найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

20 лютого 2012, 16:44

ми поки що пробували пару разів - посиділи і гайда гуляти, а там - ніц. певно, ще заскоро нам, бо в горщик іграшки складаємо

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

20 лютого 2012, 16:51

я своєму не дозволяю гратися горщиком, він знає, що горщик то не іграшка, туди пісяти треба і стоїть він завжди в одному місці, а не по цілій хаті носити. щоб дитина знала куди йти, коли захоче в туалет. Колготи теж вже інколи знімає сам, щоб сісти. в нас два горщики, один в туалеті на першому поверсі, а другий на верху в кімнаті стоїть.

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

20 лютого 2012, 19:30

loljka а скільки донечці?

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

20 лютого 2012, 20:09

олеся написав:loljka а скільки донечці?

малій 1 рік і 2 тижні

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

21 лютого 2012, 00:17

Я меншого почала садити після року то навчання пройшло досить легко... Головне не переборщити з горщиком тобто не заставляти не хоче сидіти, хай трошки походить... (на власному досвіді переконалася), а заохочувати і наголошувати що горщик для того щоб пісяти-какати і все буде добре!!!

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

24 квітня 2012, 20:25

Мій синочок перестав сідати на горшок, навіть після сну чи просто коли грається питаю "хочеш пісяти" а він одразу втікає і кричить :cry: :cry: :cry: незнаю що йому зайшло, але не хочу щоб відвикав, та й колготів не хватить, щоб постійно міняти :crazy:

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

24 квітня 2012, 21:56

Буває такий протестний період. Якщо пережати, тоді цей період затягується.

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

24 квітня 2012, 22:01

Діло в тому, що він не зовсім протестує-коли він хоче какати то каже "кака" і сідає на горшок, а коли пісяти то втікає :sad:

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

14 листопада 2012, 12:12

Мій віднедавна почав сам знімати штанці і сідати на горщик, навіть виносити сам вчиться. Правда таке буває рідко, але буває. :yes:

Re: Знімання штанців і сідання на горщик

15 листопада 2012, 14:33

мене вже всі просто достали з питаннями за той горшок. Дитина ше не готова і не хоче, то шо силою маю садити і з криками? для чого... в нас горшок то поки забавка, в яку запихаємо ноги :hi:
Зображення
Відповісти