Глобальні оголошення!



Де спить ваша дитина?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення flower » 16 січня 2012, 23:50

а я от не розумію як ви спите з цицьою в роті, для мене такі ночі то мука, весь бік затерпає і болить.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 00:04

happymami написав:В мене таке діяло :гуд:

але ж тепер все одно пишеш, шо краще разом з дітьми )))
то навіщо тоді той проміжний етап з дитячим ліжечком біля дорослого?

я взагалі-то веду до того, шо з дітками до року взагалі краще забути про такий термін, як "виховання" (в моєму варіанті він звучить як "дресирування"), бо Бог чи "природа" чи "вищі сили" (це вже хто у що вірить) наділив жінку інстинктами і інтуїцією для того, щоб вона могла без будь-чиєї допомоги і порад народити і ПРАВИЛЬНО доглядати свою дитину, а дитину - рефлексами та тими ж таки інстинктами, щоб вона вижила
тому все, що робить і чого хоче дитина такого віку є апріорі ПРАВИЛЬНИМ!!!
а все, що НАЧИТАНІ чи НАСЛУХАНІ мами починають випробовувати на своїх дітях проти їх на те волі (дитина говорить про це своїм плачем, криком...), вважаю насиллям над власними дітьми
а 1 рік - це умовна границя, - бо усі діти різні, а відповідно по різному розвиваються
тут краще говорити по вік, коли дитина починає поводитись УСВІДОМЛЕНО,застосовуючи НАБУТИЙ в ході свого життя досвід, а не вроджені рефлекси чи інстинкти
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 00:13

flower написав:а я от не розумію як ви спите з цицьою в роті, для мене такі ночі то мука, весь бік затерпає і болить.

а шо ти пропонуєш в таких випадках робити?
не давати груди, хай кричить? такі ночі будуть легшими, міцніше спатимеш?

після ночі із затерплим боком, досипаю вдень біля дитини
моя схильність до перфекціонізму таке мені дозволяє )))
ну і ше ставлюся до таких випадків з розумінням - дитині мабуть було ше гірше через прорізування зубів, хвороби...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення happymami » 17 січня 2012, 00:39

oksana.tesliuk написав:але ж тепер все одно пишеш, шо краще разом з дітьми )))
то навіщо тоді той проміжний етап з дитячим ліжечком біля дорослого?

якшо чесно, я вже не пам'ятаю, нащо то було :? . Перший варіант - шоб я могла виспатися, не боячись когось придавити, бо я сплю вбито...

ааа. стоп. То не на ніч було ліжко в мене, а на засинання. А вночі ми всеодно разом спали, бо я давала цицю в сплячому состоянії і навіть не відкривала очі. То перекладати для мене було б убійством :grin:

Блін. нічьо не пам'ятаю :? . Нашо тоді нам воопше було то дитяче ліжечко? На денний сон виходить, чи шо. Ааа. Для колисання, во. Малого треба було трохи підколисувати звечора. Ага

flower в мене від спання з цицьою не було насолоди при малій. Вона дуууже довго смоктала. Тому тут теж в мене вьсо затікало. А малий ні. Я спала і він спав, п'ючи цицю, але то не було по пів години, тому нічого не затерпало і мені було зручно і приємно. Думаю вся загвоздка у тривалості смоктання дитиною циці. Ну і ще - в зручності ліжка
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення flower » 17 січня 2012, 00:52

в мене явно проблема не в зручності ліжка, а в тому що дитина хоче спати з цицькою і дуже часто просинається :(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 01:24

flower в мене зараз теж почав дуже часто вночі прокидатися через прорізування зубів
але мені просто його більше шкода, ніж себе
то я привчила себе не дуже вже аж так перейматися своїми боками
в житті так багато приємного, то нашо перейматися не надто вже й такими важливими речами )))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 січня 2012, 01:51

happymami написав:Блін. нічьо не пам'ятаю :? . Нашо тоді нам воопше було то дитяче ліжечко?

:lol: :lol: :lol: :гуд:
я для старшого мала дитяче ліжечко
бо думала, шо то предмет з числа "маст бі"-і страшенно необхідний
простояло воно в кімнаті без толку аж десь поки малому не виповнилося місяців 10 +/-
тоді аж до мене дойшло, шо воно просто займає місце в хаті, і чоловік розібрав
а для меншого, то ми його навіть і не ставили вже
лінива я - злазити з ліжка по кілька раз за ніч то не для мене )))
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення Галина » 17 січня 2012, 10:45

flower написав:а я от не розумію як ви спите з цицьою в роті, для мене такі ночі то мука, весь бік затерпає і болить.

Ми так не спимо, щоб цілу ніч циця в роті сиділа, то справді було б мукою :crazy: . Вона собі нормально спить (3-5 годин), як хоче їсти починає крутитися, шукати, я цицю в рот засуну і часом засинаю. А мала поїсть і відвертається.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення flower » 17 січня 2012, 11:59

oksana.tesliuk написав:flower в мене зараз теж почав дуже часто вночі прокидатися через прорізування зубів
але мені просто його більше шкода, ніж себе
то я привчила себе не дуже вже аж так перейматися своїми боками
в житті так багато приємного, то нашо перейматися не надто вже й такими важливими речами )))


Мені дитини також більше шкода, але для мене це важлива річ, нормально виспатись. Інакше я буду або зла або ніяка, а це важливо і для дитини і для чоловіка. І моя Вероніка власне дуже любить з цицьою спати, відпустить і знов шукає.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення loljka » 17 січня 2012, 12:23

о, то спання з цицьою в роті - то жах якийсь. на другий день дійсно руки терпнуть, а дочекатися поки вона наїсться ,щоб перекласти в ліжечко - не завжди сили є. може, коли вже відлучу - то тоді і висплюсь рівно
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість