Глобальні оголошення!



Оххх, горщик!!!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 16 березня 2010, 13:05

Ira написав:А з якого віку ви її почали вчити?

ну я пробувала з 8 місяців здається. Але все було марно. Інколи вдавалося впросити, але всеодно ми ходили в підгузниках довго :cry: . В 1,8 вона пішла в садок і там все сама навчилася
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Konvaliya » 16 березня 2010, 13:42

я свою доню не висаджувала на горщик. правда, вона знала, що це таке і для чого. а в 1,5 року вона сама почала ходити на горщик, а до мене прибігала, кажучи :"Викинути в туалетик!".
Тому вважаю, що дитину не слід заставляти, прийде неодхідний момент і вона сама все буде вміти, варто лише ознайомлювати з горщиком, як із всіма оточуючими предметами.
Konvaliya Офлайн


 

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення mala-karta » 16 березня 2010, 13:43

розкажу про наш горшок, чи шо?

Ми довго були памперсні. Від самого народження, часом голопопили - але то не рахується. Практично цілодобово був малий в памперсі.
В 10-11 місяців в мені прокинулася свідомість, не хотілося, щоби малий носив круг себе туалет і все таке...

Памперс ми зняли. Спочатку було лячно - найбільше боялася, що простудиться. Тому знімали спочатку на годинку - він собі повзав, бавився, пісяв куди хтів - а я тішилася, що от сьогодні ми зекономили 1 памперс - Ромчик попісяв на підлогу :)

З часом памперси залишилися тільки на прогулянку і на ніч.
Ловила покаки і садила на горшок - малий не протестував.
Коли пісяв - казала "пісь-пісь", разом після того радісно йшли за тряпкою і витирали.
А от я помітила, що після прогулянки Ромка повертається в незапісяному памперсі. Це якщо або недовго гуляти, або гуляти на сон. То після сну ми їхали додому (не сильно бігом - я могла і за хлібом зайти, і трохи з кимсь полялякати). Дома швидко роздягались і пісяли на підлогу :)
Через деякий час просто сідали на горшок після вулиці - якщо не хотів, то не настоювала, пісяв на підлогу :))
Купили багаторазові підгузники, почали вночі спати в них. Просипався Ромка переважно на попісяти, тоді я їх міняла і спали дальше.
Я дозріла до висаджування вночі. Урочисто купили маленький тазік (чи то велику миску). Першу ніч я його тримала-тримала, казала "чарівні слова" і шось ні- в-какую. Я тоді так розстроєно пошептала "шо, куцятко, не будеш пісяти, нє?" і тута чудо аааааааа :yahoo: - Ромка попісяв в тазічок!!!!!!!!!! Для недогадливих - в зубах була цицька. Ромкових зубах.

З того часу ми вночі висаджуємося :)
Зараз я вже розбираюся більш менш, що саме малий хоче, коли просипається - чи попісяти, чи так просто перекус.. Коли попісяти - то він довго крутиться, не може заснути (в штанці не пісяє) - тоді швиденько до тазіка і на "пісь-пісь" момєнтальний попіс :)

І от вже скоро 3 тижні як ми не використали жодного памперса :)))
На вулицю вдягаєм багаторазові - але поки в них не напісяв (гуляєм на сон, просипаємся - додому на горшок, тоді ще 1-1,5 догулюєм і терпимо).

Вдень якщо вгадати і посадити на горшок чи потримати над тазіком - то пісяє, а як не здогадатися - то в штанці :oops: Поки не проситься. Але часом сам моститься на горшок 8-)

Але тепер зато показує, що штанці мокрі (бо спочатку в таких і ходив).

Так що народ, хто не вспів до 3 місяців почати висаджувати - не бійтеся, можна і в рік почати :) Головне - не зациклюватися. Ну напісяв в штанці чи на підлогу - переділися і витерли, та й усьо :) Не в ополонці ж прати :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення гра з вогнем » 16 березня 2010, 17:28

мому синочку вже 2 скоро, але він не проситься.
а можливо я не розрізняю, що проситься.
правда, він у нас не говорун:(
каже "кака". вже місяці 2 як каже до того як покакати, а не після (після теж, само собою, тільки ще "фу" додає).
але оце до може розтянутися і на 2 години... буде дві години ходив, буде говорити кака. а потім принесе горщик і покакає.

а пісяти ніяк не каже. і ніяк не проситься. іде, шукає горщик і сідає свої справи робити.

та справа в тому, що якщо горщика поруч нема, то може не втримати (один раз було). а ще не вміє трусики скидати. навіть не знаю як навчити. у нас проблем нема лише тому, що дома ходим голяка, а як вдіти труси чи памперс, то не зніме. хоч кіл йому теши :(
один раз цілий день вчила його трусики знімати, нічого не вдалося. збираюся силами до друго заходу навчання :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 21 березня 2010, 12:31

Ого, Мала-карта, ви приколісти. А в мене отаквот. Так як малий родився влітку, то часто приймав собі повітряні ванни на одноразових пеленочках. Всьо вроді гуд, якби не пісяв за три метра від тої пеленки :lol: . але то таке. Скільки ж там налюрає той фонтанчик? Тепер вдень я його часто (якшо в хаті не зимно) тримаю в колготках, в котрі запихаю тряпочки. ну або зовсім голопопі, якшо жара вдома. АЛЕ вже не раз траплявся такий казус, шо в нього збивається режим какуль і я не можу передбачити, коли він "сходить по большому". Відповідно він собі голопопає. потім бац - і весь коврик в "сюрпризах" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Перший раз коли це трапилося. то був вопше прикол - ми з мамою обидвоє були біля малого і не побачили. Секундне діло. Обертаюся - а моя дитина тримає повні жмені свого "сніданку" і шей намагається то всьо покуштувати :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Мене чуть не вирвало, але то таке. общім, тепер коли знаю шо він має енто дєло, то тримаю його в підгузнику. А вже опосля - голопопимо.
Но горшок всеодно тільки як іграшка :unknown:
А розкажіть, які у вас горщики, може то я занадто йому складний вибрала? Він в мене як трон. То з малої ще лишився.
Зображення
Може проблема в його складності? Спробувати простий?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення happymami » 21 березня 2010, 12:32

гра з вогнем написав:збираюся силами до друго заходу навчання :)

:emphaty: Тримайтеся. розкажете як успіхи.

А хто як вчив знімати трусєля? Хтось то казав на слінгоклубі, шо дитина сама знімає вже. Признавайтеся, бо я скліроз :roll:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Melisa » 21 березня 2010, 12:52

happymami написав:Хтось то казав на слінгоклубі, шо дитина сама знімає вже. Признавайтеся, бо я скліроз :roll:

То вроді Назарчик Оленчин, на скільки я помню.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення svetla » 01 квітня 2010, 00:38

А я почала своє сонечко садити на горшок десь ближче до семи місяців. Коли вгадаю то пісяє на горшок,а ко ні то в підгузник(користуємось багаторазовими).Як в хаті тепло і не тягне по низу зі всяких там шпаринок,то трохи ходить без підгузника.Боюсь,щоб не простудилась то ж і не фанатію. З тим,щоб покакати,то майже завжди вдається підловити момент початку "тої справи". :dance:
Донечці вже 1рік і 4дні.Останіх тижнів два така ситуація виникає по кілька разів на день: сидить на горщику,встає,проходить кілька кроків і тоді пісяє на підлогу... :( І як з цим боротися?
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення Melisa » 01 квітня 2010, 00:40

а ніяк, напевно. :???: просто почекати, поки мине криза одного року. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: оххх, горщик!!!

Повідомлення kamisia » 04 червня 2010, 09:08

Я знаю дітей які в 2,5 просяться і які ходять по хаті в памперсах і які просто обпісяли вже всю хату і далі тим займаються. в 5,5 міс купили горшок. посадили. нууу тіпа получається, понятно шо після сну лючше. хоча буває капне в горшок і налиє калабаню на килим, протягом 10 хв!!!! чесно пробувала висажувати, то не для мене, я про нічне висажування. покишо ростем і чекаєм.....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетна наука



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей