Глобальні оголошення!



Пісяння в неположених місцях

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення Ira » 20 липня 2011, 15:06

Ми ходимо частенько пісяти на травичку чи під кущик. Нічого поганого в цьому не бачу, якщо поряд нема туалету, то куди ж мацьопству пісяти? А додому не набігаєшся, такяк влітку дитина багато п'є, то відповідно і пісяє частенько. Хоча моя доця, як пише taranjka про свою дитину, теж не зразу погодилась пісяти на травичку. В громадські туалети Лєра взагалі почала пісяти зовсім недавно, чомусь боялась і відмовлялась справляти свою потребу..
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення Nymydora » 20 липня 2011, 15:20

taranjka написав:Nymydora дитина пісяти на унітаз і травичку почала після тижневої мандрівки в львів. тобто у львові вже - все нове і вона по новому поводиться :?

та... ми ще навіть не просимося. Тільки на сон і після. А вдень - в штани.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення Tajga » 20 липня 2011, 15:29

Я, поки цю тему не побачила і не заморочувалась над цим питанням... Захотіла дитина пісяти, пішли в найближчі кущики-деревця. Хіба в холодну пору спеціально шукаю туалет (ще знайди його!), частіше до знайомих на роботу заходжу, та й гуляємо ми недовго в холод. А щодо заборони пісяти дітям в громадських місцях, то чого дивуватися тим розвиненим країнам, що дітей запихають в памперси до 5 років, переслідують за сексуальні домагання тільки за один погляд в декольте до пупа. Тарканів в них хватає...
Ідея з горщиком мені теж якась нереальна. Горщик-то все одно кудись виливати тра, не повезеш же ти його додому... То яка різниця, чи дитина попісяє під кущик, чи мама виллє туди горщика... Навіть собачки/киці пісяють, де заманеться, чим наші діти гірші?
Одним словом, добре, що наша держава ще не докотилась до західного рівня у цих питання.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення taranjka » 20 липня 2011, 15:33

доречі, коли каталися в польщі, то не раз бачили як дєцко пісяло в кущики. хоча туалетів там по більше, але малечі важкувато терпіти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення Natalinda » 20 липня 2011, 16:44

Нормально ставлюся. Ну але не серед дороги. В Юрчика вже так іноді получається, правда переважно какати. ПІсля двох покаків під кущами в Тернополі ношу тепер кульочок, бо ше каки каками, а от салхфеточки не перегниють. Не уявляю як би я тарабанила з собою нашого горщика, та й прийшлося ще б лійочку з пляшечкою напевне....
Але от задумалася, до якого віку це можна вважати "нормою" :?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення lore1ei » 20 липня 2011, 16:54

Я теж нормально відношусь.
А як мені відноситись, якщо в нашій країні не те що нормальних туалетів нема, а взагалі майже ніяких.
Незнаю хто б повів дитину наприклад в туалет що коло озера, там взагалі дихати нема чим, туалет весь засраний, пардон.
Коли гуляємо в парку, саджу в кущики, як десь в центрі, то заходимо в Макдоналдс, ну або в кафешку просимся, Бо трохи незручно висаджувати на центральні сквери :)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення pan_kotskyy » 20 липня 2011, 17:20

lore1ei написав:Я теж нормально відношусь.
Незнаю хто б повів дитину наприклад в туалет що коло озера, там взагалі дихати нема чим, туалет весь засраний, пардон.

Я теж за кущики при такій альтернативі. І теж не бачу нічого поганого, якщо дитина пісяє в кущах на травичку.
Якось малий посеред дороги додому какати сів, оце був екстрім, я екстренно шукала кульочок, щоб позбирати те все, а були ми на жилій вулиці в приватному секторі, тобто такого поняття як загальні кущики нема, якщо кущики, то в когось під хатою :omg: Мені було незручно, але що ж як його так притисло, все культурно позбирала та й по всьому.

А якщо дорослі дяді в кущики пісяють? :grin:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення pan_kotskyy » 20 липня 2011, 17:23

В нас просто дійсно момент життєвої необхідності не продуманий...
Гуляєш з іноземцем по місту, а в туалет зводити його нема куди :grin:
І навіть не у всіх ресторанах туалети на належному рівні...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення ЗІрка » 21 липня 2011, 14:16

а ми какаєм в себе на городі в горосі, смородині і просто в травичці (удобряєм) :oops:
але малий ше не проситься ні пісяти ні какати, просто каку вже тепер легше злапати...
пісяємо поки лише в трусики та в памперс :oops:

от не маю я ані часу, ані терпіння до систематичного вгадування, висаджування та навчання командам... :dash:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Пісяння в неположених місцях

Повідомлення Marta » 23 липня 2011, 00:17

Моя теж пісяє в кущики. Відходжу далеченько від основного місця ігор діток, бо часом дехто садить і майже прямо біля пісочниці :mrgreen: ....Какати летимо додому чи в найближчий туалет.
До речі, про розвинені країни. Моя сестра зараз в Китаї, то розказує, що там взагалі вона була в шоці- діти навіть ходять з великою диркою в штанах, сідають, де їм заманеться, і роблять своє діло. Каже, що дуже дико то все, але всюди чистота, як не дивно, бо прибирання на вищому рівні і те все зразу прибирається, так, що в загальному дуже чисто.
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron