Глобальні оголошення!



Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чистоти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Shalimar » 11 листопада 2010, 00:06

гра з вогнем написав:Що скажете?
З якого віку і як?
Коли вимагати, щоб білі штанці після прогулянки залишалися білими, скатертина після їжі чистою, посуд вимитий, шкарпетки попрані?

что касается первой части названия темы... Я бы не хотела своего ребенка ограничивать в самовыражении :) В конце концов, не Мы для одежды, а одежда дла Нас, тем более, когда речь о ребенке!!
А любовь к чистоте, аккуратности, опрятности.... я думаю, воспитывать по мере возникновения ситуации.
Требовать чистую посуду можно у школьника лет 7-8, носки..? машинка постирает
Скатерть и взрослый может запачкать ненароком, а ребенку прививать культуру поведения за столом с малых лет, когда ребенок понимает вообще, что такое чистота
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Marta » 11 листопада 2010, 00:24

Перлинка написав:
.Моя доця відколи говорить і могла це пояснити навіть чисту річ з невідіпраною плямою(по хаті ходити)не одіне.Перевдягаємось кілька раз на день .


Ото в нас таке ж саме. Правда, вона би оділа з тою невідіпраною плямою, якби я настояла, але я сама не можу її в таке одягати. Навіть по хаті. Надіну- подивлюсь- і знімаю. Одягаю без плям. А то поплямлене, щоб не спокушало і не лежало дурно в шухляді, не займало місця- відправляю в смітник, або роблю якісь тряпочки. )
Marta Офлайн


 

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2010, 02:30

Як, коли виховувати любов до чистоти?

З малечку, з перших днів. Дитина повинна бачити чистоту і жити в чистоті (ну не в стерильній звичайно), то не годен з якогось конкретного дня почати вчити, як на мене.

От мене не привчили, і я навряд чи привчу. Звісно що в брудному одязі дитина не ходить, але у більшості випадків я не чистюля. хоча Юрчик часто як ручки чимось замастить то показує мені і укає поки не повитираю. Може які гени від пра-прадідів передалися :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Sawwku » 12 липня 2012, 17:07

в мене дитина-свинька
принаймні була. я, як завжди, не керуюся принципом "авось переросте", тому одразу привчала, що де взяла, туда потім і верни, сміття в смітнику, каша по кухні не літає
і найцікавіше аж біля неї сама чистоти вчуся :=):
тепер навіть якщо в мене щось впаде, то підніме. і не смітить надворі (я б за таке руки в (_)*(_) встромляла не лише дітям, а й дорослим :ireful: )
звичайно, де дитина там безлад, але принаймні в 1,5 року не дикий ср*ч як раніше
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення pan_kotskyy » 12 липня 2012, 18:22

Та завжди виховувати, і чимпораніше починати, поки не виховається ))))
Виховувати власним прикладом, то раз,
щодня вдягається чистий одяг, без плям і запаху,
по мірі дорослішання вводяться обовязки - прибрати тарілку зі столу ,помити, підмести т.д...
але не робити трагедії з розлитого-запачканого, чого вже там...

Біг по калюжах і порпання в багнюці для дослідження дощових хробаків і т.п. вважаю життєво-необхідною науковою роботою...

І баєчка, був в мене колись залицяльник, що приходив і подовгу сидів в мене вдома, спілкувався... Все б нічого, але в нього страшенно пахли шкарпетки, кхм...
Мій тато після тих відвідин нам з братом не раз казав "навіть якщо у вас буде лише одна пара шкарпеток, то поперіть і вдіньте трохи вологі, аніж отак маєте пахнути"
І ще казав, що завжди з собою потрібно мати хусточку.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення ЗІрка » 14 липня 2012, 13:55

болюча тема, бо не переношу коли батьки на дитячому майданчику гримають дитину за брудні лахи. і як, скажіть, вона має їздити з гірки, карапкатися по всіх драбинках-східцях і не забруднитися? стільки й того дитинства, поки не переживаєш, що десь там якась пляма. якщо шкода одягу - купуйте дешевий на секонді і най собі гасає скільки влізе, ще встигне соціальних комплексів нахапатися.

про особисту гігієну я не говорю. їсти - чистими руками (хоч не завжди впильную, малий часто порпається в землі разом з курми коло малинника))) і так далі по мірі дорослішання.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення erinaceus » 12 березня 2016, 17:50

Підніму темку. То як привчаєте до чистоти? Насамперед, в плані одягу мене цікавить. Бо наш з вулиці такою куцькою часто приходить, особливо після дощу, що мене вже деколи дратує :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення Тиха » 12 березня 2016, 18:04

Мій теж брудний завжди з двору. Майже щодня штани перу, курткц рвз в тиждкнь точно. Може сама в тому трохи винна,бо раніше ніяк не реагувала на процес забруднення одягу :hi: Тепер трохи дратуюсь, коли брудний, але трагедіі з того не роблю. Стараюсь завжди одягати в чисте і кажу при тому, як кльово бути чистим.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Чистий одяг на дитині. Як, коли виховувати любов до чист

Повідомлення TYulia » 14 березня 2016, 01:07

Та то певно ще одна риса наших мальчуганів :wink: мій теж з двору завжди брудний приходить. Штани то таки тре брати нові, в кращому випадку, на кожен день, а то й на кожне гуляння. Я не роблю з цього великої проблеми(але й в білосніжну куртку навіть не стараюсь одягати). Він вже сам каже "мама попере". Вдома то любить ходити в піжамках, то якщо десь намочить, то вимагає переодіти. Чи як хтось йому вкаже, що десь дирка на шкарпетці, то теж бігом міняти. Значить таки трохи існує в нього почуття чистоти
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron