Глобальні оголошення!



Дитячі настільні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Настільні ігри

Повідомлення Tajga » 29 квітня 2014, 02:38

А ми купили Зіллєваріння (фото з інтернету)
Зображення
Грали поки що один раз зі старшим (поки тато був на роботі :hi: ) Дуже сподобалось. Досить прості правила, зрозумілі навіть дитині 6-ти років. Правда дещо ми з ним таки спростили, бо віртуозність в цій грі приходить з часом, коли добре засвоїш всі ті рецепти і елементи, з яких треба хімічити. :hi: Часу займає трохи, не зчулися як минула година))) З рештою, моя дитина в мене виграла (не без моєї ж допомоги), був азарт одразу розпочати нову, але був вже час лягати спати ))) Тепер мучимось знайти знову час на гру. :ha:
Але для гри з дітьми я б радила Варення. Вона, наскільки я зрозуміла трохи подібна, але там більш зрозумілий дитині набір слів та понять.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Настільні ігри

Повідомлення alenka » 29 квітня 2014, 09:15

До Зіллєваріння є ще і 2 доповнення, щоб урізноманітнити ігру
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення Tajga » 30 квітня 2014, 23:29

alenka, дякую. справді там є аж два доповнення. Але ми вирішили поки що обійтись без них, бо і так - гра досить цікава, ще довго можна грати і без доповнень. Вчора наша з чоловіком партія тривала 40 чи 45 хвилин. :hi:
Це як ми купили Ордонанс, то доповнення замовляли майже одразу, гра коротенька, партія хвилин 15, без додаткових карт стало нудно. Тепер зі старшим граю іноді.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Настільні ігри

Повідомлення Arisha25 » 07 травня 2014, 23:16

Галина написав:Ми таких ведмежат теж маємо, грали 2 рази. Мабуть Діана вже завелика, а Вероніка ще трохи замала. А от зоорегата в нас всі вихідні на ура йшла. Ще жабки і свинтус чекають свого часу.


Доброго дня! Дякую Вам дуже за відгук про нашу гру "ЗООрегата"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Для нас, як для українського виробника, дуже важлива думка покупців!
Можливо Вам та діткам буде цікава також нова гра "Ліс", яка от от надійде у продаж.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

ЗА гарний відгук про "ЗООрегату" для Вас тепер існує постійна знижка в нашому інтернет-магазині 7% :rose:
Arisha25 Офлайн


 

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2014, 00:35

А мені напевне ніде більше нічого не продадуть)))) за поганий відгук)))
НА Юрія Юрій отримав Зоорегату в якості подарунка, поки я склала 2 кораблики він встиг знудитися, треба було скласти наперед))))) але то дуже делікатна робота, одну штучечку я поломала, ну але завтра маю намір посадити все на клей.
А тепер про хороше! Лягли ми спати пів 12 бо треба було грати ще раз і ще раз. Перший раз грали за вкрай спрощеними правилами - просто позбирати тваринок незважаючи на інші позначик і нюанси, але де там)))) "Мама, а що це значить?, а це що?, прочитай!!!!!"
Дитині 4,5 - в захваті! Мені сподобалося теж.
Якщо порівняти "Ведмежат" і "Зоорегату" то таки першу я купила надто пізно, інтерес досить швидко згас, хочеться чогось складнішого!!!
Ще в сховку 2 гри, а вже хочеться ще чогось мамі)))))
Дуже вдячна Оленці за наводку так сказати :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення Arisha25 » 23 травня 2014, 12:47

Natalinda написав:А мені напевне ніде більше нічого не продадуть)))) за поганий відгук)))
НА Юрія Юрій отримав Зоорегату в якості подарунка, поки я склала 2 кораблики він встиг знудитися, треба було скласти наперед))))) але то дуже делікатна робота, одну штучечку я поломала, ну але завтра маю намір посадити все на клей.
А тепер про хороше! Лягли ми спати пів 12 бо треба було грати ще раз і ще раз. Перший раз грали за вкрай спрощеними правилами - просто позбирати тваринок незважаючи на інші позначик і нюанси, але де там)))) "Мама, а що це значить?, а це що?, прочитай!!!!!"
Дитині 4,5 - в захваті! Мені сподобалося теж.
Якщо порівняти "Ведмежат" і "Зоорегату" то таки першу я купила надто пізно, інтерес досить швидко згас, хочеться чогось складнішого!!!
Ще в сховку 2 гри, а вже хочеться ще чогось мамі)))))
Дуже вдячна Оленці за наводку так сказати :rose:


Так а де ж обіцяний поганий відгук?:) Шуткую
Дуже - дуже приємно , що Вам та дитині гра сподобалась!
Кораблики можливо трішечки складно зібрати, але це треба зробити 1 раз перед першою грою, далі вини тримаються гарно. Звичайно можна посадити на клей, це буде максимально надійно. АБС пластик, з якого вони виготовлені абсолютно екологічний та міцний.
Звичайно Вам теж буде знижка як постійному покупцю та за відгук :rose:
Arisha25 Офлайн


 

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 31 травня 2014, 18:21

Освоїли вчора Свинтуса.
Шкода що в нас вдома мало прихильників настільних ігр, бо однозначно навіть втрьох веселіше було б. А так Перехрюшка в нас без діла(((( Але гра простенька і легка, для розслаблення так сказати. Ми з Юрою найчастіше забуваємо крикнути "свинтус"))))
Ну і поки за цих 2 дні товін указявки мої повторює, ще поки сам не придумує, але вже вроді як зрозумів))))
Дякую Оленці :rose:

І засіла я за сайти з іграми так що капець)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення mari » 31 травня 2014, 18:54

Подарувала похреснику гру "веселий фермер " на 6 років.
ще сама в неї не грала, але батьки разом з ним дуже задоволені,
Дякую.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 16 червня 2014, 00:15

МИ далі граємося Свинтуса, броділки поки відкладені, навіть Зоорегата. Вчора та позавчора гру освоїли бабуся та дідусь (тато наш раніше освоїв - то грається з нами часом) - ви б чули які указявки придумував мій свекор)))))))) :ha: :crazy:
Дуже й дуже гарненька гра!
Маємо з Юрчиком план навчити сусідську дівчинку, побачимо як піде)

Сьогодні почали грати в Доббль. Трохи піддаюся сину, але бачу що дуже хороший тренажер уважності :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення alenka » 29 червня 2014, 14:33

Рекомендую перед покупкою ігр почитати всім батькам оцю статтю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Ну і вже після цього можна почитати огляди різних ігр. Написано і оформлено - безподобно, зрозуміло і доступно. Після кожного огляду є особисті враження ціє людини, враження його дітей і дружини.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron