Глобальні оголошення!



Роль бабусі\дідуся в вихованні

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення taranjka » 14 жовтня 2012, 20:58

а ваші бабцідіди сильно впливають на виховання ваших дітей?
знаю одну сімю, де, принаймні з того що я бачу, дідбаба беруть мегаактивну участь. коли був садок - водили і забирали, потім в школу, якесь хоббі - тоже вони, вчився на велику кататися - і тут вони.... всюди багато, а часто за ними останнє слово :confused:
особисто мені таке не подобається і я б так не хотіла :impossible:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення mavpusya » 14 жовтня 2012, 21:07

а я б хотіла, щоб мої діти були близькими із своїми дідусями, бабусями і пра....
доця каже сьогодні:
- бабуся ми подузки, ага? а тоді іде прохання :) це вона так прабабусю розводила сьогодні, щоб та дозволила їй в квітник залізти :)

а от "дудусів" ми бачимо раз в піврічку, а то й рік. то ще недавно при зустрічі на вулиці мужчини похилого віку, Амася казала, що то баба іде :( тому я дуже хочу, щоб колись на гуртки-секції її водили дідусі, чи бабусі... щоб вчили кататись на велосипеді, випалювати картини паяльником, вязати гачком......
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення Marichka » 14 жовтня 2012, 21:11

І мені не подобається.Воно ніби й добре,але вони тоді б і в нашому з чоловіком житті брали активну участь:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення Lenysa » 14 жовтня 2012, 21:20

а ми чоловікових батьків бачимо раз на 3 тижні, а моїх два рази на тиждень по скайпу.незнаю чи добре це чи погано, але дитина повинна бути все таки ближчою батькам ніж бабусям і дідуся :confused: м.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення ЗІрка » 14 жовтня 2012, 21:28

вони можуть реально допомогти, але при цьому їх підходи все ж відрізняються від моїх. мої батьки можуть бути більш вимогливими, суворими, а свекруха і сімя чоловікової сестри (живуть разом) навпаки - мякшими, терплячішими до забіякуватих витівок малого. але світ строкатий, нехай дитина звикає до різних поглядів, відношень, людських стосунків.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення irinka » 14 жовтня 2012, 22:37

taranjka написав:а ваші бабцідіди сильно впливають на виховання ваших дітей?


Ну не так щоб сильно, але впливають певною мірою, бо живемо з моїми батьками, тому з дитиною вони часто спілкуються. Інколи мене це дуже сильно напрягає, але за нами завжди останнє слово :yes: Та й з іншої сторони бачу як синочок любить з ними гратися і бабуся часто книжечки читає, ну і мені відповідно легше в тому плані.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення Галина » 15 жовтня 2012, 08:47

Ми теж живемо з батьками, чоловіковими. Тато не пхається взагалі, а от мама завжди хоче щоб було по її. Коли я кажу не давати дитині солодощів, бо вона ще не поїла, то мама її тихенько веде до себе і там годує. Коли кажу малій вдягайся, чи прибери свої іграшки, то бабуся зразу тут як тут і каже нє-нє, вона ше маленька. То от такі моменти дуже впливають на мою дитину. Зразу зникає будь-яке бажання щось робити, або слухати маму.
В мене тато теж такий, що йде на поводу в малої, балує її страшенно, після гостювання в моїх батьків, малу дуже важко дисциплінувати. Найгірше те, що нас з чоловіком не слухають батьки, бо вони мають досвід, а ми ні і намагаються дітей виховувати по своєму. В мене чоловік через це бабусям-дідусям не довіряє дітей довше ніж на 2-3 години.
А от по поводу того що водити-забирати, то тільки я або чоловік. Може я егоїстка, але я дуже люблю своїх дітей і хочу бути з ними по максимуму. Хочу, щоб мені першій дитина розказувала, що вона нового дізналася в садочку, що їй приснилося цієї ночі і т.д. Хочу, щоб ми разом варила суп, мили посуд і вона мені щось розказувала (рот моїй малій закривається тільки при перегляді мультика і під час сну :ha: )
Але я розумію, що бабусі і дідусі люблять свої онуків, зла їм не бажають, просто хочуть побавитися і щоб їх любили. Ну і дітям спілкування з ними теж потрібне.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення flash-ka » 15 жовтня 2012, 09:22

не знаю....не хочу і мабуть вже не захочу ,щоб бабусі і дідусі "виховували".
ні, я не проти спілкування, але виховання - НІ!
мотивація? а фіг його знає... просто не хочу! ;)
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення Lenysa » 15 жовтня 2012, 09:31

я продовжу на рахунок виховання.Ми були в чоловікових батьків на вихідних, то я вже 2 тижні не можу свою дитину перевиховати, вони все їй дозволяли, постійно на руках, а тут я сама і вже не можу, просто сили не вистачає.От саме тому я проти виховання бабусями та дідусями.І ще на рахунок їжі постійно їй намагаються дати, те що я забороняю.Спілкуватись - будь ласка, але точно не виховувати.І можете собі уявити, яка в мене була реакція коли свекруха сказала, що вона візьме декретну відпустку, а я йду на роботу і дитину забере в село. :scare: :scare: :scare: :scare: :dash: :dash: :dash: :scare: :scare:
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Роль бабусі\дідуся в вихованні

Повідомлення krapk@ » 15 жовтня 2012, 10:10

а ми живемо з дідусем і бабусею, і це мега плюс для дитини, бо коли вже в мене терпіння не хватає вообще, то в них воно все ж залишається. Вони в мене досить строгі і зовсім не балують лишній раз. І оте від вчити кататися на вєліку (саме бабуся навчила), гуляти лісами і до водити в садок я теж в захваті. Саме дідусь навчив Юрчика рахувати до 1000, він навчив його називати по десяток слів на кожну букву алфавіту, і все це у грі. Читають, вчать віршики. В мене на жаль взагалі б на це все часу не було в силу того що я вчуся.. Мій синок просто обожнює їх. Але щодо рішень то останнє слово за мною завжди, мама ж - Я!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість