Глобальні оголошення!



Коли допускати до комп'ютера?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення мешканка » 08 лютого 2011, 10:19

я зачекаю поки будуть йти в школу і комп"ютер треба буде для навчання. Наразі. зовсім не бачу в цьому необхідності. Хай краще пограються, побігають ніж всадяться перед монітором. Ще встигнуть насидітись. Я, от, вперше зіткнулась з комп"ютером в 15 років і швидко вивчила те, що мені треба. Тому, думаю, чим пізніше-тим краще.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення mari » 09 жовтня 2011, 14:09

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 00:43

Гаджет з дерева i-Wood, дитячий ноутбук і дошка для малювання

Ймовірно, одна з вагомих причин, по якій батьки не прагнуть раніше долучити своїх дітей-дошкільнят до комп'ютерів та іншим високим технологіям, це страх за те, що діти можуть зіпсувати собі зір. Ви ж пам'ятаєте, як ваші власні батьки, а також турботливі бабусі відганяли вас від телевізора чи монітора, примовляючи, що зіпсуєш собі зір, будеш в окулярах ходити? Німецька компанія Rasselfisch придумала девайс i-Wood, такий ноутбук для дітей, який примирить тих, хто за, з тими, хто проти.
Зображення Зображення

Запозичивши схему назви у знаменитого Apple, німецькі дизайнери все ж дотримувалися власних поглядів на те, яким повинен бути ідеальний ноутбук для дітей. По-перше, дерев'яним ... А по-друге, ніяких дротів, кнопочок і джойстиків, - тільки різнокольорові крейда і екран у вигляді чорної дошки, як у школі. Хочеш малювати - будь ласка, писати слова і букви - без проблем. Ось тільки зберегти дитячу творчість неможливо, але чи варто засмучуватися, адже у малюків дуже багата уява і вбудований "моторчик", так що за день на цій дошці може з'явитися більше десятка різних малюнків.

Освоївши свій перший, але дерев'яний, комп'ютер-ноутбук, дитина може перемикатися і на "дорослу" техніку. Умовно-дорослу, адже дизайнери придумали для дітей спеціальні планшетні комп'ютери, і фотоапарати, і мобільні телефони. Однак немає гарантії того, що коли дітвора пересяде за "дорослу" техніку, їхні батьки не візьмуться за дерев'яний ноутбук i-Wood, щоб розважитися і помалювати крейдою на дошці, як у шкільні роки.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


ХОЧУУУ!!!!!! :istereka: :istereka: :istereka:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Руженка » 23 жовтня 2011, 00:59

Я дозволяю малій сидіти за ноутом. Дивиться переважно мультики, кліпи теж любить дивитись, любить дивитись пізнавальні передачі про діток(пальчиковий театр), казки в рольових іграх...Флеш ще не вчили, бо спочатку мамі тре розібратись з ним)))))
Інколи задумуюсь, чи не занадто вона залежна від інтернету і компа, але я не з тих мам, що кажуть, ОТ КОЛИ ПІДЕ ДО ШКОЛИ.....ОТ КОЛИ ТРЕ БУДЕ ДЛЯ НАУКИ..........Це так скучно............В неті дуже багато цікавого і пізнавального, для чого користуватись дідовськими методами, якщо життя йде вперед??????

Я хочу для Марго Іpad. Не зараз, але думаю в 3-4 роки те, що треба!!!!! Діти люблять все юзати руками, а там дуже пикольні фішки.......в казочці можна самому рухати предметами, збирати яблука пальчиками і багато багато інших приколів!!!!!!!!!!!!

Жити треба весело, а школа - це ЗАНУДСТВО!!!!!!!!!!!!ФУ!!!!!!!!!!!! Я за навчання таке як закордоном - де дітей в початковій школі заняття проходять у вигляді гри........а не так як в нас..руки на парті......відбивається вся охота на ніц........
І тоді користування компом перетворюється на те, щоб скачати реферат, або посидіти в соц мережі.....

Зараз діти не будуть скачувати реферати..............їм все цікаво...правильно писали, інколи відкриють те, що мама і тато навіть не додумались до такого!!!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:10

Знаю одну жінку, котра використовує комп для пошуків на ютубі пояснювалок для малих (а їх у неї кажись троє чи четверо). Так от.Питає малий - мамо, шо таке океан? Мама в ютуб і вмикає. При цьому спочатку сама пояснює своїми словами. Але інколи слів дійсно замало і дитині легше зрозуміти візуально. Думаю це круто

Моя мала зараз може сама собі на ютубівському каналі Лунтіка собі переключати серії і збільшувати відео на весь екран. Цікавості з її боку до ноута не наблюдаю.
Малий же цікавився сістємніком, коли був комп. Коли змінила на ноут, то тільки цікавився ДВДрайтером, чи як та штука. шо висовується і засовується :grin: . Має свою клавіатуру, то коли з малою граються в сім'ю, то бере ту клаву і каже, що він працює. Бо знають, шо за ноутом мама тільки працює :tipok:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Mama3 » 18 січня 2015, 01:26

Подарували малому планшет. І хоч казала братові, щоб почекати ще рік з таким подарунком, хоч до школи, не послухав.
От в мене питання до мамів-татів: маєте якусь програму типу "батьківський контроль", бо знайома каже, що обов'язково треба таке, бо з інтернету купа сміття може лізти, то щоб безпечно було і дитині, і батькам.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення ІРЦЯ » 18 січня 2015, 02:01

Mama3 ми взагалі малому як даєм то інтернет на планшеті виключаєм.
Є на планшеті кілька ігор ( гонкито наш тато тоже деколи бавиться, кіт Том, малювання пальчиком ...) які чоловік сам скачав і провірив(ну щоб не була якась стрілялка , де купа крові )і все. Вважаєм з мужом що йому ще інтернету не тре , бо трохи замалий.
Але ваші мабуть більші...
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Кокетка » 18 січня 2015, 02:36

у нас планшет є бо подарили малому) але не заряджається бо гніздо поламали, а ми не ремонтуємо_)) :crazy: а на компі у нас стоїть батьківський контроль, це графік ввімкненя профіля дитини, сини мають свої профілі на компі доступ користувача, а в нас з чоловіком доступ адміністратора. тож раніше битви за комп"ютер були страшним злом) а тепер супер в одного з 2 -3 в другого з 3-4 , тож вони планують свій день згідно графіку) гуляють так щоб бути вдома на свої години) а до першої домовилися що вчимося ) скоро школа то графік з урахуванням того хто як зі школи приходить) так добре стало ніяких сварок за комп)
а от чи можна обмеження по інету зробити то я не знаю щось, тре чоловіка питати) хоча мої за годинку не встигають ніде залізти толком) лиш в копателі онлайн)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Marichka » 18 січня 2015, 10:40

Наша має планшет,дитині ще немає 5 р.Вона вже рік ним користується(мені чоловік подарував,але я майже не користуюсь)Але ми теж до інтернету їй не включаєм.Лиш наскачували різні ігри,казки,слайди.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення TYulia » 22 червня 2017, 22:53

Хочу підняти трохи цю тему. Як там ваші компютери, планшети, смартфони? Коли діти з ними познайомились і як розвиваються їхні відносини :ha:

Я щось всіма силами стараюсь відтягнути час тої дружби з гаджетами. Вірю, що трошки (30 хв) погратись не сильно помішає, а може й чогось навчить, але на даний час я з малим щось не можу по доброму домовитись, що то вже час закінчився. Це породжує конфлікт. Зараз навіть з читанням книг таке - репетує "Ще один розділ і т.д" Тому і не даю йому ні телефон ні планшет.
А ті гаджети вони як наркотик, як спробував, то вже хочеться ще і ще. Був час може рік чи більше тому малий як бачив десь наш телефон, то зразу лапав і заходив собі на ютуб чи ще кудись. Трохи телефони ховали і він забувся за то.
Зараз бачу дуже багато дітей нашого віку (тобто років 4-5) мають і активно користуються планшетами і телефонами. Перед заняттям з гімнастики 3 з 5 дітей беруть мамин смартфон і ті 5 хвилин вже якісь зомбі грають. А мій бере книжечку чи лазить там по лавках. Деколи думаю, може то таки треба свому сину теж давати, щоб він був трохи в курсі тих всіх теперішніх "тем" :dash: Деколи, як де в гостях чи в нас хтось і хочеться щоб малий трохи всівся, то чешеться рука дати йому телефон, але тримаюсь :hi: і не даю, бо знаю, що тоді він присяде на нього на довго. Ношу за собою олівці, блокноти, розмальовки. З іншого боку, може треба давати, щоб він цілком наситився тими гаджетами і тоді йому самому надоїсть? Не знаю :pardon:

Ось таку купу думок вам понаписувала. А ваше яке ставлення (а може вже досвід) до тих новітніх технологій для дітей?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей