Глобальні оголошення!



Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення TYulia » 03 липня 2017, 00:11

Дівчата, які ще секрети виховання ви використовуєте?

В нас зараз якись тяжкий період. Все через "нє", ну це ще я якось можу зрозуміти. А найбільше мене зачіпає, що як щось малому не догодити, чи навіть просто в нього самого щось не получилось і він "знервувався", він починає ображати мене :sad: кажучи всяке таке "а хочеш, я тебе зараз вдарю", "сама будеш істи то", і ще всяке таке, що мені неприємно слухати. В нього навіть голос під час цього змінюється. Стараюсь відповідати по доброму, ігнорувати, переключати увагу. Все збираюсь купити собі затички у вуха, щоб деколи просто не чути тих балачок. Бо то таки дуже виводить з рівноваги. До речі, якщо я таки зірвусь і почну не по доброму кричати, то ця ситуація по часу закінчується швидше, бо як по доброму терпіти, то деколи 30-60 хвилин може ходити і воркати :impossible: Але знаю, що кричати НЕ можна, всіма силами стараюсь цього не робити...

Я йому говорю, що то природньо розлютитись, але не треба свою злість виливати на близьких людей. І Бозя дивиться (кажу). Ще розказую історію про те що образи як забитий цвяшок в дошку, навіть як витягнути цвяшок, то слід залишається.

Десь читала, що якщо дитина погано себе веде з мамою-татом, то означає, що вона з ними дуже близька, типу то добре. Ну але я ж теж не безсердечний робот.

Може поділитесь, як ви виходите з подібних ситуацій? Як зробити так щоб мама-батьки були для нього "святими", яких треба любити, поважати і НЕ ображати?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення кcuxa » 03 липня 2017, 19:42

у нас тато у всьому потакає дитині. Наприклад дозволяє сину їсти солодке коли він ще не поїв. Тому тато гарний а мама ні, бо багато в чому йому відмовляю. Тому у нас постійно на цю тему суперечки.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення TYulia » 03 липня 2017, 21:41

І в нас бачу загострення буває після вихідних з дідусем і бабусею, які все догоджають.

Всюди пише, що дитині треба рамки. Але як то по доброму і гармонійно їх ставити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення Тиха » 03 липня 2017, 22:15

А я підвищую голос, коли син мене дратує чи нервує. І кажу йому про те, що почуваю. І коли мені весело з ним, кажу про це. А як він по-іншому має зрозуміти, які емоціі його поведінка викликає в інших?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення erinaceus » 06 липня 2017, 18:18

TYulia Рамки точно мають бути. З того, що я читала, то своїми криками-плачами діти часто випробовують батьків на міцність. Скільки у них вистачить терпіння і сили відстоювати ті такі рамки. І батьки в тому плані мають бути непохитними. Як би це збоку не здавалося жорстоко моментами, але в кінцевому варіанті для дитини це буде в плюс.
Існує думка, навіть якщо батьки дуже хочуть бути друзями для своїх дітей, все ж вони мають проявляти свій авторитет і силу. Встановлювати рамки, контролювати, нести відповідальність. Бо в силу свого віку і розуму, дитина сама це не в змозі зробити. Вона не завжди навіть може справитися зі своїми емоціями. Але з вищеописаною методикою поведінки батьків вона буде розуміти, як би важко їй було, є хтось старший, який завжди допоможе, вкаже, як можна робити, як ні. І в майбутньому буде дотримуватися цієї лінії. Не знаю, чи змогла правильно пояснити, але якось так.
З власних спостережень можу сказати, що до моєї дитини треба говорити не один раз. Він часто настільки зосереджений на тому, що робить, що мене просто не чує. І іноді, щоб вивести його з того стану, треба сказати голосніше і емоційніше. Але зі свого дитинства чітко пам'ятаю, як то неприємно, коли на тебе кричать і сварять, починаєш боятися такого прояву емоцій... Тому дуже не хочу кричати на свою дитину (хоч і буває зрідка), щоб у нього не було такого ж страху.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення erinaceus » 07 липня 2017, 13:53

Киньте пліз, лінки, на якісь гарні статті про перехідний вік і як його пережити :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Корисні посилання про виховання дітей, їх захист та ін.

Повідомлення nadusha » 30 червня 2018, 14:06

Стаття про виховання і відносини вчителі-діти-батьки.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей