то спали чи просто заглядали... але сам лежати в колясці малий ніколи не лежав. і потім возіння теж не помагали... одним словом ми змалку балувані - ношені, все показувані... аж тепер він помаленьку (в свої рік і чотири) може на пікніку збоку бавитися поки мама відпочиває... :clapping: зате як змучиться то вже істерики і з мами не злазить

був час засинав під тиху розмову, під колискову, на руках гойдаючись. періодами все. зараз лягаємо завжди в одну годину і проблем майже нема. але то почалося десь вже після року і місяця, точно не памятаю

вночі спимо в середньому 10 годин
вдень один раз півтори-дві годинки
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Дитячий сон

Повідомлення taranjka » 30 серпня 2011, 16:03

в дитини нова фішка - денний сон 10 хвилин :crazy: :crazy: видно що дитина хоче спати, засинає, спить 10 хв і як енерджайзер підривається і давай далі двіжувати. :istereka:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий сон

Повідомлення Sawwku » 30 серпня 2011, 16:05

taranjka, то саміське, правда в нас не 10, а 15 хвилин :crazy: . спихую таку поведінку на жару і духоту. сподіваюся, так воно і є :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дитячий сон

Повідомлення flower » 30 серпня 2011, 16:38

flower написав:дівчата а ше проблема в нас з гулянням, не хоче вона в калясці, колиши її там, вози годинами не засне і як ревіла так і ревіти буде, хіба на руках засне тоді її туда положити і гуляти, от така історія, ручна в мене дитина якась стала і ніхто її до того не привчав, спочатку було все нормально, це вже десь 4 дні ось так.


тепер проблема вирішилась, гуляєм в калясці і навіть засинаєм, а нє то мовчимо... і ше дуже тішить те шо тепер шоб дитина заснула треба просто полежати біля неї, погладити по голові, а не на руках тримати :) такшо як привикла так тепер і відвикла :dance:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитячий сон

Повідомлення TanenRom » 31 серпня 2011, 14:35

Sawwku але ж у вас певно пару раз по 15 хвилин???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячий сон

Повідомлення taranjka » 31 серпня 2011, 15:41

опєть те саме :istereka: :istereka: підйом в 9, в другій 10 хвилин сну і до 12 ночі активних гарцювань :cry: :cry: час проводимо активно, багато ходимо і граємося, але це ситуації не покращує
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий сон

Повідомлення Sawwku » 31 серпня 2011, 22:57

TanenRom, так ми ше маренькі... по 2-3 рази. щоправда лягаємо переважно в 21, встаємо 7-8
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дитячий сон

Повідомлення Shalimar » 01 вересня 2011, 00:16

taranjka написав:опєть те саме :istereka: підйом в 9, в другій 10 хвилин сну і до 12 ночі активних гарцювань :cry:

Таранька, а если с ней вместе прилечь? подкачать? попросить еще полежать.. закрыть глазки... ??
с 2-х до 12 приличный такой перерыв.. я не знаю, сколько дети в среднем спят в таком возрасте, ск должны спать? .. А если ее настойчиво начать укладывать в 9-10?..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Дитячий сон

Повідомлення TanenRom » 01 вересня 2011, 00:19

Sawwku так ми минулого року так само спали.

взагалі більш-менш нормальний денний сон став десь після рік і два.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячий сон

Повідомлення Ira » 01 вересня 2011, 00:22

taranjka, моя мала після відлучення від грудей місяць лягала спати в обід. А потім наступні 2 місяці в обід взагалі не спала, не можливо було вкласти. Що я тільки не робила. А коли змирилась, то доця знов повернулась до денного сну. Хіба пізно зранку всане - тоді в обід не ложу.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron