Глобальні оголошення!



Дитячі настільні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення alenka » 07 квітня 2014, 23:33

Більшість ігр, все -таки, розраховані на вік 3,5-4 роки, коли дітки вже вміють рахувати, мають бажання вигравати - від цього залежить посидючість (моя старша дуже непосидюча, але виграти хоче, тому сидить і грається). Моя менша в 2,3 повноцінно грає тільки в лото, і в меморі, але просто на швидкість зі старшою, коли всі картки можна перевертати лицем. На жаль я вже не пам'ятаю, що вміють дітки в 3 рочки. З тих ігр, що я замовляю - то, на мою думку, найпростіша "За грибами" - кидаєш кубик, ходиш і якщо зупиняєшся на кружечку з грибом - забираєш собі в кошичок. І ще ми такого типу взяли собі "Сафарі" - то грали поки теж просто, без ускладнення з запамятовуванням (пише, що це правила для дітей від 3-ох років), то принаймні менша сиділа з нами, кубик кидала, а ходили і рахували ми за неї. Правда ми не полювали, а збирали зоопарк :). Тут правила вже цікавіші, для дітей і дорослих, але є великий недолік - ціна :(.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення Перлинка » 08 квітня 2014, 00:26

“Dobble”надрукований в кольорі на картоні та   заламінований вийшов 74 гривні за 56 карт.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2014, 00:37

Перлинка а де ти друкувала?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення mari » 08 квітня 2014, 07:54

я теж дуже хотіла б долучитись, але вже аж в травні-червні, може ще будете 2 раз збирати СП. Заодно розпитатю вас про ігри.
Мені Еліс сподобалась, думаю Ані дуже б підійшла. Ще деякі, але я ще подумаю. Шкода що так мало на укр.мові. А що хто барв дял великих дітей, чи тут таких замовлень не має?

Дуже любимо МОНОполію, граємо вже давно, не всім вона подобається, але нам дуже.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Настільні ігри

Повідомлення alenka » 08 квітня 2014, 10:08

mari, для вас вже майже всі ігри підходять з розділів сімейні і для вечоринок. Тобто практично всі дорослі ігри, вибирати потрібно вже по інтересам дитини.
Якщо сподобалася гра Аліас, то мала б сподобатися і гра Діксіт Одіссея. Там такі малюнки оригінальні. І кожен такий малюнок потрібно описати словом, піснею, фразою з кінофільму, та будь чим, на що на вашу думку схоже зображення. Мені гра сподобалася, але мені хіба чекати, щоб діти повиростали, бо чоловік в таке не гратиме.
Ще є карткові ігри, де потрібно збирати карти за певними правилами, нагадують пасьянси, які ми складали в дитинстві: Бонанза, Корова 006, Колоретто, Ханабі.

Для себе з чоловіком, я брала ігри: Саботер , Цитаделі. Собі на День народження (хоч до нього ще є трохи часу :wink: ) я подарувала гру Мондо - то як виявилося наші інтереси з чоловіком тут співпали, і йому теж дуже сподобалося будувати свої світи. Цікавою буде і для дітей. Саботер - теж буде цікавою і для дівчинки , ми з 10-ти річною донькою моєї подруги вже грали. Цитаделі - то на мою думку вже для старших, не по складності гри, а по суті , там вже політика, є такі персонажі як вбивця, крадій воєнноначальник, і хоч вбивця всьго лиш позбавляє ходу одного з інших гравців, чим дає шанс собі виграти, але то вже не для дітей. Можна грати і без нього. А сама суть гри - заробляти монетки золоті і за них будувати квартали свого міста. Мені з чоловіком на двох ця гра дуже подобається.

Ще я собі пригледіла гру Токайдо. Дуже вона мені подобається по своєму оформленню.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення mari » 08 квітня 2014, 10:24

Дуже дякую, то чи будете ще в травні замовляти, чи лише цей набір добираєте?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Настільні ігри

Повідомлення Перлинка » 08 квітня 2014, 10:29

Natalinda написав:Перлинка а де ти друкувала?


Тут

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення alenka » 08 квітня 2014, 10:42

mari написав:Дуже дякую, то чи будете ще в травні замовляти, чи лише цей набір добираєте?

Я ще буду замовляти, думаю в травні ще зберемо.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 22 квітня 2014, 10:05

Ми на свята дитині подарували "Ведмедата, бджілки та мед"
Зображення
Дуже гарно і просто. Цікавіше ніж проста броділка, ну і пробуємо математику освоювати більш глибоко)))) наразі почали з того в кого більше і на скільки, бо вихователька сказала що грушечок на одну більше і все, заклинило дитину :hi: на тій грушечці і на одиниці :ha:
як на мене то декоріцій там не конче, ми лиш раз розклали, а так - вони заважають, ну і на картках з будиночками я б намалювала меньш чіткі ті бочечки, щоб чіткіше було видно куди треба ще класти, але то все ненастільки суттєво. Дитина із задоволення грається, вчора пояснював правила бабусі.
Дякую Оленці! На день ангела даруватимемо Свинтуса :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення Галина » 22 квітня 2014, 13:01

Ми таких ведмежат теж маємо, грали 2 рази. Мабуть Діана вже завелика, а Вероніка ще трохи замала. А от зоорегата в нас всі вихідні на ура йшла. Ще жабки і свинтус чекають свого часу.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron