Глобальні оголошення!



Життя без підгузків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Alisa » 09 січня 2011, 04:36

Shalimar написав:А зачем это высаживание? Для экономии подгузников?


Щоб полегшити привчання до горщика. Я так собі мислю :zybu: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Життя без підгузків

Повідомлення гра з вогнем » 09 січня 2011, 05:31

на скільки мені відомо висаджування до причання до горщика має не так багато стосунку :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 09 січня 2011, 16:13

Шалімар, коли дитя в підгузнику, то попа конкретно так грязна... І дуже велика різниця є - мити попу після покаку в тазік, чи після покаку в памперс.

Висаджування практикують не для того, щоб швидше привчити до горщика. Якщо для вас то єдина мета, то дійсно, краще не заморочуватись.

Висаджують для того, щоб допомогти дитині нормально попісяти і покакати, пропукатись. Я почала висаджувати аж в 11 місяців, але в перші місяці дуже в мого малого були чіткі ознаки того, що хоче пісяти чи какати, але не годен собразити як - жалію зараз, що не висаджувала відразу.
І так приємно, коли розумієш свою дитину з пів-погляду!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення krapk@ » 09 січня 2011, 16:32

для чого-не знаю 100% відповіді не дам. Але впевнена що без підгузка моїй дитині в 100 раз комфортніше. Мені теж зручно. Хочу наголосити, що якщо життя без підгузника напрягає маму, то однозначно так жити не треба. Це ж не дань моді, це не жертва для дитини-тіпа диви яка я мама тобі. От всі решта не мами, а так, мачухи. Це просто спосіб життя. Висаджувати почала в 6 місяців. Був це червень, гуляли лиш в трусиках-так було ЗРУЧНО. Вночі спали в памперсах, думала дитина дуже багато пісяє, бо вранці була така гуля. Восени вернулися до памперсів на прогулянку, щоб штани не мочити. І може б так і досі було, але.... В листопаді я купила нову пачку підгузків і в дитини кинулася алергія. Я не буду стверджувати що то саме від них, але. З того дня ми без них і вдень і вночі. Спочатку я вночі страждала, бо просинатися і постійно думати щоб не поплисти.....самі розумієте який сон. А зараз мабуть малий привик. Щоночі в пів 4 він встає ссати цицю і я зразу його висаджую на тазік. Пісяє дуже багато, потім гамає і засинає до 8 ранку. Вже місяць він не впісюється вночі зовсім. З прогулянкою важче. Витримуємо годину. Інколи з парку тааак біжу, що капец. Але вже нема бажання повераттися до памперсів, а ще місяць другий і думаю потреба сама відпаде. Какаємо ми давно тільки на унітаз, ну було пару раз, що не какав вранці як завжди, то не зловила. Пісяти - буває тримає пісюн, буває йде в туалет в ключає світло, буває інші реакці-ну тут ьреба мамі не в неті сидіти а за дитинлю дивитися, щоб не прогледіти. Однозначно, він розуміє вже що має попісяти. Вдень коли спить теж не впісюється, а якщо хоче то просинається-завжди. Моя мама каже, що я перестала впісювати в рік і 2 місяці. Реклама чогось каже про готовність в 18 місяців. Але ж дітки всі різні. Успіхів вам. І не бійтеся, це не важко.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Життя без підгузків

Повідомлення гра з вогнем » 09 січня 2011, 16:38

та чого ж реклама, фізіологія :) говориться не про навчити, а про свідоме користування горщиком.
скажімо так, навіть червяка можна чогось навчити, якщо докласти зусиль, але свідомо він ніколи цього не робитиме.
в той час, як дитина робитиме свідомо з певного віку. хоча навчити робити те саме можна і раніше.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Olenka » 09 січня 2011, 18:45

Shalimar написав:То время, которое тратится на процесс высаживания, занимает смена подгузника, а то и меньше.
Вы не моете ребенка после того, как он покакал?..
Стирка.. Почему стирка?? если ребенок в подгузнике. А вот если не подловить момент высадки - тогда точно стирка!
....
Слышали, некоторые дети вообще едят какашки?? так что размазню минуту на попе и не заметят

- Мені простіше і швидше висадити, ніж поміняти. Навіть із винесенням горщика, якщо рахувати. Ще врахуйте - догнати бігаючого карапуза і одягнути на нього підгузник складніше, ніж зняти і одягнути штани. А ще цікаво, що Назарчик після просто трусів і штанів, дуже розстроюється, коли на нього одягають підгузник. Нічого там не жме, не давить, але сидить і плаче, шарпає підгузник і каже "знімити" :)
- Про прання - я мала на увазі тих мам, які користуються багаторазовими підгузниками. Ми користувались Дісаною, то, звичайно, прання з висаджуванням менше. Хоча, на початку, може бути навпаки більше :crazy: Із одноразовими - менше прання, хіба якщо пропускають на одяг. Але мене ще турбує стан навколишнього середовища, а із висаджуванням середовищу точно краще, ніж з одноразовими підгузниками :P .
- Я не мию попу після кожного покаку, раніше витирала вологими серветками, зараз звичайним туалетним папером, як себе. А ввечорі мити дупу. Однозначно попа набагато чистіша, хоча я не кажу що прямо така брудна в одноразовому.
- Не знаю, чи байдуже дітям, є різні діти. Моєму, певно, було би байдуже :zybu: Але мені приємніше, коли він чистий і какашки не розмащуються :crazy: . І приємніше винести горщик, ніж знімати ті какашки якимось чином з усієї попи, менше контакту з какашками :zybu: .

Ось мені цікаво, ви, я так розумію, любите читати книжки. Мені дуже цікаво, що би ви сказали після читання книжки Інгрід Бауер "Жизнь без подгузника", може б самі почали висаджувати? ;). Може б, якби у вас був час і натхнення, прочитали би, а потім нам тут написали свої враження?... :oops:

Що не кажіть, а є в висаджуванні якийсь ірраціональний елемент. Коли не знаєш точно нашо, але робиш це. І є така впевненість в сердці що це дуже добре і правильно, так має бути. Впевненість в тому, що так ми створені, щоб батьки допомогали дітям ходити в туалет таким способом. Якийсь інстинкт, чи що... Це складно пояснити. Це не від того, що модно зараз... Такі просто відчуття :)

І, звичайно, якщо це в напряг - то краще не напрягатись, одягнути підгузник і радіти життю. Це ж не закон якийсь :) Є натхнення - висаджуєш. Нема - одягаєш підгузник і не заморочуєшся.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Shalimar » 11 січня 2011, 00:32

mala-karta написав:Шалімар, коли дитя в підгузнику, то попа конкретно так грязна... І дуже велика різниця є - мити попу після покаку в тазік, чи після покаку в памперс.

Висаджують для того, щоб допомогти дитині нормально попісяти і покакати, пропукатись. Я почала висаджувати аж в 11 місяців, але в перші місяці дуже в мого малого були чіткі ознаки того, що хоче пісяти чи какати, але не годен собразити як - жалію зараз, що не висаджувала відразу.
І так приємно, коли розумієш свою дитину з пів-погляду!

Не спора ради.. Мне всё равно, попа более грязная или менее )) Всё легко отмывается. У меня ребенок какает лепешками, поэтому попа чистая условно, лепешка остаётся в подгузнике. Иногда, бывает, и попень в какашках - собрала тем же подгузником кусочки, остальное смыла. В общем, с мытьём проблем не вижу.
А почему Вы считаете, что в подгузнике ребенок нормально не пописяет, не покакает и не пропукается? )) С выделенным текстом - непонятно. Ребенок не знал, как справлять нужду? Может, всё индивидуально.. ТТТ, у Нас таких проблем нет.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Shalimar » 11 січня 2011, 00:41

Olenka написав:Ось мені цікаво, ви, я так розумію, любите читати книжки. Мені дуже цікаво, що би ви сказали після читання книжки Інгрід Бауер "Жизнь без подгузника", може б самі почали висаджувати? ;). Може б, якби у вас був час і натхнення, прочитали би, а потім нам тут написали свої враження?... :oops:

Всё, я Вас услышала
krapk@ написав: впевнена що без підгузка моїй дитині в 100 раз комфортніше. Мені теж зручно.

И Вас тоже))

Спасибо за такие развёрнутые ответы!!
с более старшими детьми всё выглядит классно! без подгузника, во взрослых трусах)) ночью не писяют, днём сами просятся в туалет.. Если это действительно даёт плоды, стоило бы и попробовать, но лично мне лень
С младенцами.. не знаю... Какашки ловить еще ладно, но писяют ведь они ого как часто!.. Ну и ладно) Это дело каждой мамы...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Життя без підгузків

Повідомлення mala-karta » 11 січня 2011, 00:42

Шалімар,
Дитина нервувалася. Отак просто ні з того ні з сього. І, попісявши, відразу заспокоювалася.
Я вже писала, як це було.

Що смокче-смокче і чогось починає нервуватися.
Я щось кажу - не подобається, пропоную іншу грудь - смокче раз чи два і знов нервується.
А попісяв - і знов все ок.
Місяців до 3 таке було.

Було, що малий плакав невідомо чого. Плач припинився після того, як він гарно так пукнув.То в перші дні таке було.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Життя без підгузків

Повідомлення Shalimar » 11 січня 2011, 01:10

mala-karta написав:Шалімар,
Дитина нервувалася. Отак просто ні з того ні з сього. І, попісявши, відразу заспокоювалася.
Я вже писала, як це було.

Що смокче-смокче і чогось починає нервуватися.
Я щось кажу - не подобається, пропоную іншу грудь - смокче раз чи два і знов нервується.
А попісяв - і знов все ок.
Місяців до 3 таке було.

Було, що малий плакав невідомо чого. Плач припинився після того, як він гарно так пукнув.То в перші дні таке було.

Блин, ну мальчики вобще проблемные по части коликов, запоров и проч. Особенно в первые 3 мес!
то вздутие, то не может покакать.. Но это никак не связано с подгузниками. ПОМОЧЬ выкакаться - это ж совсем другое дело! чем просто подержать над миской.
С пописами - странно.. Может, конечно, в этом ничего странного нет.. Но дети ведь еще в утробе писяют-сосут пальцы (это я к тому, что еще новорожденных учат сосать грудь! хотя это первый и самый развитый рефлекс - сосание, это их способ выжить!!)
Извините, я недопоняла.. Ваш ребенок не мог писять в подгузник, а писял только без него?.. В чём заключалась Ваша помощь ему пописять?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей