Глобальні оголошення!



Уявні друзі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення flower » 01 листопада 2013, 23:03

:hi:
Вона її ганяє в основному. Каже "киця, ти пийсля, псика, йди!" Я згадала, що їй колись дуже сподобалось як я проганла чужого кота, вона тоді реготала з того.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення Ленка » 01 листопада 2013, 23:09

В мене в діани була уявна подруга, але я це підсікала катигорично, не знаю чи правильно.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення flower » 01 листопада 2013, 23:27

Я вважаю, це нормальним вигадувати і видумувати для дитини. Ми ж граємося посудкою з уявною кашою, годуємо одне одного цукеками вигаданими. То і те, що сьогодні ганяє кота для мене не є проблемою і я підіграю їй. А категорична заборона навпаки може зробити гірше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення Галина » 01 листопада 2013, 23:47

В моєї Діани зайчики були, ходили за нею. А в Вероніки "нявка маєнька" тобто кошеня, вона на ручках носить, гладить, цілує і така довольна з того.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 листопада 2013, 00:13

Я раніше тільки в фільмах таке бачила, щоб мали уявних друзів, а то виявляється, поширено :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення taranjka » 02 листопада 2013, 00:24

в ільмах показують великих вже дітей. якби мої діти були передшкільного\шкільного віку, то я б вже задумалась, що щось не те :confused: а зараз - це тільки уяву розвиває
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення Ленка » 02 листопада 2013, 10:42

Так в мене в Діани передшкільний вік, тому і присікала. Теж якось нездорово виглядало. А щодо уяви то в мої Діани її аж забагато
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 листопада 2013, 19:55

taranjka написав:в ільмах показують великих вже дітей. якби мої діти були передшкільного\шкільного віку, то я б вже задумалась, що щось не те :confused: а зараз - це тільки уяву розвиває

Я не мала на увазі, що то якось недобре, але справді в реальному житті ще ні від кого такого не чула.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 7

Повідомлення taranjka » 02 листопада 2013, 19:59

TaniaPicaSSo скоро будеш вдома спостерігати :wink:
я раніше теж про уявних друзів тільки в кіно бачила, але після говоріння і чаювання з іграшками і машинками, уявні друзі легко уявляються :hi: а ще 20 раз на день, Дарця то вже не Дарця, а Мауглі, принцеса, жабка, котик, лев....
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Уявні друзі

Повідомлення Ulkanet » 21 січня 2014, 01:38

Я тожу думала колись що то всьо видумки і насправді такого нема. Бо уявних друзів я не мала ніколи. Бо мала купу псів і котів :hi: ::Р: . А тут :scare: :scare:
Моя дитина хворіє вже другий місяць поспіль :dash: :cry: відповідно, я не можу сидіти вдома - бо інакше мене виженуть з роботи. :dash:
"Зголосилася" наша бабця посидіти з нею.
І почалося "Марійка захрипла!", "Марійка кашляє!". Я спочатку подумала, що то свекруха дзонить до своє сестри (її звати Марійка), а мала запамятала і копіює.
Коли я сижу з малою в дома, то нема ніякої Марійки. Ще 1-2 дні щось може таке казати "Марійка мене розбудила", "Марійка не хоче спатки/їсти". А тоді забувається. :crazy:
Ото сиділа з малою тиждень - не було Марійки. :yes:
Пішла сьогодні на роботу - прихожу і знову цілий вечір "Марійка то, Марійка сьо...".
Реально починає дратувати. :ireful:
Беру її випитую "Де Марійка стоїть? А Марійка має плаття? А які коски?" і т.д. То Аня відповідає що незнає і в тому роді. За руку з Марійкою не ходить, але коли кличе Марійку то "повертається в її сторону". Але так дратує, коли я кажу "Подивися, яка зірочка гарна біля місяця!", а вона "Марійка! Подивися - зірочка!". :dash: :dash: :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей