Глобальні оголошення!



Все про пісяння :)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 17:17

Мої діти навіть з брудними руками та ротиком не люблять ходити,біжать щоб їх відразу помили,а попісяними тим більше,вважаю що то однозначно некомфортно всім,тим більше як від того холодно стає.
Востаннє редагувалось Перлинка в 25 листопада 2010, 19:43, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 17:20

мій теж не любить, але я точно знаю. що це тому, що мама казала "дивився як ти руці забруднив", "шото за беця?" - "пішли помиємо" :))))) "які гарні чисті ручки"!
інколи достатньо раз сказати і помити, а тим більше дати погратися в той час у воді, воду дітиська люблять :)))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 19:49

Ну соплі витерти не дає,хоч я також кажу що бека,і памперс міняти не любить як не прошу і як після того не хвалю.На мою думку то абсурд думати що дитина не відчуває дискомфорту від мокрих штанів.Чому то вони мають по іншому відчувати?Як щось на себе порозливають ,то показуюють ,доця просить поміняти кофтинку.Я думаю ,що холодний мокрий одяг однаково неприємний як дорослому так і дитині.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 21:15

:)))

якби їм був неприємний мокрий одяг, то ніхто б не знав про повальну любов дітей до калюж ;)
вони там сидітумуть до посиніння, незважаючи ні на що. думаю така повідінка свідчить, що таки комфортно буває і в мокрому одязі ;)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 21:18

Мої діти в калюжах не мокнуть,тому я не знаю про ту любов ;) .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 21:19

в принцип то як в кого, пеівно. мому побарабану мокрий одяг чи сухий. жеби холодно не було. а в хаті у нас тепло.
та навіть коли холодно було, одягнутим у теплу кофту, запихав руки у воду, а потім собі сидів як ні в чому не бувало. не крутився, не плакав, тільки ніс і ручки почервоніли :)

:) а мій мокне :yahoo: :yahoo: :yahoo:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Oksana » 30 листопада 2010, 23:27

А ми на двір і досі беремо памперси. По причині, що просто не просимось ніколи. Доця дома, чи десь в гостях (якщо є горщик) просто приходить знімає трусики, пісяє, встає, одягається, і йде те все виливати-мити. Просто не повідомляючи про це нікого. САМА (загострений в нас зараз період самостійності :D ). Синочок...тут під настрій. Соже іноді таки і в штани. Це щастя вже буває рідко, але таки буває (в порівнянні з донечкою, в якої таких сюрпризів вже таки не буває :) ). З двору часто приходимо з сухими памперсами, але враховуючи те що гуляти можемо довго, а проситись не будуть ніхто з них, то одягаю "для страховки". Вночі....ще також одягаю. Хоча схильна доці вже не одягати. В більшості просипається з сухим памперсом, і біжить до горщика. Сина...він в нас не годен встати зразу як проснеться :) Як справжній мужчина мусить ще пів години просто полежати :D А відповідно в кей момент якраз і пісяє... В обід сплять в трусиках. Доця просипається і йле на горщик, синулька :D лежить і пісяє :D Хоча вже бувають дні коли просипається і плаче, що хоче пісяти, але встати ще не годен, бо ж хочеться полежати :D То тут вже мама на допомогу приходить :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Alisa » 30 листопада 2010, 23:45

гра з вогнем написав::)))

якби їм був неприємний мокрий одяг, то ніхто б не знав про повальну любов дітей до калюж ;)
вони там сидітумуть до посиніння, незважаючи ні на що. думаю така повідінка свідчить, що таки комфортно буває і в мокрому одязі ;)



Є різниця між мокрими ногами і мокрою попою :lol: . Якщо не віриш - спробуй сама :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Miljawka » 05 березня 2015, 00:43

Скажіть чи є в когось проблема з частотою пісянь? Синочку 1р. 7 міс. на горщик ще не проситься, але ходимо без памперсу і ловлю як бачу, що хоче пісяти. Але останнім часом в нього трохи проблеми з апетитом(певно через зубки) і став менше пити. І пісяє вдень 3-4 рази, а вночі взагалі ні. Я не знаю чи то нормально.... при цьому поводиться нормально, баваться і ніби нічого його не турбує. може хтось має такий досвід чи може вже я себе накручую...
Miljawka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2015, 01:24
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Синочок Максимчик

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення inna6787 » 08 березня 2015, 01:45

в мене менший малюк взагалі не часто пісяв, бо мало пив, і з дитиною все добре ) я на те навіть уваги не звертала.
Кожна дитина різна. Якщо мій старший вночі мінімум літру чаю випивав і протягом дня пив і пив, то ясно, що пісяв і пісяв ( і довго нам прийшлося бути в памперсі), а молодший - повністю протилежно: йому тільки мамину цицю потрібно було і не хотів нічого практично пити додатково. Тож і мало пісяв. Інколи вночі я "провалювалася в сон" і забувала памперс одягнути, то був сухенький. Знаю одне, кожна дитина індивідуальна і не варто за кожну "індивідуальну особливість" переживати. Бо є такі мами, що постійно рівняють свою дитину до інших :impossible: Краще такого не робити, а розуміти що якщо моя дитина здорова і себе комфортно почуває, то все в неї розвивається добре. :yes:
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron