Глобальні оголошення!



Що ви думаєте про дитячий унітаз?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення oksana.tesliuk » 29 квітня 2011, 23:15

Ті унітази для діток дуже зручні. Ми два такі поставили минулого літа в школі, де малий зараз вчиться. Переживуть і війну, якщо пережили навчальний рік і 28 особливо буйних першокласників :lol: По знижці вони нам обійшлися десь гривень 350 (компакт+кришка) за штуку. Якщо нормально доглядати, то виглядатимуть як нові. В школі просто прибиральницям нормальних миючих засобів не виділяють, то вони й не блистять. А в домашніх умовах це не проблема. Наші школярі на тих унітазах сидітимуть до 4-го класу, тобто до 10-11 років. Тому якщо місця вистачає, можна сміло ставити. Дітки в тебе, Перлинка, ще маленькі, так що років 10 прослужать точно. А через стільки часу навіть за відсутності дитячих унітазів, хочеться зробити ремонтик ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 23:19

Перлинка написав:
гра з вогнем написав:наш нормально на дорослий лазить без всяких сходо-сидінь, а

і ти думаєш йому там зручно?
якшо чесно,я як зараз памятаю,як гойдалась на дорослому унітазі(ловлячи рівновагу :grin: ) в дитинстві і боялась провалитись,а ше висячі ноги терпли,як іноді трошки довше доводилось посидіти в позі зю.

не жалується і сам вилазить :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 23:31

oksana.tesliuk написав:А через стільки часу навіть за відсутності дитячих унітазів, хочеться зробити ремонтик ;-)

ну от і ми про те думали,що як прийде час викидати,то і до ремонту діло дійде
та й невідомо ,може ше кому згодиться :oops: :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 23:33

Перлинка написав:на нашому поверсі 1 без дитячого,і в батьків на першому 1,і на вулиці ше є,але я там ніколи не була ,він тимчасовий для робочих поки будова ремонти,правда потім всеодно плануємо поставити на вулиці ,але цивілізований,може й літній душ заодно.отодвинуть писунуть то не тяжело,але то весь час буде перекидатись в ванній та заважати

а на рахунок мити,ги-ги,вони то раді старатись і від тепер,але лиш розвазякають і ше їх після того тре буде відмивати.

))))
тогда на верхнем этаже поставьте детскую сидушку и придвиньте ступеньки, а сами ходите на 1-й этаж писять и какать
Ну или ставьте детский унитаз! ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 23:41

Shalimar написав:тогда на верхнем этаже поставьте детскую сидушку и придвиньте ступеньки, а сами ходите на 1-й этаж писять и какать
Ну или ставьте детский унитаз! ))

тук-тук,доброго ранку мамо,а можна у вас покакати ,або ше краще посеред ночі :lol:

нє,у нас поміститься і великий і малий,от Оксанаа Теслюк пише шо кльовий,то певно таки поставлю,бо я боялась шо є якийсь подвох,якісь підводні камні,просто дивно що раніше такого не було і ніхто до того не додумався.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 23:46

явно унітазом Перлинка пройнялася більше ніж лампою :grin:

я оце в душі стояла і думала про твій унітаз :))) а чого, кльова ідея! якщо робите окремо дитячу кімнату, то чо не зробити і дитячу ванну. полюбе зручніше буде, а діточкам приємно. а потім поміняти напевно не буде так проблематично, що аж прям розбивати :?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення гра з вогнем » 29 квітня 2011, 23:48

а ше є кіно з тим німецьким актором. котрого всі жіночки обожнюють. то його подруга працювала в дит садочку. а в тому садочку були дитячі унітази з картинками всередині. і тре було пісяти прямо на білосніжку :grin: :grin: :grin: так хлопчиків вчили ходити в туалет :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 23:52

гра з вогнем написав:а ше є кіно з тим німецьким актором. котрого всі жіночки обожнюють. то його подруга працювала в дит садочку. а в тому садочку були дитячі унітази з картинками всередині. і тре було пісяти прямо на білосніжку :grin: :grin: :grin: так хлопчиків вчили ходити в туалет :)

Тіль Швайгер,я!я!я !Також від нього бєз ума
ми білосніжку для хлопиків намалюємо,а для татка на дорослому,якусь іншу тьотю,шо нам не вгодила,але треба добре подумати кого,так шо чемно себе зі мною ведіть,а то самі здогадуєтесь шо може бути :lol: :lol: :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення oksana.tesliuk » 29 квітня 2011, 23:56

Перлинка написав:просто дивно що раніше такого не було і ніхто до того не додумався.

Такі унітазики були завжди. Просто для дому їх практично ніхто не брав, в основному вони йшли на д/садочки, школи, інтернати...
Стереотип - не практично. Біде, бачите, практично (бо це ж для нас коханих!), а дитячий унітаз - вибади!
Ну, або як в мене - хрущоба. Добре, хоч один унітаз на всіх вліз в ту комірчинку, яка гордо в плані квартири називається ванною кімнатою :lol:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: що ви думаєте про дитячий унітаз?

Повідомлення Marta » 30 квітня 2011, 01:24

Класний унітаз!
Спогади про садочок, там також такі маленькі унітази, завжди хотіла, щоб і дома був такий, бо на дорослому дійсно не зручно дітям, а на горшок не хочеться, бо все хочеться, як ніби ти вже дорослий....))) коротше, бери! :гуд:
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron