Глобальні оголошення!



Багаторазові підгузники СoolaBaby

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення Nymydora » 05 квітня 2013, 17:32

тоді який сенс? як тоді дитині відчути, що мокра???
Я трохи попеклася на підгузниках на старшому - він вночі ще досі не відчуває, що мокрий. Мені чогось здається, що якщо від народження дитина відчуває, що штани мокрі після певного процесу - то вона його, цей процес, раніше навчиться контролювати. Я, звичайно, Америки не відкрила. І думається мені, що краще хай вже буде мокра марля і усвідомлення, що в трусах мокро.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення romaw23 » 06 квітня 2013, 17:46

Звичайно якщо дитина напісяє багато цій рідині ж не буде куди діватись. Вкладка стає вологою а потім мокрою. Тому вкладку треба міняти час від часу. Діти всі різні. Мені здається вони все розуміють тільки не хочуть робити що ми кажеш. Я свого привчала до горшка і все говорила показувала і в штанах мокрих були дивлюсь всеодно робить своє. Підросли виповнилось нам рік і 4 місяці він почав контролювати цей процес і тепер все супер. Я думаю до кожної дитини потрібний індивідуальний підхід. А ще зручні ці підгузники тим що калюж вже не буде ні на дивані ні на підлозі. Я в цих підгузниках найшла більше плюсів і тільки два мінуси що вони трохи габаритні і вкладки бамбук-угольні довго сохнуть.
romaw23 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 15 грудня 2012, 03:35
Звідки: Тернопіль, romaw23@ukr.net тел. 0980019568
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 86 раз.

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення LJALJA89 » 02 грудня 2013, 02:31

Купили і ми такі підгузки, даремно викинула гроші((( Макс один раз попісяє, походить 5хв в мокрому і все червонюще((( :scare:
То далі використовуємо памперс і часом бугає в колготках, як мокрий то біжить і показує, що щось не так.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення flash-ka » 02 грудня 2013, 11:15

LJALJA89 а скільки дитині?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення Milichka » 02 грудня 2013, 12:28

О і я колись писала гнівні пости у цій темі)))))

Тепер зробила висновок, що вони краще підходять для діток, які уже ходять і стоять - тоді виділення втягуються і не протікають так швидко через ризиночки на ножках. В крайньому разі у нас так, зараз інколи вдягаю їх. Хоча, чесно кажучи, ще раз їх не купляла б. Бігаємо голопопими, а на прогулянку-сон одягаю памперси.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення Nymydora » 03 грудня 2013, 17:01

А я передивилася своє ставлення до них. Думала, що не буду користуватися - ан нє, витягнула з шафи і юзаєм по повній. Правда, Саша крупніша за Дениса і на ній вони не є такими великими. Зручно, що штани залишаються сухими, по підгузник переважно пропісюєтсья тільки по краях. А питання штанів-колгот стоїть гостро - і ніби багато є, і все-одно пропісюємо. Ну і ковдра, відповідно, не пропісюється. Дуже класно мені йдуть зараз ті їхні вставочки у підгузники. Вкладаю їх у труси. Краще, ніж марля, бо не так моментально промокають. Все ніяк не наважуся перейти на ніч з памперсів на кулабебі, але планую. А голопопити вдень не виходить - прохолодно у нас.
Так що, якби було СП, то я би взяла ще зо два підгузники і штук 10 вставок.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Багаторазові підгузники СoolaBaby

Повідомлення romaw23 » 04 грудня 2013, 00:37

Nymydora написав:Я трохи попеклася на підгузниках на старшому - він вночі ще досі не відчуває, що мокрий. Мені чогось здається, що якщо від народження дитина відчуває, що штани мокрі після певного процесу - то вона його, цей процес, раніше навчиться контролювати. Я, звичайно, Америки не відкрила. І думається мені, що краще хай вже буде мокра марля і усвідомлення, що в трусах мокро.

Я часто користувалась цими підгузниками і малий в 1 рік і 8 місяців перестав опше пісяти вночі. Я вважаю що підгуники абсолютно вночі не впливають чи дитина буде пісяти чи ні. Це все залежить від того як в дитини формується система і все це індивідуально залежить від організму, а підгузники абсолютно ні до чого. Нічне нетримання сечі або енурез дуже поширена проблема у дітей.
romaw23 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 15 грудня 2012, 03:35
Звідки: Тернопіль, romaw23@ukr.net тел. 0980019568
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 86 раз.

Поперед.

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей