Глобальні оголошення!



Багаторазові натуральні підгузники

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Nymydora » 24 квітня 2014, 22:31

Olyana написав:я темку перечитала... тільки щось залишилось незрозумілим вкладки після попісу вбирають вологу чи мокрі? тобто чи є різниця між тою самою марлею і вкладочкою?

якщо вкладку класти не в кишеньку, а на підгузник, то за один попіс підгузник зазвичай не промокає. ТОбто міняєтсья тільки вкладка, а підгузник , а колготи чи повзунки лишаються. Якщо ж на ніч - неможливо впильнувати кожен попіс, то треба міняти і підгузник - намокають спочатку боки, а за 2-3 попіси промокає і підгуз, і колготи.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Olyana » 04 травня 2014, 22:32

Поділюся враженням від користування. Купила coolababy тренувальні трусики і вкладки мікрофібра. З таким нетерпінням чекала їх аби випробувати, але, якщо чесно, трохи розчарована. ( по перше, зовні поліестер, всередині фліс. Попа париться( де натуральність? Вкладка після попісу мокра, нічим не відрізняэться практично від марлі. Може ще після прань трохи краще буде поглинати, надіюсь. ) хоча э і плюс, колготи не треба міняти після попісу.))) словом, випробовуэм)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення stella123 » 05 травня 2014, 09:42

В мене тренувальні тресіля з верху бавовняні але я незнаю , що за виробник. Вставка в самих трусілях похожа на махрове полотенце. Я ними задоволена 100%. Вставка додаткова теж з мікрофібри і теж непоняла приколу, дешевше марлічка звичайна.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення flash-ka » 05 травня 2014, 11:56

stella123 написав: і теж непоняла приколу, дешевше марлічка звичайна.

зроби експеремент. лий воду на вкладку і на марлю, і все зрозумієш. вкладка реально багато вбирає і не протікає так як марля. маю на увазі той момент,що коли ви гуляєте на дворі і мала попісяла, то вкладку можеш просто поміняти а черезз марлю все протече ,що прийдеться всю дитину переодягати ( це не стосується маленького попісу :hi: )
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Olyana » 06 травня 2014, 16:13

а про фірму baby city baby land хтось чув?? :help:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення stella123 » 07 травня 2014, 10:23

flash-ka написав:
stella123 написав: і теж непоняла приколу, дешевше марлічка звичайна.

зроби експеремент. лий воду на вкладку і на марлю, і все зрозумієш. вкладка реально багато вбирає і не протікає так як марля. маю на увазі той момент,що коли ви гуляєте на дворі і мала попісяла, то вкладку можеш просто поміняти а черезз марлю все протече ,що прийдеться всю дитину переодягати ( це не стосується маленького попісу :hi: )

В мене напевне вкладка не правильна. Бо я вже робила такий експеремент. Невідчула різниці. Порадьте надьожні вкладки.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення flash-ka » 07 травня 2014, 10:55

stella123 а у тебе які вкладки?
я маю трислойну мікрофібру і 2 бамбук+1 мікрофібра в середині. то на ніч запихаю у кишеньку мікрофібру і ще поверх кладу бамбук. на двір, то просто поверх одну бамбукову. але це поки холодно, думаю,що як потепліє, то будемо в трусілях ходити, ми вже великі :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення TYulia » 04 липня 2014, 12:42

поможіть розібратись, бо я багаторазових підгузників ні разу в руках не тримала, трохи перечитала тему, але ще раз перепитаю. Ми вже вдень без памперса, надвір хіба як холодно. Ночу, бачу, пісяє десь 1 раз під ранок, або й вдається до горшка встигнути, але на сон таки ще точно тре щось дати, бо хто його знає, яка буде ніч. Цікавить наступне:
1) чи доцільно використовувати багаторазові підгузники на сон? Не протечуть? Не парять?
2) де їх в тернополі купити? Приблизна ціна?
3) які фірми, які вкладки краще?
4) там є якісь розміри чи як?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення smailik_m » 04 липня 2014, 23:50

TYulia написав: Ночу, бачу, пісяє десь 1 раз під ранок, або й вдається до горшка встигнути,

якщо у вас попіси уже не кожну ніч то може краще на ніч не підгузник, а багаторазову пеленку придбати? тим більше на літо, у нас є дісанівська і ще якісь (брала в сп то фірми не памятаю) то дісанівською дуже задоволена, а от ті другі і не натуральні (літом парили) і швидко почали протікати.
Про підгузники не скажу бо ми висаджувались і користувались тільки на прогулянку і в гості, у нас були теж дісанівські на липучках. Ті що були в нас йдуть по розмірах, але зараз є і мультирозмірні.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення TYulia » 05 липня 2014, 22:44

На разі ще повністю надіятись на педенку не можу, бо і крутитьсч дуже ночу,і деколи таки пісяє, чи перед сном більше випє чи біля грудей трохи більше.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron