Глобальні оголошення!



Дитячі страхи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Малюк боїться ...

Повідомлення westa » 12 травня 2013, 23:22

Донедавна синочок нічого не боявся. Я так тішилася :aplo: А тепер з"явилася проблема : ми почали боятися пилесоса :scare: . Тільки побачить - зразу в плач і втікає. Але часом спеціально відкриває двері в шафі , сідає біля нього і кричить. Не знаю , що робити . Прибрати в хаті стало проблемою. Раніше через день пилососила , а тепер раз в тиждень , відводжу малого до сусідів ( живемо тільки з синочком ).
Може в когось таке було . Скільки тривало ? Що з цим робити ?
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Дитячі страхи

Повідомлення taranjka » 12 травня 2013, 23:36

westa скоріш за все перерости тре. а вам терпіння. мій перший пост про мурашок був, то ми їх за те літо перестали боятися. не уникали, показували, але в руки її їх не пхали. придумували історії смішні. так не помітно перестала їх боятися
потім було шось з совою. одна бабуся разок налякала і дитина почала боятися. але я помітила, що з тою совою вона більше уваги нашої добивалася більше :hi:
десь читала, що діти можуть собі самі так "накручувати", майже підсвідомо - буцім бояться і таки бояться. дітям може подобатися відчуття страху. це так, як дорослі дивляться фільми жахів :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Sms » 12 травня 2013, 23:38

Моя Даша дуже боїться звуку скотчу, але саме тоді, коли його відриває хтось. А от коли я дала їй його побавитись під наглядом, ну щоб розвіяти страх - бавилась в відривання - прилипляння дуже довго і зосередженно :crazy: Але у чужих руках надалі викликає в неї плач і паніку. Може спробувати Богданчик до прибирання залучити? Дати в ручки пилосос, щоб разом пилисосити. Ми з малою теж живемо удвох, то вона дуже любить мені помагати підлогу мити. Я їй даю окрему тряпку і вона стараєься - натирає :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Дитячі страхи

Повідомлення westa » 12 травня 2013, 23:58

Sms написав:. Може спробувати Богданчик до прибирання залучити? Дати в ручки пилосос, щоб разом пилисосити.

В тому то і проблема. Раніше йому дуже подобався пилесос. Він тягнув за ручку , повзав поперед мене , коли я прибирала. А тут такі зміни . І найдивніше те , що не було нічого такого , що могло його налякати. Одного дня я включила пилосос , а в дитини істерика .От таке. :sad:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Ulkanet » 13 травня 2013, 02:03

westa може його "засосало" було трошки??? чи впала труба зі шлангою на нього??? часто пилесоси ше "током бються" :scare: ще міг злякатися коли провід в пилесос закручується - звук не приємний. :sad:
моя мала тоже дуже сильно боїться пилесоса - але тільки нашого, і то вже майже два роки так. а от в селі коли моя мала пилесосить - то вона спокійно собі ходить. просто наш тато її налякав пилесосом. :cry:
попробуй чи в сусідки не буде боятися пилесоса. але якщо сам сідає коло нього і плаче - то точно так хоче твоєї уваги. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі страхи

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 11:06

Моя змалку боялась чужих людей але переросла.З нами було таке коли мама давала собаці їсти мала підійшла і він накинувся на неї ,після цього випадку боялась вього.Зараз попустило але собак як бачить то обходить" десятими дорогами".
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Дитячі страхи

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2013, 11:54

natalun і в нас на малу бродяча собака кинулась - то вона тепер боїться всього "живого і волохатого". з далеку дивиться - а не підійде і не помацає - навіть кролика. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі страхи

Повідомлення erinaceus » 21 червня 2016, 19:11

У нас зараз такий період, що малий боїться дуже багатьох речей. І то всяке різне, що лиш можна придумати. По-перше, ігрові кімнати і всякі такі заклади, тому ми не ходимо ні гратися, ні на різні розвиваючі заняття :sad: Я так підозрюю, що це нагадує йому садок. Ходить з жовтня, але і досі то для нього великим стрес... Боїться літаючих комах, мити голову (то взагалі окрема історія), туди ж і моря. А ще поїзда, голосних звуків, пилесоса, тварин в цирку, залишатися самому, ходити до лікаря, капати очі і т.д. Короче, суцільний ходячий переляк. От і думаю, чи то вік такий, чи колись чогось сильно налякався (хоч ніби і не було такого) і тепер проектує це відчуття на десятки сфер... Короче, я вже не знаю, що робити :sad: Стільки всього і ще й різнопланове... Це при тому, що то ж не то що до 3 років сидів лиш з мамою вдома, а тепер вийшов, як з мушлі, і все йому страшно. Ми з народження всюди ходили, їздили, він проводив час з різним людьми, бачив всяке-різне, тобто досвіду і вражень йому не бракує. Як знайти вихід з ситуації?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячі страхи

Повідомлення nelly » 21 червня 2016, 19:29

проконсультуватися з дитячим психологом можливо все якось спонтанно наклалося, але моя молодша боїться лиш собак і це мені приносить дискомфортні відчуття, бо вона як бачить їх то її аж трясе, а уявляю як тобі :scare:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячі страхи

Повідомлення TYulia » 21 червня 2016, 22:21

Мій малий досі не любить шумних місць, хоча не завжди. Найчастіше коли це чи на весіллі динаміки чи в якомусь закладі, в цирк відмовляється йти, але от якісь забави і концерти як були на Галицькій дефіляді, то йому Ок. А як рекомендація, то старайтесь не дуже акцентувати увагу на тих страхах. Бо за своїм замічаю, що як його брати щось сильно переконувати-заспокоювати, то не підходить, нам краще казати "та ми просто зайдемо туда, там щось просто побачим, як ото тоді було і все". В вашому випадку "та це просто поїзд, такий як ми в мультику бачили", "я тобі зараз трохи дощиком голівку намочу, то просто дощик" і т.п.
Пробуйте, йому перейде.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей