Глобальні оголошення!



Дитячі страхи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі страхи

Повідомлення taranjka » 12 травня 2011, 15:13

а ваша дитина чогось боїться? як ви з цим боретеся?
в нас виник такий трабл. дитьо гралося в піску і там лізла ... мурашка. вирішили їй показати (на картинках бачила, всьо гуд) а вона злякалася, втікла на руки. недавно помітила шо боїться мух і інших комах :dash: :dash: ніхто ніколи її тими штуками не лякав, нічо поганого про них не розказував. спочатку смішило, але ж тих тварів зара багато. якшо заграється і не помічає все гуд. побачить - тікає. і шо дєлаць?
розказуємо шо вони добрі, нічого їй не зроблять. віршики, мультики. вдома дитина "дзвонить" до мурашки, питає як в неї справи, а як побачить - :dash:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Melisa » 12 травня 2011, 15:29

taranjka написав:розказуємо шо вони добрі, нічого їй не зроблять. віршики, мультики. вдома дитина "дзвонить" до мурашки, питає як в неї справи


молодці :гуд: :clapping2:
Щодо того, що робити? моя думка-продовжувати в тому ж дусі,але не зосереджувати на цьому страхові особливої уваги:"та чого ж ти боїшся?", або при знайомих "Та вот останнім часом щось мух стала боятись..." і т.д. Менше звертатимете увагу, швидше забуде, переросте. Принаймні, я так думаю.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячі страхи

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 травня 2011, 18:05

Мій вже школяр, але тих мух, бджіл, павуків... і досі боїться. Каже, що вони йому неприємні. Ми намагилися його увагу на цьому не зациклювати. Зараз вже не так істерично на них реагує, але все одно просить їх повиганяти з хати. Ще коли вони збоку лазять чи літають, то нормально для нього. А як яка комашка на нього сяде чи полізе, то аж сіпається коли проганяє.
То мабуть такі діти якісь дуже емоційно вразливі :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі страхи

Повідомлення TanenRom » 12 травня 2011, 23:43

а моя щось нічого не боїться :?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Nymydora » 12 травня 2011, 23:49

а мій чужих людей боїтсья чомусь... зразу втискається в мене і плаче
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Marta » 13 травня 2011, 01:37

oksana.tesliuk написав:Мій вже школяр, але тих мух, бджіл, павуків... і досі боїться. Каже, що вони йому неприємні.

:lol: :lol: :lol: Я вже дама заміжня, сама мама, а досі тих комах....брррррррр....так тікаю, трушуся, обтріпуюсь))))) павуки- то взагалі окрема тема....))) але стараюсь, щоб Лізік не боялась, не показую при ній свого стану, взагалі таке слово стараюсь не вживати "боюся", не хочу, щоб моя дитина чогось такого страшилась, хоча вона бачить реакцію інших, і сама собі повторює "аааа!!!", ніби вона теж боїться, але справжнього страху не було.
Marta Офлайн


 

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Liljondr » 13 травня 2011, 01:57

Nelya написав:
taranjka написав:розказуємо шо вони добрі, нічого їй не зроблять. віршики, мультики. вдома дитина "дзвонить" до мурашки, питає як в неї справи


молодці :гуд: :clapping2:
Щодо того, що робити? моя думка-продовжувати в тому ж дусі,але не зосереджувати на цьому страхові особливої уваги:"та чого ж ти боїшся?", або при знайомих "Та вот останнім часом щось мух стала боятись..." і т.д. Менше звертатимете увагу, швидше забуде, переросте. Принаймні, я так думаю.


ага саме так і радять психологи. А ще кажуть що це все швидко не мине.
Може як побачить живу мурашку, то театрелізуй, що вона говорить. Наприклад, "О, привіт, Даринка. А я телефон в дома забула. Повзу в магазин, щоб вареннячка діткам купити. Папа, я побігла далі, щоб дітки не плакали"

А ще кажуть не говорити "Та не бійся, тут нічого страшного". Тобто так можна говорити, але після утішання. А не зразу , засміяти її страх. Бо дитина тоді відчуватиме себе самотньою і з часом не буде ділитися з батьками страхами. А якщо утішити "що мама з тобою і тебе захистить і ми мурашки більше не будемо боятися. вона ж насправді дуже маленька і зовсім не страшна" - то так можна.

В мене донечці зараз кошмари вже сняться. То вона завжди тата кличе, навіть якщо я біля неї. Бо знає що тато сильніший за маму і її захистить
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Marta » 13 травня 2011, 02:07

Liljondr написав:Може як побачить живу мурашку, то театрелізуй, що вона говорить. Наприклад, "О, привіт, Даринка. А я телефон в дома забула. Повзу в магазин, щоб вареннячка діткам купити. Папа, я побігла далі, щоб дітки не плакали"

я теж щось приблизне роблю, кажу, що павучок-жучок добрий, він тоже має маму, полетів чи побіг до неї, щоб вона водночас і не боялась, і жаліла тварин, які також живі, і які також "мають маму", а отже такі ж як вона, це розвиває співчуття і знижує страх, бо вона розуміє, що на одному рівні з ним, а ще й він маленький, то як він може зашкодити їй?..
це б мені ще хтось пояснив, бо я в ванну не зайду, як там павук)))))
Marta Офлайн


 

Re: Дитячі страхи

Повідомлення happymami » 13 травня 2011, 02:15

В мене малий боїться собак. Навіть щеняточок. Тобто він їхлюбить, хоче гладити, гладить, але пес надто активний для нього, махає хвостом, лижеться, нюхає, а Юрчику така активність не подобається. Він навіть добре знайомих собак боїться - ховається за мене. Але не істерично, а просто так, як діти бояться тата, шо буде їх зараз лоскотати

А от Софія до сих пір боїться сама бути в квартирі, навіть якшо я вихожу на 5 хв по воду. А ще -боїться коли у ванну чи туалет двері закрити. Питається часто, що буде. якшо вони защолкнуться. Я пояснюю. шо це неможливо, бо в них нема защолки. Не помагає. Мабутть в садку бачила, як двері заклинило, чи шо? Кілька разів вже питала. шо буде, якшо вхідні двері закриються і ніхто не зможе відкрити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі страхи

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2011, 09:01

а мій Юрчик боїться двох наших сусідів-дядіньків у віці 70 років. Лиш чує дядя Міша або голос другого, починає плакати. Не знаю чого, це при тому що ніколи ніхто з них нічого йому не сказв не зробив, я ж завжди поряд. А от в парку то навпаки біда-всім підряд дає руку і йде з ними.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей