Глобальні оголошення!



Уявні друзі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Уявні друзі

Повідомлення Natalinda » 10 січня 2012, 03:58

От почитала таку ж тему у консультативно розділі і стало цікаво чи були уявні друзі у вас, чи є вони у ваших діток і як ви ставитеся до цього загалом.
Я от себе не памятаю в такому віці 3-5 років, та і в 6-7 не сильно шось пригадую, то напевне з впевненістю не скажу булив мене ті друзі чи не було їх, тре хіба мами попитати, але вона теж може такого не памятати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Уявні друзі

Повідомлення Marta » 10 січня 2012, 10:25

В мене не було)
А от в Лізи теж немає, проте уява розвинена супер, вона як грається, то може наприклад, ні з того ні з сього присісти і сказати "О, прівет, песик! Ну-ну, маленький, куда ти лізеш?..")))) "Бере" його на руки і йде всім показувати. ) Або сама грає дві ролі. Сама запитує і сама відповідає, різними голосами, інтонаціями, уявляє себе кимось....
А от такого, щоб був один і той же уявний "друг"- не знаю, мені було б трохи моторошно.....)
Marta Офлайн


 

Re: Уявні друзі

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:25

В моїх малих час від часу з'являється уявний друг, вони називають його солдат, навіть як шкоду роблять, то кажуть що то для солдата. Поки що не панікую, але час від часу задумуюся від чого то в них?
А в мне вроді що такого не було... Не пам'ятаю...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Уявні друзі

Повідомлення nadia 2311 » 10 січня 2012, 15:33

В мого малого десь з трьох до чотирьох рочків був уявний друг - киця, яка жила в нього на долонці. Він її гладив весь час з нею розмовляв, навіть в садочку вихователям показував що в нього там є киця. Ми спочатку пояснювали що там нічого нема, але він сильно плакав і доказував що є, тому ми змирились і також її гладили нахвалювали. з часом киця кудись пропала і він про неї більше не згадував.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Уявні друзі

Повідомлення happymami » 10 січня 2012, 17:04

особисто я думаю, що звилюватися нема чого, коли ваше малятко вигадує уявних друзів ;) То є просто моделювання поведінки, гра. Моїм дітям вже 3 і 6 років і вони також часто так граються. Звірятка - то в них дитсадок. Інколи п'ють нібито чай з уявних горняток. Думаю, це навпаки таке собі тренування ;) Особливо, якшо дитина не просто вигадує собі друзів, а з одних іграшок робить інші - он як з кубиків - ципляток.
Бо якшо у старшому віці, то уявні друзі можуть свідчити про те, що дитина потребує спілкування з однолітками, що її не приймають в колективі. Але тоді ті друзі дійсно уявні, нафантазовані мали би бути, а не перероблені з одних іграшок на інші.
А в малому віці то рано ще про таке говорити. Просто дитину вразила киця, от вона і мріє, шоб та була завжди поруч. Або вона хоче погратися в курчаток, ну а курчаток же нема, то вона собі з кубиків їх фантазує.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Уявні друзі

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 17:15

happymami написав: Просто дитину вразила киця, от вона і мріє, шоб та була завжди поруч.

А як тоді з моїми в них друг один на двох - солдат...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Уявні друзі

Повідомлення happymami » 10 січня 2012, 17:31

олеся може якийсь мультік був про солдатика? Чи десь на вулиці бачили чувака в формі?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Уявні друзі

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 17:36

Згадала... І по вулиці ходе солдат, живе троха далі від нас, а ціле літо на подвір'ї, і наш знайомий той що приносив молоко пішов на службу і я з малими 3місяці ходили до його мами по молоко... А Андрійко питав в неї а коли Остап прийде з арміїї. І зараз той хлопець ходе в формі, бо контрактник...... Головне щоб їм то перейшло...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Уявні друзі

Повідомлення Natalinda » 10 січня 2012, 17:56

олеся о бачиш))) Я те саме шо й хепімама хотіла написати.
Певно дуже дітиськам сподобався якийсь солдат, певно ше хтось розповідав шо солдати сильні, мужні чи ше якісь там в тому ж роді, вот вони і хочуть з солдатом дружити.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Уявні друзі

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 18:32

Natalinda думаю що так і є...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 2 гостей

cron