Глобальні оголошення!



Дитина заїкається

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Тиха » 10 квітня 2017, 23:28

Постукав по колінах, запитав, як звати, пожартував, подивився на зрачки. Більше нічого.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитина заїкається

Повідомлення nelly » 11 квітня 2017, 01:11

я не задоволенаа Костиком були давніше ще,але дивився абияк... може тре наперед гроші, може в нього вже конвеєр, не знаю.
Моя Злата майже 3 роки може теж акати, ми якось норм сприймаємо, розумію що хоче сказати а мовний апарат не встигає, бо стресів немає, не хворіє, в садок не ходить. Я готова перечекати, баба приїхала вже хоче яйця викачувати :dash: :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитина заїкається

Повідомлення TYulia » 11 квітня 2017, 07:34

Ми от до Костика теж збираємось, більше через ті нічні просинання. Чесно кажучи, вибрала його, бо не хочу щоб мене якось залякали і понавиписували купу ліків. Але з іншого боку хочу щоб в мене від такого візиту появилась впевненість, що лікар добре оглянув і зробив адекватний висновок. Бо самі знаєте як то буває, деколи до дільничної слухатися ходили, вийшла і навіть не знала чи щось там чути чи нє.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Marichka » 11 квітня 2017, 09:20

В нас теж 6уло заікання,пройшло,не знаю коли і як.
Але теж виправляли і просили,що6 повільніше говорила.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитина заїкається

Повідомлення flower » 11 квітня 2017, 17:26

І у Вероніки бувало трохи заікання, теж пройшло з часом.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитина заїкається

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2017, 18:48

TYulia написав:Мій малий вже довший час повторяє останні склади слів, так ніби для зв'язки слів замість еееееееии, наприклад "татусю сю сю, дай мені то..". Читала вище в темі про аналогічний випадок, цікаво почути як все пройшло, яким чином? Може хтось може поділитись своїм досвідом. І якщо до лікаря, то до якого нам, до логопеда чи нервопатолога?

у мого Романа так було, читала йому багато, говорила з ним, віршики вчили і пройшло й не поверталося більше. До лікарів не зверталися.
ось наше: viewtopic.php?p=209865#p209865
У вас довго триває?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитина заїкається

Повідомлення TYulia » 11 квітня 2017, 21:09

mala-karta написав:
TYulia написав:Мій малий вже довший час повторяє останні склади слів, так ніби для зв'язки слів замість еееееееии, наприклад "татусю сю сю, дай мені то..". Читала вище в темі про аналогічний випадок, цікаво почути як все пройшло, яким чином? Може хтось може поділитись своїм досвідом. І якщо до лікаря, то до якого нам, до логопеда чи нервопатолога?

у мого Романа так було, читала йому багато, говорила з ним, віршики вчили і пройшло й не поверталося більше. До лікарів не зверталися.
ось наше: viewtopic.php?p=209865#p209865
У вас довго триває?

так я читала ваші дописи. Чи довго?- півроку точно. Сьогодні були в невролога, то сказав на то не звертати уваги, що то нічого страшного.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина заїкається

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2017, 21:37

у мого менше часу було, навіть не йшли до лікарів.
Добре, що ви сходили до невролога - хоч знаєте, що все гаразд.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитина заїкається

Повідомлення Ланка » 16 жовтня 2018, 19:43

Що робити?
1. Невролог
2.Психолог
3. Коректний логопед
Заїка: 10 золотих правил
Є правила мови, які написані для самих заїкається, але підійдуть вони в будь-якій ситуації всім людям. Написали їх для заїкуватих школярів логопеди Е.Л. Пеллингер, Л.П. Успенська, ось вони:

Перш подумайте, потім говоріть.
Говоріть в спокійному темпі.
Говоріть завжди на видиху.
Виділяйте голосні звуки в словах.
Слова в реченні вимовляйте злито.
В кінці кожного речення робіть паузу.
Довгі пропозиції діліть на смислові відрізки.
Після смислового відрізка витримуйте паузу.
У кожному реченні виділяйте головні за змістом слова - робіть логічні наголоси.
При розмові спокійно дивіться на співрозмовника.

Лікування заїкання:
Консультації: психолог, логопед, невролог, психіатр
Новітні немедикаментозні методики
+38 (092) 222-02-00
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 06 вересня 2019, 19:32

1.Заікання, в залежності від причин появи, буває неврологічним і невротичним. При неврологічному заїкання артикуляційні проблеми пов'язані з дизартрією - органічними порушеннями функцій органів мови - неба, мови і т.д. Діти зазвичай пізніше починають говорити, їм властива загальна повільність.
2. При невротичній природі заїкання терміни розвитку мовних і моторних функцій звичайні, відсутні виражені неврологічні порушення. Такий тип заїкання, як правило, виникає в результаті стресу. Пусковим моментом може бути переляк, страх, психотравмуюча ситуація.
3. Стресові ситуації для дитини що заїкається з точки зору більшості можуть бути «дріб'язковими»: розмова з незнайомою людиною, адресние питання на людях. Майже всі діти з невротичним типом заїкання бояться відповідати «біля дошки», особливо на несподівані питання. Підлітки бояться спікерства, публічних виступів, раптових питань - в малознайомій аудиторії. Так в цілому проявляється невротичний спосіб поведінки.
4. Буває, що людина співає нормально, а говорить з заїканням. Як пояснити такий феномен?
- Спів і мова на розспів - і є корекційні прийоми.
Вважається, що при співі практично немає спазматических затримок. Насправді, самокоррекция заїкання обумовлена ​​не стільки самим фактом співу, скільки іншими чинниками (темп музики, спів соло, дуетом або в хорі, з музичним аккомпанирования і без нього). Але успіх тут, перш за все, залежить від ступеня заїкання. Повне його усунення «співом» спостерігається тільки при легкому ступені.
5. Нікому не подобається, коли вас перебивають
... нікому це не подобається, так що при спілкуванні проявляємо терпіння. Як і при спілкуванні з будь-якою людиною. Чекаємо кінця висловлювання - відповідаємо. Жоден інший допомоги не пропонуємо.
Будь-яке залучення уваги до будь-якого дефекту дає привід людині його якось почати приховувати, «камуфлювати». Але приховати його неможливо, а ось посилити заїкання можна, в силу неврологічної природи. Дайте дитині із заїканням можливість сказати те, що він хоче, і ви побачите - він вміє говорити.

| +
Лікування заїкання:
Психолог, логопед, методики In Time, Forbrain, БАК
(044) 364-20-04
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей