Глобальні оголошення!



Дитячі настільні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: ВП Благодійне СП на ігри ТМ Аріал

Повідомлення Natalinda » 22 березня 2016, 15:02

Я смачні кольори брала, ми граємо, але втрьох, при тому хтось один з Юрою. Це при тому що він вже читає трохи. На мою думку то однозначно треба щоб дитина вже читала, не дуже цікаво інакше. Мені дивно чому розробники не подумали про те що можна на картках рецептів біля напису ще малювати малюнок продукту, в такому випадку гра мала б набагато нижчий віковий рівень. Сама механіка трохи нуднувата, то ми як довго не можемо зібрати рецепт, то трохи починаємо махлювати з крутінням стрілки, щоб веселіше було) Плюс великий в тому що рецепти можна готувати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ВП Благодійне СП на ігри ТМ Аріал

Повідомлення Галина » 22 березня 2016, 15:34

Ми ферму (суперфермер від гранни) грали з 3,5 років. Там треба трохи вміти рахувати, але я з Веронікою грали разом проти Діани, то всім було весело. Смачні кольори треба вміти читати, там на картках з рецептом складники написані без малюнків, тому треба або запам’ятовувати складники або читати. Я зновуж таки граю з Веронікою проти Діани, бо сама вона не запам’ятовує всіх компонентів.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: ВП Благодійне СП на ігри ТМ Аріал

Повідомлення TattyMummy » 22 березня 2016, 17:29

Natalinda написав:Я смачні кольори брала, ми граємо, але втрьох, при тому хтось один з Юрою. Це при тому що він вже читає трохи. На мою думку то однозначно треба щоб дитина вже читала, не дуже цікаво інакше. Мені дивно чому розробники не подумали про те що можна на картках рецептів біля напису ще малювати малюнок продукту, в такому випадку гра мала б набагато нижчий віковий рівень. Сама механіка трохи нуднувата, то ми як довго не можемо зібрати рецепт, то трохи починаємо махлювати з крутінням стрілки, щоб веселіше було) Плюс великий в тому що рецепти можна готувати

Я також погоджуюсь, що механіка гри нуднувата, але моїм хлопцям обом дуже цікаво грати. Грають самостійно. Ми граємо так - якщо випадає сектор, картки з якого непотрібно гравцеві, то рухаємось за год. стрілкою до потрібного сектору ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 24 листопада 2016, 00:35

Зима на носі, та й осені дощової море було.
Розповідайте що граєте з дітками :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення Vikibee » 25 листопада 2016, 23:13

Смачні кольори та Ферма) діліться, дівчата, треба терміново оновитися)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення TattyMummy » 26 листопада 2016, 00:11

В нас трохи нових ігор з'явилось. Напишу про декілька.
Дуже цікава гра Тантрікс. Мозок починає працювати - аж волосся встає дибом :) Граємо всі, окрім дворічної доні. Можна розкладати одному гравцеві, можна декільком.
Ще цікава - Монополія вечірка. Трохи для моїх хлопців (7,5 і 6) вже задитяча, думати майже не треба. Але люблять :) Для меншого віку - суперова!
Ще купила від Стратегу Зоо Уно - граємо з великим задоволенням. На ціну - якість гарна!
З нових ще - Трафік Джем. Правду кажучи щось вона нам не пішла :( Треба буде її "перезавантажити" через деякий час, так буває, що гра має полежати :)
З ігор які постійно в нас в русі - Ферма, Подорож Європою, Зоо Уно, Зоорегата, Доббль і різні мемо.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення Галинка 13,06 » 26 листопада 2016, 00:29

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
дівчата може хтось мав таке чи варто таке брати дитині, 2,11- синочкові
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення TattyMummy » 28 листопада 2016, 09:42

Може хтось має ігри - Каркассон або Діти Каркассону? А також Будиночок На Дереві?
Хочу реальних відгуків ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення pan_kotskyy » 28 листопада 2016, 10:09

TattyMummy написав:Може хтось має ігри - Каркассон або Діти Каркассону? А також Будиночок На Дереві?
Хочу реальних відгуків ;)

маю, грали Каркассон, потім ще додаток докупили, там більше карточок з перетином доріг і т.д.
Цікаво для дітей шкільного віку. Мені, до речі, теж цікаво грати. Грали з першого класу, зараз закинули, треба знов діставати.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитячі настільні ігри

Повідомлення alenka » 28 листопада 2016, 16:52

TattyMummy написав:Може хтось має ігри - Каркассон або Діти Каркассону? А також Будиночок На Дереві?
Хочу реальних відгуків ;)

І в мене є і Каркассон і Діти Каркасону.
Каркассон з дітьми не грала - лиш із дорослими - гра вартує своїх грошей, підходить прекрасно як для 2-х, так і для 3-хі 4-х гравців, механіка збалансована.
Мої друзі із хлопчиком грають в Каркассон з 5,5 років - правила легко запамятовуються.
Правда логіки і сильної стратегії в такому віці ви ще не доб'єтеся, тому повністю ця гра розкривається в чуть старшому віці, хоча б напевно років в 8-9.

Діти Каркассону граємо - гра значно легша ніж Каркассон, не даремно вік 4 роки.
Думаю для діток від 6-ти років краще подумати про дорослу версію, особливо для тих, що вже грають в якість ігри.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей