Глобальні оголошення!



Незручне становище

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Незручне становище

Повідомлення happymami » 02 березня 2012, 11:39

mala-karta написав:чи то я така невихована, чи то дитина в мене така чемна - але навіть не згадаю отак сходу, щоб ставив малий мене в незручне становище.

То дитина в тебе така чемна і доросла :vo:

А в мене ще був один позор колись, шо я чуть не зарилася під асфальт. Ми в черговий рвз їхали з Києва в Тернопіль. Тусили по вокзалі з Софійкою і мужом. Ну, чоловікові треба відійти в туалет. А мала не пускає, бо вона хотіла бути тільки з ним і тільки коло нього. Якось ми її віддерли, я заговорила її. А коли вона усвідомила, шо тата таки нема - давай хникати і ходити кругами, виглядати в той бік, куди він пішов. І тут раптом зривається і з таким щасливим виглядом біжить, обіймає ноги якомусь дядькові. тулиться і кричить: "Таааааатоооо!". Чувак в шоці. Я в шоці. Мені встидно. Чуваку певно інфаркт чуть не стався. А то просто в нього були джинси такі ж, як в нашого тата :lol: і мала поплутала :-D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Незручне становище

Повідомлення Галина » 02 березня 2012, 11:49

В мене часом буває, їдемо в маршрутці, якась старша жіночка (тіпа наших мамів 50+) дивиться на неї, а вона на всю маршрутку "Мам, чого та БАБА на мене дивиться!!!", то мені тоді тоже хочеться провалитися під землю... А ще дуже часто як заходимо в маршрутку Діана голосно (вона в мене ну дуже голосна): "Я хочу сісти, де я маю сідати!" І хтось тай уступить місце, але получається, що то я так навчила. Колись ще таке було, приїхали до моєї подружки в гості, сидимо за столом, а моя мала на весь голос: "Мама, я пукнула"
І вчу, і пояснюю, і все одно вганяє маму в краску...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Незручне становище

Повідомлення Русік » 02 березня 2012, 11:52

Галина написав:ще дуже часто як заходимо в маршрутку Діана голосно (вона в мене ну дуже голосна): "Я хочу сісти, де я маю сідати!" І хтось тай уступить місце, але получається, що то я так навчила.

Я вже колись писала, що мій раніше теж так робив. Але ніяких незручностей з цього приводу я не відчувала - навіть гордість: нехай їм буде соромно, що їх трьохрічна дитина виховує!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей