Глобальні оголошення!



Дітки мамі помагають..

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дітки мамі помагають..

Повідомлення Marichka » 21 січня 2014, 11:10

Ну і за кожну роботу потрібно хвалити і оцінювати.Коли я роблю вареники,то завжди тісто даю дитині,вона з них ліпить різне:веселку,крокодила,і всяке-для мене ніби одні хробачки.Але я їх потім варю разом з варениками і дитина їх гордо з"їдає.
Також вже допомагає вилки-ножі витирати для сервіровки,як гості приїжджають,хоче допомагати.
З іграшками трохи складніше-з ними ніколи порядку нема,часом нервуюся,що позбираю і викину;чоловік лякає,що зараз буде пилососити і пилосос їх поїсть-бачила колись як іграшка присмокталась до пилососа:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дітки мамі помагають..

Повідомлення irinka » 21 січня 2014, 22:50

Marichka написав:Також вже допомагає вилки-ножі витирати для сервіровки,як гості приїжджають,хоче допомагати.


оооо, то мій таке дуже любить :ha: особливо тарілки розкладати чи посуду витирати ось тут доречі видно, як він це гордо робить :hi: )))
viewtopic.php?f=139&t=3254&p=267538#p267538
А ще дуже любить готові страви нести чи коли просто якусь справу доручать зробити САМЕ йому)) Ну і загалом береться помагати все що я роблю по дому)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дітки мамі помагають..

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 00:15

я захоплююсь методикою монтессорі, пройшла відповідне навчання. Мені це допомогло краще зрозуміти як правильно залучити дитину до дом.справ. Тепер практикуємо у 3 роки миття тарілку після себе ,на днях показала як витирати пилюку на етажерці з іграшками, він був у захваті, тай мити посуду теж сподобало кричав "хочу ще, дай ще посуди".
Так як до садочку не ходить, постійно стараюсь чимось зайняти, і найперше це дом. справи, з машинка одяг вивантажує, несе тазік до сушки, подає...їсти варимо разом, придумала йому класне примінення, він тримає блендер а я муку сиплю, мені тепер дуже зручно стало
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Дітки мамі помагають..

Повідомлення erinaceus » 14 серпня 2017, 08:25

Привчаєте своїх діток помагати вам? З якого віку, у який спосіб? Лише свої речі-іграшки чи і інше по дому?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дітки мамі помагають..

Повідомлення vikilandi » 14 серпня 2017, 18:22

мої уже зі мною роблять вареники/пиріжки/котлети/фрикадельки. Син ще салати сам кришить, якщо є яйця чи крабові палички.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron