Глобальні оголошення!



Чужі дяді і тьоті

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чужі дяді і тьоті

Повідомлення mala-karta » 27 липня 2010, 17:08

А ви вчите дітей, що з чужими дядями і тьотями нікуди не йдуть?

Зрозуміло, що з зовсім незнайомою людиною ви точно не дозволите за ручку кудись піти. А як бути, наприклад, із знайомими? Я вважаю, що раз дитина тих тьотю/дядю не знає, то не можна до них на ручки і з ними за ручки. Це ж првильно, хіба ні?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення Marta » 30 липня 2010, 13:22

Не знаю, моя особливо і не йде до інших, їй нема коли, всюди спішить, але коли знайомі хочуть взяти її на руки чи піти за ручку, і вона це їм дозволяє, я не забороняю. Головне, в мене на очах! Це ж все таки, знайомі..
А так вже потім буду вчити, що з незнайомими нікуди не йти, нічого не брати, старатись не розмовляти, бути там,де багато дітей чи людей. Зараз, я думаю, це ні до чого, вона і так постійно біля мене і на мені...)))Треба знайти ту грань, щоб дитина з одного боку не боялася людей, але з другого, була обережна з незнайомими і нікуди з ними не йшла.
Marta Офлайн


 

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення мешканка » 30 липня 2010, 13:33

починаю по-трохи розказувати, що з чужими йти не можна, що заберуть зі собою, або цигани вкрадуть... але, наразі, не дуже вона те усвідомлює (старша вже краще розуміє ніж менша) Часто допомагають прості перехожі, коли кажуть, що заберуть її зі собою, то я так їм і кажу: з чужими дядями і тьотями нікуди йти не можна тільки коли мама сама дозволить. Ось так.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення mala-karta » 30 липня 2010, 14:36

от просто була ситуація.
Прийшли ми до моєї мами на роботу. В коридорі нас ловить одна тьотя. Я її знаю, вона колись мене вчила. Але малий її то не знає.
Тьотя бере його за руку і кудись веде, на мій офігівший погляд каже "всьо так" (ну шось в тому дусі).
Я підійшла і забрала малого зі словами, що з чужими нікуди йти не можна. Так, тьотя образилася, але я вважаю, що зробила правильно. Це ж не сусідка, яка його щодня бавить. І мало які там в мами знайомі бувають...
А як ви думаєте? Нормально зробила? Чи треба було якось з'їхати?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення мешканка » 30 липня 2010, 14:43

думаю, правильно зробила...тобі головне не почуття "тьоті", а виховання власної дитина, якій не поясниш. що та тьотя -не зовсім чужа..і т.д. Люди деколи роблять неадекватні вчинки по відношенню до дітей і треба на таке звертати увагу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення Natalinda » 30 липня 2010, 15:06

Я тьотям і дядям подібного рівня знайомства кажу "не чіпайте дитини будь-ласка, бо вона буде плакати", якщо це не допомагає, то красномовно дивлюся, після цього дехто і ображається, але ці люди для мене не настільки авторитетні щоб я цим переймалася.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення happymami » 17 вересня 2010, 18:11

mala-karta написав:А як ви думаєте? Нормально зробила? Чи треба було якось з'їхати?

Я, мабуть, в такому випадку дала би дитині знати, шо та тьотя - знайома. Але їй сказала би, шо він може плакати, бо ж "він вас не знає". ХЗ. В мене ще такого не було. Але й ображати ніяких тьоть не хотілося б
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення Перлинка » 10 листопада 2010, 19:25

Ми якось минулого року їхали маршруткою в Тернопіль до бабусі,і позаду нас сидів дідо ,схожий на діда панаса ,пасічника,здається навіть в брилі.Але ще такий ого-го,бо я навіть толком не зрозуміла,до кого він зачипався до доці чи до мене.От причепився до дитини йди до мене на ручки.
Я сказала:
-Будь-ласка не ображайтесь,але я не дозволяю їй йти до чужих людей на ручки.
Мало лі може в нього туберкульоз,або короста ,та навіть як здоровий,не хочу щоб мою дитину лапав.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: чужі дяді і тьоті

Повідомлення Радмила » 22 листопада 2010, 16:48

Ми їхали сьогоді в тролейбусі. І контролерка до меньшої. Ой яка в тебе ляля, дай подивитись і ляльку в неї бере. А я кажу :" ой ми будем плакати". Вона одразу відстала. Чого брудні руки, які купу грошей беруть пхати до дитячої іграшки? Взагалі іграшка це, щось дуже особисте і рідне для дитини. Ми без лялі нікуди. А тут якась чужа тьотка пхається. :dash: :dash: :dash:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Чужі дяді і тьоті

Повідомлення mala-karta » 11 лютого 2011, 00:06

Дівчата, зараз з малим часто починають говорити малознайомі люди. То сусіди-чоловіки поздороватись хочуть, то сусідки шось питають.
Ну, я не маю нічого проти сусідів.

Але Ромка тих людей не знає, але здоровається з дядьками, часом шось говорить тьотям.

Ну а як хтось чужий так його забалакає, поки я ворон рахувати буду?

Як навчити, щ з чужими - нікуди, ніяк і ні за що?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість