Глобальні оголошення!



Висаджування

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Висаджування

Повідомлення ТАНЮША » 22 лютого 2012, 23:39

mala-karta написав:Конвалія, я маю Інгрід Бауер в ел вигляді.
Можу вислати.

і мені якшо можна,буду вдячна.
ТАНЮША Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 05 лютого 2012, 20:52
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 13 раз.
Діти: ДІВЧИНКА І ХЛОПЧИК

Re: Висаджування

Повідомлення Tajga » 23 лютого 2012, 00:04

]
smailik_m написав:Ну зовсім без штанців я певно не наважусь малого лишити на ніч

Можна спробувати вільне пеленання.тут опис з фото, можна заппеленувати з ручками, а можна тільки ніжки.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Висаджування

Повідомлення Ksenija » 23 лютого 2012, 10:38

smailik_m написав:Ну зовсім без штанців я певно не наважусь малого лишити на ніч :хм: , він спить з нами під нашим одіялом, як не впильную то будем з татом накриватися мокрим одіялом... :крейзі: пішла думати 8-o

Я під загальне одіяло накриваю донечку складеною вдвоє пеленкою, якщо попісяє, достатньо замінити мокру пеленку на суху, одіяло лишається сухим.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Висаджування

Повідомлення Dashko » 13 березня 2012, 11:39

Часто висаджування сприймають, як вироблення умовного рефлексу. Насправді, особливо якщо починати висаджувати з народження, мама просто розуміє причину дискомфорту дитини і допомагає їй :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Висаджування

Повідомлення Sawwku » 13 березня 2012, 11:49

ну я кажу про те, що бачила, і як було вв самої. не знаю, може з народження воно інакше
ну ще роблю скидку на генетичну чистоплотність окремих дітей. знаю точно, що хоч їх мало, але вони існують :yes:

а як же діти, для яких попіс не є дискомфортним, будь-коли і будь-куди?які з чистою душею дзюрять як в памперс, так і в штанці, так і на підлогу/тазік/горшок/унітаз. от моя саме така, і дорога до горшка зайняла аж 4 місяці, хоча ми ще не повністю до нього дойшли.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Висаджування

Повідомлення Dashko » 13 березня 2012, 13:25

З часом дітки привикають пісяти в памперс. До того ж ніхто не говорить, що бачить по дитині чітко і однозначно, коли вона хоче пісяти. Тут головне декілька днів потримати дитину без памперса і звертати увагу на моменти перед пісянням.

Дискомфорт - не означає, що дитині боляче чи неприємно. Просто нові відчуття, але дитина не знає, що вони означають.

Я з старшими дітьми справді не була до кінця впевнена, чи це я гарно розумію дитину, чи в них виробився рефлекс. А от з найменшим я чітко бачила з перших днів, коли малий хоче пісяти.

Хоча з часом справді виробляється в дитини рефлекс на висажувальну позу. Але не бачу в цьому нічого поганого.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Висаджування

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2012, 01:44

Dashko написав:З часом дітки привикають пісяти в памперс.

В загальному я з тобою погоджуюся, але от в моєму випадку все навпаки. В нас були і памперси і кулабебіки і марльочки. Памперсами нецуралися вообше.
Дитина коли усвідомила шо вона хоче пісяти то перестала пісяти в памперс в один раз. До нині я одягаю памперс як йдемо на вулицю і коли довго і далеко від дому гуляємо я нераз прошу попісяти в памперс і пояснюю шо вдома ми його знімемо, дитина вперто терпить. Так шо я впевнена шо Комаровськи правий))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Висаджування

Повідомлення smailik_m » 14 березня 2012, 10:53

Dashko написав:Хоча з часом справді виробляється в дитини рефлекс на висажувальну позу. Але не бачу в цьому нічого поганого.

ага, то про нас, постійно висаджуємся навіть не місяць, і то тільки в дома, (в гостях я ще якось боюся знімати памперс) але якшо я провтикаю і не поставлю малого попісяти перед тим як беру його собі на коліна за комп, то обовязково попісяє як тільки його посаджу)))
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Висаджування

Повідомлення nelly » 25 березня 2012, 00:42

а ми теж попробували вже як тиждень, нам 9,5 міс., і все якось дуже просто стало получатися, правда прошу малу що півгодини і вона кожен раз пісяє, хай навіть дуже трошки, тому напевно все ж таки виробився рефлекс на позу, вночі просто висаджую що три годин бо так десь приблизно пісяє, то ми вже два дні як ходимо вдома без памперса (лише надвір) і пропускаю лиш під час того коли їмо на кухні в кріслі, з нашим бажанням їсти не пойму чи то їсти не хоче і вовтузиться чи то вже пісяти хоче, але вважаю що і так за тиждень в нас рекорд по висаджуванню
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Висаджування

Повідомлення fajno » 25 березня 2012, 01:25

Ми десь в такому віці і почали висаджуватись. Не спеціально, просто на той момент мені так було зручніше. То тепер проблем нема з горшком ніяких, в памперс не пісяє- буде терпіти. Пару днів тому навіть з ванни мусіла витягати бо в туалет захотіла, а в ванночку ні) то я до чого, висаджуйтесь якщо не в напряг і буде вам щастя)))
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість