Глобальні оголошення!



Нічні пісяня

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Ameli » 26 лютого 2016, 21:56

Для багатьох ця тема актуальна, в кого є діти. знаєте тут якогось одного бачення, правила тим більше не існує. бо діти всі різні і по різному в них складається з пісяням і з триманням в нічний час. але для мене знати що моя дитина мокра і холодна і в цьому спить...то просто неприпустимо і так я така мамаша що саджу в 24 ночі і половина 6 ранку. було таке що вона серед ночі розкопувалася промерзала то мене кликала і казала хочу пісяти. памперс ми вже давно не використовуємо. так спочатку дивилася що в обід суха тоді почала і класти без на ніч. не знаю чи це правильно чи ні але я її не тормошу а просто легенько саджу на горшок і на вушко пісььь і все після того дитина не просинаючись гарно і міцно спить і дальше. звичайно світло я не включаю а лише нічник який включений за комодом і дає ледь відчутне освітлення. в мене самої були не малі проблеми з цим і тому для своїх дітей я буду робити все що в моїй силі.
А підходить це комусь чи ні то особиста проблема когось. я роблю так як вважаю за потрібне.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Marichka » 27 лютого 2016, 00:17

Я теж сажду,вона після того спить далі нормально.Але часом сама можу проспати і нічого не чути.Стараюсь стелити щось мягеньке і тепленьке.Режим пиття.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нічні пісяня

Повідомлення taranjka » 07 березня 2016, 18:19

nelly написав:Не ображайтеся на мене але таки після 2 моя думка що пампік тре в любому випадку скидати. Дитина може і до 10 років хотіти вночі в туалет правда пізніше це вона буде робити усвідомленно. Проснутися раз в ніч то не страшна проблема. З того що в ставала Марго вона ніколи після того не вертілася одразу засинала.

хе-хе, колись я так теж думала і казала. була в мене Даринка, яка з 8-9 просилась на горшок, а з року перестала вночі пісяти :) а от Амалії підгузник на ніч зняла після 4 :crazy: при тому, що до 2 вона вже стабільно ходила на горщик, а от прокинутися - ніяк. якщо я садила її на початку ночі - вона над ранок ще раз впісювалася. якщо впісювалася - то просиналася з криком і плачем, і це перетворювалося на довге засинання.... довгий час я мучила нас всіх, а потім здалася - вдягали підгузник. не завжди він був запісяний, але принаймні спала спокійно. а десь після 4 вона попросила не вдягати більше і перестала впісюватися (ну пару проколів було, але то на пальцях однієї руки порахувати).
а Нестору зараз 2 і він спить без підгузка, і все сухо :) хоч вдень ті діла тільки в штани робить :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Нічні пісяня

Повідомлення erinaceus » 20 квітня 2016, 21:54

TaniaPicaSSo Короче, вчимося спати без памперса. Вдень під час сну все ок, сухий переважно завжди. Лиш дуууже зрідка може трошки попісяти, як проснеться і ще не усвідомлює, що хоче в туалет. Вночі не так все страшно, як я собі уявляла, але і похвалитися аж дуже ще нема чим. Перед сном завжди йдемо пісяти і намагаюся обмежити пиття. Бувають ночі, що спить повністю сухий. 2-3 ночі підряд :aplo: Але нерідко і попісяє в ліжечко :sad: На щастя, таке може статися лише раз за ніч. Я теж дуже переживала, що треба буде по декілька разів за ніч перевдягати. Але як попісяє, то ніколи не просинається. Так і спить мокрий і хоч би хни :hi: І то мокрий весь: і штани, і футболка, тобто пісяє добряче. Пробували вночі будити. То не дуже виходить. Якщо спить міцно, то не добудишся його. І мови не може бути про пісяння. Хіба коли вловлю той момент, що крутиться і вже не в такому глибоку сні, то можна переконати і таки попісяє на унітаз. В ті ночі сухий до ранку. Переважно то 3-4год ночі.
Короче, якось так. Як буде далі, не знаю. Сумніваюся, що буде просинатися і сам проситися, ще видно не той етап. Можливо, з часом якось нормалізується. Будемо надіятись... А наразі рятує простинка, яка не промокає. Класна штука, я зацінила. Треба ще одну докупити на зміну.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Нічні пісяня

Повідомлення vikilandi » 20 квітня 2016, 22:02

erinaceus написав:TaniaPicaSSo А наразі рятує простинка, яка не промокає. Класна штука, я зацінила. Треба ще одну докупити на зміну.

А що за простинка? Де купували? Є посилання?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Галинка 13,06 » 20 квітня 2016, 23:11

Раніше в темі я писала що в мого синочка є проблеми і тепер хочу розказати як це ми пережили.Минулого року в літку ми вже ходили без памперса але на вулиці принципово відмовлявся пісяти і я вирішила вчити на "стоячи " пісяти і тут в нас все почалося :scare: Ми навчилися пісяти на стоячи але після того ми почали впісюватися в ночі кожної ночі а інколи і 2-3 рази на ніч :scare: Це для мене була катастрофа за перший тиждень я вичислила приблизний час коли він впісювався. Це було 23год і 3год ночі. І тут в поміч прийшов чоловік садив його на горщик, той соним навіть не відкривав очі пісяв і спав далі так це в нас тривало 3 місяці, потім я вирішила що то не правельно звернулися до лікаря. Він з мене посміявся що я шукаю слабості в дитини. І продовжувалося в нас далі але вже тільки раз в 23год ми пісяли і спали до ранку. Це все тривало в нас пів року і нарешті тепер ми вже не пісяємо в ночі, правда інколи буває але я вже після такої школи навіть не звертаю уваги на це :wink:
Зображення
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Нічні пісяня

Повідомлення Тиха » 20 квітня 2016, 23:22

Ми теж уже без памперса спимо десь місяць :aplo: Почалось з того, що забула його вдягнути і вирішила, що час настав :yes: Також кілька ночей міг бути сухий, але іноді пісяв десь під ранок і сам починав з себе все мокре знімати. Вирішила набратись терпіння і садити вночі на горщик. Перший раз пручався, не знав, що я з ним роблю, а далі нормально почав сідати. Повністю не просинається, куняє на горщику, доки пісяє. На підстраховку маємо прорезинену простиньку-наматрасник. Колись на Диканці купила.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Нічні пісяня

Повідомлення nelly » 21 квітня 2016, 09:27

Вікіланді, я маю наматрасник від eко пупса, в них там всякого повно є. В мeнe по моєму прeміум то він такий тонюсінький що мeні страшно в руки його брати :crazy: алe нe протікав ні разу і пeрeться в машині просто.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нічні пісяня

Повідомлення vikilandi » 21 квітня 2016, 09:39

nelly написав:Вікіланді, я маю наматрасник від eко пупса, в них там всякого повно є. В мeнe по моєму прeміум то він такий тонюсінький що мeні страшно в руки його брати :crazy: алe нe протікав ні разу і пeрeться в машині просто.

А він не парить?
Бо, ми маємо куплений у Венето, то маленька влітку прокидалася з мокрим волоссям біля шийки...
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нічні пісяня

Повідомлення erinaceus » 21 квітня 2016, 09:47

vikilandi То з-за кордону. Але думаю, що і в нас таких є багато. На подобі Венето. Але наша значно дешевша. Не розумію, чому Венето наматрасник такий дорогий... Може він грубший? Бо в нас тоненький. Зверху 100% бавовна, зсередини типу прорезинина. На дотик, як звичайне простирадло. Пише, що пропускає повітря. То не мав би парити. Але літом ми ще не користувалися, то не можу точно сказати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей