Глобальні оголошення!



Пісяння "по Комаровському"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення georginochka » 23 грудня 2011, 14:51

Я все таки за пісяня "по Комаровському", чи по кому б там не було - раніше ніж в 1,5 роки це стресово і трудомістко, хоча і можливо (є ж дуже непогані результати).
я лігнькувата в тому плані мама, тому з горщиком дітей знайомила після року, але не садила-ловила, а просто розказувала для чого то, демонструвала на іграшках, а часами закидувала його подалі. Результати такі - Марко за два тижні до свого дворіччя навчився проситись пісяти на горщок вдень, а через 3 дні - какати. З часом почав спати сухим всю ніч. для мене це було дуже добре, бо до того часу він не просився жодного разу. Але в нас був "збій" на грунті ревнощів. Десь тут на форумі я про це писала. То він свідомо пісявся "на зло мені". минулося тільки тоді, як я почала те діло ігнорувати - попісявся - мовчки витерла, поміняла штани, так само мовчки відійшла і 2-3хв не звертала на нього уваги. Тепер нам 3 роки і ніби без промахів.
Златочка приносить горщик, книжку сідає і каже "читай" :lol: за призначенням не скористалась жодного разу. Я вирішила відкласти це діло до весни.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення georginochka » 23 грудня 2011, 14:54

Lesya написав:Якщо сидить на горшочку, тоді зривається і втікає щоб попісяти в трусики - таке рахується?

А у вас немає дитячих ревнощів? Думаю, це могло б пояснити таку поведінку.
Хоча ревнощі, то в мене такий "пунктик" :oops:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Tajga » 23 грудня 2011, 16:42

Дівчата, а я щось трохи не в курсі: а що пропонує робити Комаровський до 1,5-2 років? Носити памперси днями і ночами чи перестірувати мульйон штанів і перемивати підлогу...
Ну добре, як попісяв.. А як покакав?... Лопаткою від ковра/ліноліуму відшкрібати? чи від дупки? Якось я собі туго уявляю то всьо... :?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення georginochka » 23 грудня 2011, 16:58

Швидше це
Tajga написав: Носити памперси днями і ночами

Знаю, для тебе це не прийнятно :) Але мені підходить.
І від дупці, якщо з водою, то можна без лопатки :lol:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Tajga » 23 грудня 2011, 17:00

georginochka написав:Знаю, для тебе це не прийнятно :) Але мені підходить.


та я не з критикою, просто справді не уявляю собі на практиці, як воно, от і питаюся...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення гра з вогнем » 23 грудня 2011, 17:15

Tajga написав:Ну добре, як попісяв.. А як покакав?... Лопаткою від ковра/ліноліуму відшкрібати? чи від дупки? Якось я собі туго уявляю то всьо... :?

ти відшкрябаєш лопаткою, коли дитина в багаторазовий чи в марлечку/пеленку покакалася, чи в горщик?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Tajga » 23 грудня 2011, 20:52

По-перше, з лопаткою, то я трохи нагнітала, визнаю. По-друге, на маминому молоці до місяців 6 (приблизно, звичайно) ясно, що все ріденьке і хм... лопатки не треба :) А на горщик... яка проблема, дупцю мама витерла (майже чистеньку) і побіг. А в тих випадках, коли на дітках були памперси, вони в них не какали (я про тей вік, коли вже не ріденьке :) ).
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Dashko » 12 березня 2012, 23:54

Перечитала всю тему, є два моменти, з якими я категорично не згідна:
- по-перше, з памперсами не легше мамам! Звісно, якщо мама, що завжди тримає дитину в памперсі, спробує якійсь час обійтися без нього, їй буде набагато важче. Але, якщо порівняти в цілому догляд за дитиною в памперсі, чи без - без памперса простіше. Невже важко перевдіти, витерти, закинути в пральну машинку, потримати над тазіком :confused: важко, коли дитина плаче, а ти не знаєш, як її заспокоїти, коли не спокійно смокче груди, коли не може без проблем покакати.

Я все таки за пісяня "по Комаровському", чи по кому б там не було - раніше ніж в 1,5 роки це стресово і трудомістко, хоча і можливо (є ж дуже непогані результати).

- по-друге, висаджування не передбачає привчання дитини до горщика. Це мама вчиться краще розуміти потреби дитини. І коли вона баче, що дитина хоче пісяти, мама допомагає.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Nymydora » 13 березня 2012, 00:12

а я перестала висаджувати. Пізно вже. Дитина і так знає, що таке горщик і нащо. А з тим виловлюванням і висаджуванням, він сам не встигає почути, що хоче пісяти. І на наіч кладу знов у памперсі - він і так не прокидаєть, коли попісяє. Так і спить мокрий і холодний
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пісяння "по Комаровському"

Повідомлення Sawwku » 13 березня 2012, 11:34

то моє ІМХО, тому претензій чи зауважень до когось конкретного не маю!

я категорично проти висаджування!!! поясню чому. з дитини робиться собачка Павлова: взяла мама над тазік - пісяємо. це я помічала неодноразово! хоче-не хоче, а рефлекс вже є і все тут.
я навіть з горшком таке бачила. нам довелося зняти памперс, до року. це брєд/жах/... не продовжуватиму, бо хтось тай образиться
мала не знала, що вона хоче пісяти. то мама (тобіш я) так подумала і всадила. працював рефлекс! можна з"їхати, що то така чуйка працювала, але я в то не вірю!!! вбийте, не повірю!!!
і тримати вона на знала що таке. в якійсь позі чи на руках вона не впісювалася. хіба це свідоме стримування? не вірю! мене догори ногами поставити, то фіг посяю

зараз спимо і гуляємо в памперсі. хоч здебільшого він сухий, але бувають і промахи. поки не буду впевнена на всі 100, доти памперс буде мати місце!

економія? так, безумовно. але зайва палка ковбаси не поверне зіпсованих нервів і виплаканих сліз!!!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість