Глобальні оголошення!



Все про пісяння :)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Shalimar » 12 листопада 2010, 13:21

Naya написав:ну як вам так краще, то МОЯ дитина уві сні не пісяє. :)

да при чём здесь мне
Кто-то мнительный почитает "дети во сне не писяют!", и будет думать, что с его ребенком "что-то не так", если он во сне писяет
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення yultsya » 12 листопада 2010, 14:26

Думаю, що пісяння у сні залежить від віку дитини та від того чи мама висаджує. Принаймі так було у нас. Зовсім маленькою таки пісяла у сні, коли ставала більшою, томайже ні. а от коли почали висаджуватись з 4 м. то вона прокидалась і вночі і навіть плакала, але не пісяла поки її не висадила.

Зараз коли крутится або може хникнути, то також знаю що час пісяти. Хіба як я дуже втомлена, що сплю і ніц таки не чую, то таки впісюється, але рідко, коли я зовсім у відключці.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 12 листопада 2010, 14:49

я теж думала, що пісяє уві сні, аж поки не почала висаджувати :D

навіть на самих початках щоби попісяти трохи пробуджувався - чи на бік повертався, чи просто чуть-чуть ворушився. Ні разу не було, що спить-спить, ніц не рухнувся і попісяв.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Дитина почала пісятись.

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2010, 10:29

Ось таку маємо халепу. Дитина (1р10міс), яка влітку просилась на горшочок, знову почала пісятись в штани. Часом трошки попісяє і кричить, що хоче пісяти, а часом і взагалі обпісяється і нічого не скаже. При цьому, в ночі не пісяється (висаджуємо 2 р на ніч, або сама будиться і кличе.) З чим це може бути пов"язано? В когось таке було? Може це тому, що в нас вдома досить прохолодно (18?)? Ото вже не знаю, що робити. На двір знову почали вбирати одноразові.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 23 листопада 2010, 11:41

в нас таке саме :)

махнула рукою, надвір, коли було холодно, вдягала багаторазові. (Якщо Ромку питатися і він не хоче, то каже, що не хоче, а як хоче, то відмовчується і тоді ми йшли пісяти на мурашок :oops: або в туалет коло церкви - туди завжди). А оце недавно в нас з'явився друг мишик (плюшовий) і Ромка каже, що мишик хоче пісяти і йдуть разом на унітазі посидіти (бо сам мишик не може - в нього маленька попа і може впасти). Але ще калюжі по хаті бувають часто :)
Вночі теж або не пісяє цілу ніч, або, якщо на сон напився, то дається висадити.


Нічо, переростуть ;)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 23 листопада 2010, 17:03

Холодно. ми з середени осені на ніч мусим вдягати підгузник.
якщо різкий перепад температур, то може в денний сон попісятися. но це дійсо ма різко похолодати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитина почала пісятись.

Повідомлення Olenka » 24 листопада 2010, 03:43

мешканка написав:Ось таку маємо халепу. Дитина (1р10міс), яка влітку просилась на горшочок, знову почала пісятись в штани. Часом трошки попісяє і кричить, що хоче пісяти, а часом і взагалі обпісяється і нічого не скаже. При цьому, в ночі не пісяється (висаджуємо 2 р на ніч, або сама будиться і кличе.) З чим це може бути пов"язано? В когось таке було? Може це тому, що в нас вдома досить прохолодно (18?)? Ото вже не знаю, що робити. На двір знову почали вбирати одноразові.

Це в них вік такий :crazy:
У нас так буває: вже на трусіках плямка, але ще тримає. Явно хоче пісяти, починає від того нервуватись і дратуватись (чи помічали таке у своїх?...). Питаю чи хочеш - каже "Не хочу", примусово категорично відмовляється, гвалтом кричить, не хоче сідати на горщик. Буде тримати до останнього, аж поки не потече. Допомагає, якщо мені дуже треба, попісяти з цицею в зубах - тоді без проблем. Вже той метод давно не використовували, але зараз дуже допомагає, якщо треба йти гуляти, чи ще щось... Гуляємо без підгузників, але беру змінні труси-колготки. Хоча, на прогулянці і в гостях, в основному, все супер! Як їздили в Крим, навіть в готелі і всюди в дорозі підгузники не одягали - пісяв чемно по команді. А дома, на своїй території, починаються витребеньки :crazy:
Хоча, часто і сам сідає пісяє, чи проситься. А як попісяє на підлогу, починає витирати сам :D
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Olenka » 24 листопада 2010, 03:53

А коли сплять глибоко, то не пісяють. Ще тут такий момент, що якщо висаджувати з раннього віку, то дитина активно тренується керувати своїми м"язами, вчиться тримати і випускати рідину. І, як результат, тримають довше, і випісюються до кінця. А ті, хто в памперсах, звикли пісяти часто по-троху, повністю випісюватись вони не вміють. Тому, якщо такій дитині різко зняти памперс і привчати до горщика, треба цей момент враховувати, що вони будуть пісяти часто. Але поступово також тренують ті м"язи.

І вночі то саме. Якщо дитину спеціально не випісювати, то вона буде пісяти частіше і вночі також, і не буде довго тримати. А якщо випісювати, то вона більше звертає увагу на "позиви", і вночі активніше крутиться і чекає, поки її висадять.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Радмила » 25 листопада 2010, 01:05

Поясніть турку. А як воно випісювати дитину в ночі. коли вона маленька? Вона ж буде криком кричати як її розбудити і садити на горщик. Чи якось поінакшому? Моя будитьсяч і каже "мока". Або просто будиться і плаче.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення mala-karta » 25 листопада 2010, 01:55

Раніше я його тримала над тазічком з грудьми в зубах. І казала пісь-пісь.

А зара він вже великий і вночі не пісяє (я дуже надіюся, що і не буде)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість