Глобальні оголошення!



Багаторазові натуральні підгузники

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення flower » 22 червня 2017, 09:08

В мене таки в основному в використанні одноразові, багаторазові рідше, але користуюсь час від часу. Брала ще у Гри з Нікідайперс, купляла різні і на липучці і на кнопках і з різних фірм, всі хороші і сподобались. Розміри на кнопочках регулюються, проте 2 штуки прийшлось відкласти давно, бо вони якісь малі мому пампусьону.
Дісаною, як не користувалася за Вероніки так і тепер, навіть і не витягувала, не зручна зовсім мені. Може хто любить, то можу продати трикотажний підгуз, марлю і гляну що там ще є.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення eney » 22 червня 2017, 11:51

Не знаю, в мене швидче використання багаторазових пов'язано з тим що я менше забруднюю середовище, як уявити собі скільки від нас мусору, жах.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення nelly » 22 червня 2017, 18:34

Eнeй а на вулицю в них можна? Тобто нe пропісяє костюмчик? Я маю один флісовий і 1запаску, то він нe пропісюється алe вжe на старшу дитину. Мeні лeгшe штани поміняти, маю зо 20пар і пeлeнки нeпромокаючі багаторазові 2шт то хватає, надвір і наніч однораз підгуз
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення Ulkanet » 03 лютого 2019, 22:40

В фейсбуці обговорюють багаторазові підгузники. Там почитати то всім смердить :confused:
В мене Дісана, ті що шарфиком, що треба мотати і зав'язувати на шнурівки. І марля вкладка. То не смердить. Я чую запах коли дитина хвора чи приймає ліки. А так нема запаху сечі.
А ще потішило, всі хочуть вдягти підгузники на півдня щоб не перевдівати ::Р: і щоб не промокав. І дуже бідкаються, що треба багаторазові дуже часто міняти. Але хіба це проблема??? Коли дитина постійно з мамою. Вже так всі облінилися чи що?

Ми свої використовуємо на день. Наніч і надвір - одноразові. Літом, то лиш наніч одівала одноразові. Спочатку було незручно мотати. Але якраз почалося літо, одноразові всерівно парать. А в нас ще й ножки пухкенькі - резиночки натирають. То Дісана була всамий раз. :yes:
А селі зглядаються :ha: а як йду зі слінгом - то мало з вікон не випадають :ha: :hi: кажу що я циганка, бо дитину в тряпці ношу. :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Багаторазові натуральні підгузники

Повідомлення eney » 09 лютого 2019, 23:06

Неля ,не бачила допису, і в багаторазових в тепло гуляли, як пише улька міняти тре часто, щоб не протікало є спеціальні кавери, в мене найулюбленіші від літллемб, вони повністю як махрові трусики, не бояться сушки, зверху на них одягаю кавер і навіть 2 попісі -штани сухі. Одноразові в нас на ніч і вулицю, я лінива, мені лекше Памперс переполокати ніж з горшком бігати.
Улька , я раз відчула запах попісів, він таки є, але то тре щоб ті попісі хоч 3 дня пролежали, ой тоді пахнуть.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Поперед.

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей