Глобальні оголошення!



Життя без підгузків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Життя без підгузків

Повідомлення Alisa » 28 грудня 2010, 17:09

Вирішила я свого Іллю привчати випісюватися.
І ось думаю, з чого почати. Спостерігаю за ним. Бо в багаторазових я бачу, як він кривиться, коли робить пі-пі.
Але далі спостережень поки діло не дійшло.

Може хтось поділиться досвідом висаджування дитини. як це в вас було і коли.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Життя без підгузків

Повідомлення kamisia » 28 грудня 2010, 17:12

досвіду нгемаю, но має ел. книжку Ингрид Бауэр_Жизнь без подгузника, дати?
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Alisa » 28 грудня 2010, 17:15

вже читаю
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Життя без підгузків

Повідомлення TanenRom » 28 грудня 2010, 19:21

ми почали висаджуватись десь з 4 місяців - спостерігала за дитиною, висаджувала завжди після сну, і час від часу серед дня!!!
не можу похвалитись 100% постійним висаджуванням, у нас все більше базується на моїй інтуїції, ось якщо в голові промайнула думка - треба дитину посадити на горшок - значить потрібно негайно (але треба пам"ятати, що різко зайняту дитину не відволікати - це викликає протест) роздягнути і посадити, на 5 хвилин відволічусь - мокрий підгузник, ще тепленький.

а краще нехай про висаджування розкажуть Оленка чи Іра - мала -карта - знаю у них це виходило дуже добре :thumbsup:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 23:46

Саме головне в цій справі, Аліса, - це наполегливість!!!! Постав горшка на видне місце і постійно розказуй, що потрібно з ним робити. Малий ще не зовсім тебе зрозуміє, але малюки дуже здібні!!! Починай зранку, коли проснеться, відразу посади на горшок, але так щоб він був не холодний. Якщо почне плакати, то повтори через пару днів, щоб малий не спротивив його надовго!!!! Напочаток вистачить того, щоб він попісяв чи покакав(шо вже получиться) хоча би раз в день на горшок!!! Обовязково поцілуй і похвали!!!! (навіть якщо не зробить нічого - похвали теж) і постійно говори з ним, що дорослі хлопчики в штанці не пісяють, покажи йому унітаз і скажи, що сюди пісяти ходять мама і тато)))))))) Може виглядає це смішно, але що зробиш, "впадаєм в дєтство".)))))) :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:


І ще Аліса, терпіння треба набратися багато!!!! Хоча, може в вас все швидко получиться! І ще сечовидільна система в діток формується до 1.5 року, тоді вони вже усвідомлено розуміють, що роблять, і можуть тримати сечовипускання. Я для себе писала список пісяння за день. Так пару днів і порівнювала. Переважно воно не збігалося, але я хоть зрозуміла, що пісяє вона через годину чи через дві. І ще ми почали вчитися в рік, так що може мої методи тобі не підійдуть, бо чим менші діти, тим частіше вони пісяють. Але можеш спробувати. ;-)
Руженка Офлайн


 

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 29 грудня 2010, 00:48

оце ось про наше(Почали в 11 місяців):
http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?p=4934#p4934

в 1.2-1.4 Ромка вже просився.

Зараз (1,11) - під настрій :lol:
Але, як і в TanenRom, є відчуття "зараз захоче пісяти".
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення fajno » 29 грудня 2010, 10:14

ну а в досидячий період ніхто не пробував?
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Tajga » 29 грудня 2010, 11:22

Ми почали в "досидячий" період. З малим десь з 2-ох місяців, а з малою практично з народження потихеньку. Підгузки в нас були тільки на вулицю. А дома з голою дупцьою. З початку лежали на пелюшечці з клійонкою, потім вже сиділи. Я періодично брала дитину і тримала над мисочкою (горщика купили пізніше). Відраховувала собі певний час для того, або, як казала TanenRom, як подумала, що треба, значить "чуйка" спрацювала і треба точно садити.
Мені, наприклад, простіше було вночі висаджувати. Як почне крутитися, цицю шукати, (а ще буває таке, що смокче і крутиться, і не випускає, бо цицьою спиться, а без неї пісяти хочеться :) ), то навіть не розтуляючи очей висаджувала, робили справу і на бочок. Я вдень вже як вийде по зайнятості, згадаю-не згадаю, встигну-не встигну. Хоча, мала якась більша чистьоха, з нею менше проблем, та й на брата дивиться, сідає на горщик за кумпанію.
Теж свого часу читала І. Бауер, а зараз мало теорію пам"ятаю, може є якісь певні практичні питання, то поділюся досвідом. :oops:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 08 січня 2011, 02:34

ага, і мені вночі простіше.
І теж так часто було - смокче, смокче, крутиться, заснути не може. То тоді в мені як іскра :lol: "ой, дитина ж пісяти хоче!!!" (ну, я ж дрімаю і торможу) - тільки до тазіка - моментально попісяє і зразу засинає.

а, і ще з нашого досидячого періоду.
Ми тоді не висажувались.
Було не раз, що їсть цицю. Щось починає нервуватися. Даю другу. Трохи помокче і знов нервується. Точно не голодний, спати не хоче :head:
Пробувала знов вкладати цицю в рота - знов посмокче і нервується.
А потім нервування якось різко зупинялося.

То потім знаючі підказали, що то він, найймовірніше, пісяти хотів. Ну, цицю дали, заспокоївся. Але ж хочеться! Нервується. А як попісяв - то вже все ок.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Natalinda » 08 січня 2011, 02:36

mala-karta написав:ага, і мені вночі простіше.
І теж так часто було - смокче, смокче, крутиться, заснути не може. То тоді в мені як іскра :lol: "ой, дитина ж пісяти хоче!!!" (ну, я ж дрімаю і торможу) - тільки до тазіка - моментально попісяє і зразу засинає.


А в чому вдіті ви спите, тобто Ромчик?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron