Глобальні оголошення!



Багаторазові натуральні підгузники

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Anjuta » 17 лютого 2014, 18:19

а що після памперсів звичайних ще треба переходити на багаторазові підгузки, а тоді на звичайні труси?
я не писала, що для мене це те саме.....я взагалі лише за тренувальні трусики відписалася, що не бачу в них змісту
а багаторазові підгузки, то напевно хтось прихильник звичайних памперсів, а хтось багаторазових підгузків - якось так я розумію
ми прекрасно обходилися памперсами звичайними, а літом, на озері, на морі і біля будинку, а також на прогулку - мені з головою вистачало звичайних трусиків, що мені дасть той багаторазовий підгузок???...те саме прання :pardon:
розумію, коли їх використовують з народження замість звичайних памперсів, типу що вони краще для дитячої шкірі і т.д. - це екологічно і т.п.
але я з народженням синочка якось призвичалася до одноразових памперсів і мене це повністю влаштовувало
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2014, 21:41

Anjuta написав:а що після памперсів звичайних ще треба переходити на багаторазові підгузки, а тоді на звичайні труси?
я не писала, що для мене це те саме.....я взагалі лише за тренувальні трусики відписалася, що не бачу в них змісту
а багаторазові підгузки, то напевно хтось прихильник звичайних памперсів, а хтось багаторазових підгузків - якось так я розумію

Я вище написала, що багаторазові підгузники використовують замість одноразових.

Olyana питала про одноразові підгузники, ти написала що краще звичайні трусики, і оскільки уточнила, що згідна з Vikibee, то я зрозуміла що ти прирівнюєш тренувальні трусики до багаторазових підгузників. З тренувальними трусиками, як і з звичайними треба сушити коврики, з багаторазовими підгузниками я принаймні коври не сушила
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Anjuta » 17 лютого 2014, 21:48

TYulia написав:я думала тренировочні практично не протікають... .?

)))) я думала, що Оляна питає про це, вообщем, візуальне спілкування - завжди краще)
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2014, 22:06

Ну так))) але мало хто знає в реалі людей, які користуються багаторазовими підгузниками :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Olyana » 18 лютого 2014, 12:23

Дякую за коментарі, дівчатка!
так, я питалась за багаторазові) бо хочу спробувати вже на весну-літу. кажуть, що справді, економія )
хоча ми вже і на горщик висаджуємось, та все ж для підстраховки) бо як лишаю просто у трусиках з марлею, то тече по ногах)))
кажете куабебі? а екопупс? дісана бачу попклярна, але дорога(
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення flower » 18 лютого 2014, 14:44

Я можу продати трикотажний підгуз і марлеву вкладку Дісаанівські, користовані напевно 2 рази.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 19 лютого 2014, 01:30

Olyana а ви темку від початку перечитайте :wink: особисто я на літо була дуже задоволена тетро - вони зовсім не парили попу і дуже стильненькі :love: на весну - то не варіант. Краще кулабейбі чи натібейбі. Мені більше подобалися у використанні кулабейбі, бо вони були на кнопках. То зручніше було одягати та регульювати. Економія звичайно була, але для мене не останню роль відіграв мій вклад в зменьшення засміченості планети тими самими одноразовими підгузниками, хоча повністю від них я нажаль не відмовилася.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Nymydora » 20 лютого 2014, 13:50

ми з молодшою зараз в кулабебіках плюс традиційна марля, бо самих кулабебі не вистачає. Пампесів навіть не купляю. Правда, зараз ми мало що гулємо. На прогулянки мабуть буду брати одноразові. Зі старшим кулабебі нам не пішли, навтіь хотіла відпродати. З меншою - ще докупила і самі підгузнички і вкладки. дуже зручно, особливо на ніч.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Olyana » 25 лютого 2014, 19:31

я темку перечитала... тільки щось залишилось незрозумілим вкладки після попісу вбирають вологу чи мокрі? тобто чи є різниця між тою самою марлею і вкладочкою?
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Natalinda » 25 лютого 2014, 19:53

Olyana вкладка мокра звісно, але від марлі відрізняється тим, що вбирає більше і краще. А поверхня підгузника суха, тобто та частина яка торкається шкіри. Ну але це за умови що вкладки в кишеньці, а не зверху. В нас, якщо вкладки не встигали висихати, то я марльочку ставила
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron