Глобальні оголошення!



Нічні пісяня

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Галинка 13,06 » 07 жовтня 2015, 15:58

Дівчата хочу вашої поради)))) Нам зараз 1,9, ми спимо в ночі без памперса від 1,1 і до минулого місяця проблем ніби не було а тепер маєм кожної ночі мокрий а цієї ночі аж два рази :scare: :scare: :scare: Я просто в шоці))) Чого???? Ми в день не просимося на горшечок але терпить і я його періодично ставлю щоб попісяв)
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 жовтня 2015, 16:09

Галинка 13,06 може холодно? Моя доця вже теж якийсь час спала сухенька, але вже десь місяць памперс мокрий і певно не від одного попісу. Списую на холод. Влітку вона в мене і в день менше пісяла, а з настанням осені стало частіше і в день, і в ночі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Marichka » 07 жовтня 2015, 22:48

В нас від температури повітря і вологості завжди видно різницю в пісяннях дених і нічних.
Стелю махрову або флісову простинь навіть,щоб було тепліше,піджаму теж даю теплішу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нічні пісяня

Повідомлення erinaceus » 26 лютого 2016, 13:28

Поясніть, будь ласка, як то мають виглядати ті нічні пісяння. Бо я щось в ступорі :crazy: Коли дитину класти спати без памперса? Чи то має дорости до якогось віку/стану (коли вже принаймні під час денного сну сухий), чи то краще робити, коли потепліє трохи? Чи просто класти вже і він зрозуміє, що спати мокрому і холодному не приємно і сам буде прокидатися пісяти? Чи будити серед ночі, щоб попісяв? Бо почитала тут темку і бачу, що у кожного різний підхід... Як краще? Наразі, вдень або проситься пісяти, або веду його в туалет періодично. Проколів не так багато. Але вдень під час сну ще мокрий. Був період раніше, що просинався сухий, а потім пройшло. На ніч багато не п'є, але зранку памперс попісяний не раз. Та і я не уявляю, як то вночі будити. Проблема в тому, що на горщик він не ходить, лише на унітаз. І я сумніваюся, що він сонний серед ночі таки попісяє на той унітаз :crazy: Ну і чи засне потім, теж питання... Короче, проведіть мені лікбез :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 лютого 2016, 14:21

erinaceus лікбез не проведу, лиш поділюся, що в нас ситуація майже така сама, за винятком, що під час денного сну не пісяється. Я коли відівчала від памперса вдень, то зразу і на денний сон перестала вдягати. Стелила пеленку під низ непромокаєму, і так вона якийсь час ще пісялась, але потім все рідше і рідше. Зараз ще трапляються трафунки, але може десь раз в місяць і рідше.
А от вночі досі спимо з памперсом. Я писала раніше, що літом вже не пісялась вночі (правда памперс я так і не встигла ще зняти), а з настанням осені знов почала і пісяється досі. І я собі так думаю, що якби її класти спати без памперса, то за якийсь час би певно перестала пісятись, але я як подумаю про ті передівання серед ночі, то мені не хочеться. А будити дитину, то я вважаю не варіант, тим більше на горщик вона теж не ходить, треба йти до туалету. Так і спимо. І я чекаю, що колись памперс перестане бути мокрим на ранок, і тоді ми його знімемо. Ну або хіба би вона сама почала прокидатись і проситись. А так... Я розумію, що то вже трохи затягнули ми з тим, що дитина велика, вже 3,4, але мені мій і її сон дорожче :=):
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TYulia » 26 лютого 2016, 14:23

Та то певно в кожного по своєму получається. Одні знайомі казали що таки серед ночі малого що дві години сонного садили на горшок. Правда я собі не представляю як би я свого так садила, він би ж розрухався і не знати коли б заснув.
В нас малий якось досить швидко навчився. В 1.5 вже так серйозно взялись за горшок, а в 1.9-1.10 вже спав ночу без підгузника, але то завдяки тому, що він сам перестав ночу пісяти взагалі. Щось може місяць я йому вдівала памперс на ніч, але він був завжди сухий.
Але то з кожною дитиною індивідуально, бо крім якогось горшкового виховання, кожна дитина має свою фізіологію.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нічні пісяня

Повідомлення nelly » 26 лютого 2016, 16:37

То певно і від дитини залежить. Моя Марго довго могла вночі впісюватися або ж треба було садити чим я і займалася. Вже десь рік як спить суха, їй зараз 4,5. Але вона просто почала сама будитися від того що хоче в туалет. якщо раніше я вставала і несла її на горщик і потім ложила в ліжечко то зараз вона сама встає і нікого не будить, горщик стоїть в спальні і практично кожну ніч вона пісяє в нього.
Злата моя вже в рік все літо не пісяла в пампік вночі, на осінь трохи впісювалася а потім десь з грудня не пісяла вночі ні разу їй 1,8 зараз. То я вже зняла пампік взагалі на початку лютого на двір йде вже в трусах з запасним комплектом, проколів поки що не було,все ок інколи питаю чи хоче каже вночі, що ні. Злату я висаджувала з народження, не знаю чи це вплинуло, але результат мене зараз тішить.
Не ображайтеся на мене але таки після 2 моя думка що пампік тре в любому випадку скидати. Дитина може і до 10 років хотіти вночі в туалет правда пізніше це вона буде робити усвідомленно. Проснутися раз в ніч то не страшна проблема. З того що в ставала Марго вона ніколи після того не вертілася одразу засинала.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Marichka » 26 лютого 2016, 19:42

В МЕНЕ БЕЗ ПІДГУЗНИКА МОЖЕ СПАТИ ПОПІСЯНА І ХОЛОДНА
Є ЩЕ БАГАТО ФІЗІОЛОГІЧНОГО І ПСИХОЛОГІЧНОГО В КОЖНІЙ ДИТИНІ ІНДИВІДУАЛЬНО
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 лютого 2016, 20:34

Marichka написав:В МЕНЕ БЕЗ ПІДГУЗНИКА МОЖЕ СПАТИ ПОПІСЯНА І ХОЛОДНА


Так от власне, і мене це бентежить, чи буде вона прокидатись від того, що мокра. Бо часом бувало, що попісяє десь поза памперс і трохи замокне, то від того ше ні разу не проснулась.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Нічні пісяня

Повідомлення TattyMummy » 26 лютого 2016, 21:37

Та то все залежить від дитини, мій страший 7 р. як перед сном нап"ється води багато, то впісяється точно вночі. І все від того, що спить він непробудно. Має дуже міцний сон. І бувало таке, що спав цілу ніч мокрий і встава вже ледь вологий.
Так що це все дуууже індивідуально.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron