Глобальні оголошення!



Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чистоти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чистоти?

Повідомлення гра з вогнем » 21 вересня 2010, 20:00

Що скажете?
З якого віку і як?
Коли вимагати, щоб білі штанці після прогулянки залишалися білими, скатертина після їжі чистою, посуд вимитий, шкарпетки попрані?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення mala-karta » 21 вересня 2010, 22:17

з 18?

особисто мене всякі такі зауваження до того дратували. Після того - теж :D
Робила так, як було прийнято в конкретній ситуації.
Шкарпетки прала, тарілки в умивальник ставила, але немила - як і всі. Кіімоно було білим :)

Але постою, послухаю :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2010, 22:58

А хз, коли його починати. Особисто мене дратує, коли спочатку: "мамо, я зроблю - та лиши, ще наробишся", а потім дивуються, чого дитина ніц робити не хоче. Я своїй мамі постійно доказую, що племінниці (10 і 7 років) можуть спокійно самі помити тарілки, покласти на тарілку зварений вареник і налити з чайника чаю. А вона: та то ще діти, ай, я сама, ай, поналивають і т.д. :dash: :dash: :dash:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення гра з вогнем » 21 вересня 2010, 23:11

та от задумалася щось в контексті підвищених вимог до дітей.
типу іграшки складати разом - типу вже можна вимагати (нам), а не лізти в калюжу і не пацьоритися там - певно ще ні.
а мож то я з тих мам, що в історії Немидори?
от і думаю...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 03:02

я вже потроха вчу, але не кричу, а вчу, що калюжку треба обходити,-обходить, пальчики мити-витирати, то як запхає кудись в болото, то вже "несе", щоб я повитирала, а раніше такого не було...
завжди "Лізочка, обережно", "Ліза, ти порозкидала цибульку-поскладай назад", "то сміття, піди на кухню і викини в сміття", вона все це робить!=)
Але я не кричу і не луплю тим більше, якщо вона цього не зробить часом чи впаде в болото. Слава Богу, руками не перемо...)))
А нервує дико та реклама "А ви ще сварите дитину за брудний одяг???? Тоді ми йдемо до вас!")))
Marta Офлайн


 

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Alisa » 24 вересня 2010, 12:49

Я не збираюся псувати дитинство, привчанням до чистоти. Хоче валятися в траві, бігати по калюжах - успіхів. Головне, щоб здоров*ю не шкодило.
Я руками не перу, тому й проблеми не бачу:)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення бережаночка » 29 вересня 2010, 14:39

в мене мала чистюля :heart:
я в садок навіть змінних кофточок не даю.завжди чиста виходить
на рахунок допомогти-прибрати іграшки то роблю сама але завжд припрошую її допомогтиі хвалю і дякую якщо поможе(правда ще нечасто)
якщо хоче сама помогти мені на кухні-накрити стіл чи помогти помити-не забароняю і не сварю якщо облиється чи розлиє щось

отак в мене росте самостійний мась :working:
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Перлинка » 10 листопада 2010, 19:17

Я діток не вчу обходтит калюжі,а взуваю гумові чоботи,моя доця також чистюля,приходить з садочка завжди такою як пішла,частіше всього в садочку не перевдягаємось,бо водить та забирає обох тато ,щоб йому було простіше.Обоє не люблять мати брудні ручки,самі просять помити .Синочок правда їсть ще не дуже акуратно,а доця аж занадто,і обоє любять кришечки збирати,як їх тато(ніби вдома недоїдають :D )вихователі дивуються .Малий як побаче якийсь папірець відразу біжить в сміття викидати(іноді туди не тільки папірці летять :D ).Іграшки допомагають збирати під настрій.Я ніколи не турбувалась за чистоту одягу,тобто виходимо ми завжди чистими,а приходимо як получиться,але частіше чистими.Просто одягу мені не шкода,ще ніколи нічого не знищили до такого стану,що наможливо відіпрати.Я неряха,а татко у нас аккуратіст,то видно в нього пішли і вчити нічого не треба :lol: .
Я згідна з дівчатами,що краще закладати любов до чистоти якнайраніше,в майбутньому дитині буде простіше.
А хз, коли його починати. Особисто мене дратує, коли спочатку: "мамо, я зроблю - та лиши, ще наробишся", а потім дивуються, чого дитина ніц робити не хоче.

Мене так виховували,я була в багатьох питаннях самостійна,але в мене ніколи ніде і ні в чому не було порядку,так і досі,сама на себе за це злюсь,мені так не комфортно,але важко себе заставити(з цієї причини мені не шкода грошей на домробітницю),або починаю наводити лад,коли вже завал, і то знову лиш на кілька днів.Тому мені й дітей до того важко привчити,вся надія на татка :angel: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Marta » 10 листопада 2010, 21:24

О, моя вже стільки всього повикидала в сміття....)))))))) Діда годинник, присоска від тарілочки також десь ділась, їй дуже подобається сам процес того викидання, що вона така самостійна...))
А гумачки в мене також є, але там холявка, певно, заширока, та і завеликі, певно, були, як брала на руки- то злітали постійно, а купити нові завжди руки не доходять, треба, до речі, поміряти, може вже добрі, то взую. =)
От сьогодні Ліза з всього розгону впала в болото. Брудними були не тільки штани, куртка, а й кофта, що під курткою..)))) Ну нічого, впала, то впала, посміялись і пішли додому переодягатись в сухе.)
Але от що я стараюсь робити- це вдягати кожного дня завжди в чисте, навіть вдома. Поплямлені речі не одягати.
Так теж, мені здається, виховується в якійсь мірі любов до чистоти. ;)
Marta Офлайн


 

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Перлинка » 10 листопада 2010, 21:38

Але от що я стараюсь робити- це вдягати кожного дня завжди в чисте, навіть вдома. Поплямлені речі не одягати.
Так теж, мені здається, виховується в якійсь мірі любов до чистоти. ;)

Це само собою :good: .Моя доця відколи говорить і могла це пояснити навіть чисту річ з невідіпраною плямою(по хаті ходити)не одіне.Перевдягаємось кілька раз на день ,слюнявчики не дуже люблять під настрій ,доця не захляпується,а малий як поросятко,бо їсть сам двома ложками(ну я третьою попихаю).Хоча з садочка його також чистим забираю,мабуть там він слюнявчикам не противиться.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron