Глобальні оголошення!



"Шкідливі звички" дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "Шкідливі звички" дітей

Повідомлення Оксанка » 16 грудня 2011, 15:34

І моя малявка довший час шокала, деякий час це було справді від того, що недочувала, після перенесеного двохстороннього отиту, а потім мабуть вже по звичці. Я себе стримувала, і спокійно повторяла ще раз,або інколи казала, що ти ж почула, через деякий час все пройшло. Зараз в нас інший період : що це таке, а куди ти пішла, а нащо ти це взяла, а для чого, а чому ти взяла те а не інше, а що ти йому сказала, а що ви говорите, а чому ти поклала сюди, а не туди... :crazy: :crazy: :crazy: Але це просто дитяча любопитність!
Оксанка Офлайн


 

Re: "Шкідливі звички" дітей

Повідомлення irinka » 16 грудня 2011, 17:06

oksana.tesliuk написав:Пам'ятаю, старший як був маленький, зацікавився своїм господарством :grin:
І теребив ручками, і натягував доки тягнулося - досліджував.


Наш теж інколи таке робить, навіть коли на горшку сидить :grin: кажу що "не можна" то перестає. Може з часом пройде :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: "Шкідливі звички" дітей

Повідомлення Shalimar » 16 грудня 2011, 20:16

а такого ни у кого нет? )) [youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=Q_A61O1u5jE[/youtube_code]
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: "Шкідливі звички" дітей

Повідомлення Галина » 16 грудня 2011, 22:11

Моя старша нігті гризе, пальці смокче і часом руки облизує :scare: :scare: :scare:
Скільки не намагаюся, не можу відівчити, як дивиться мультик або задумається зразу руки в роті.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: "Шкідливі звички" дітей

Повідомлення Marta » 17 грудня 2011, 01:57

Галина в нас подібне. Нігті не гризе, пальці не смокче, а от руки облизує!...((((( Прям просто облизує, і пальці, і долоні, намагається достати до ліктя(((( :omg:
А як дивиться мультик чи задумується- то палець зразу хоп- і в ніс! :crazy: Дуже їй там подобається щось шукати)
Я не знаю, за руки, то часто нервує, кажу, не облизуй, бо на руках мікроби можуть бути (воно правда, бо і навулиці часом облизує), попадуть в животик, і можеш захворіти, а за ніс.....ну що тут скажеш? так негарно- все, що можу придумати. . Мій тато, то каже, що ніс буде, як бараболька, палець застрягне, але я проти такого, бо то неправда, викликає лиш страхи, а колупатись дитина 100% не перестане. Так що поки на ніс майже не звертаю уваги, а от з облизуванням не можу стриматися, бо таки переживаю- вона лизнути може все, що завгодно, і вітрину магазину, і т.д. То стараюсь на вулиці постійно щоб вона була в рукавичках і слідкувати, щоб ні до чого не притулялася личком, бо язик вилазить зразу)
Marta Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron