Глобальні оголошення!



Як не нав'язати дитині своїх комплексів

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як не нав'язати дитині своїх комплексів

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 17:22

Часто спостерігаю за відносинами дітей на майданчику. скажу зразу-моя дитина зараз дуже спокійна, все віддає своє, чужого не бере, а лиш стоїть і дивиться як забирають в нього. Вдарять-плаче, здачу не дасть. Сьогодні один хлопчик взяв його за руку (хоч мій не хотів) і повів його і так водив десь хвилин 10. Всі свої думки описувати не буду. Але чи вже в такому віці видно характер? Може він таким і лишиться вайлукуватим, та і не хочеться щоб попадав під чужий вплив. В мозгах розумію, що половина думок-бредові, але не хочеться щоб потім було пізно.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 17:34

А сьогодні почула ще оду світлу мислю:на дитячих майданчиках часто відбуваються розбоки і сварки дорослих мамусь. Над кожною маленькою дитиною стоїть представик у вигляді дорослої тітки з сформованою життєвою позицією. Вона свою життєву позицію застосовує і озвучує ... А діти - часто спосіб спілкування їх між собою ... Відповідно "відбери свою іграшку або дай йому здачі" означає, що одна мамуся із задоволенням би накостиляла інший ... хм? :-). Ніколи більше не скажу таке своїй дитині :shock: .
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення brooksy » 05 серпня 2011, 17:53

я думаю, дитинка переросте. вам скоро 2, а то період досить неспокійний! мій син теж був врівноважений і тихий до пори до часу, зато зараз його не втримати на місці ні секунди, ну і мене відповідно з ним теж))) :crazy: навчиться ваша дитина відстоювати власні інтереси, повірте!
а щодо розборок, то глупість, нажаль, торжествує. це, дійсно неприємно і обурює... :o щось конкретніше коментувати не берусь, бо поблизу нас нема дитячих майданчиків, і ми їздемо в різні місця. а ситуацій з розборами польотів, думаю буде повно! не тільки на майданчиках, але і в садочах, магазинах, школі... :scare:
З нарожденнням дитини в родині зникають спокій, порядок та гроші. Але з"являється ЩАСТЯ!!!
brooksy Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 62
З нами з: 20 квітня 2010, 15:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 42 раз.
Діти: Синочок-моє щастя, моє життя!

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 21:20

brooksy, я дуже надіюся. Він вже раз кардинально помінявся, тепер знову.

ПІСІ: до мене на ти
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення Liljondr » 05 серпня 2011, 22:38

моя доця теж до 2 з хвостиком була мила киця
я її навіть ніколи не вчила здачу давати.
а потім через зиму (я її дуже до дітей не водила, бо це була та осінь-зима з свинячим грипом) її як хтось підмінив
стали агресивно захищати свої іграшки та територію. от лише зараз поволі засвоюємо ази вихованості та толерантності - це вже коли вона підросла до віку "дружби"
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення happymami » 06 серпня 2011, 23:15

Та нєє. ТИ шо, Крапка. Згадую себе в дитинстві і тепер... то абсолютно дві різні людини. Ніяких своїх комплексів мені батьки не нав'язали. По крайній мірі я не помічаю)))) То шо діти спілкуються так само, як батьки, це нормально. Читай в нас тему про це ;-) . А в такому малому віці більшість дітей поводяться як твій. Бо вони ше не в курсі. Це називається - соціалізація. Нє. Ну звичайно, якшо він зараз спокійний, то ймовірно, шо таким і надалі буде. Але не вайлуватим то точно. Не переживай ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення mala-karta » 07 серпня 2011, 07:58

krapk@ написав:оя дитина зараз дуже спокійна, все віддає своє, чужого не бере, а лиш стоїть і дивиться як забирають в нього. Вдарять-плаче, здачу не дасть.

гг, як знайомо :)
Мій малий був таким же в тому віці. Зате зараз свогоне віддасть, якщо не хоче. Ну, він і залишився досить спокійним, але якщо не хоче давати іграшки, то буде тримати в руках, ховати за спину, недавно навчився говорити, що "не хочу давати" чи щось в тому роді.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення mari » 07 серпня 2011, 14:55

Це класна тема. Але думаю що батьки дітям не комплекси свої нав"язують а певні принципи. У мене є ціла таблиця про вплив дорослих на дітей і закладання своїх позицій. Викладу в кінці серпня.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як не нав'язати дитині своїх комплексів.

Повідомлення krapk@ » 07 серпня 2011, 17:26

дуже чекаэмо!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик


Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей