Глобальні оголошення!



Як дітям розповідати про ЦЕ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Milichka » 24 лютого 2015, 15:00

Нещодавня історія))) моя п"ятирічна племінниця дуууже вже хоче братчика або сестричку. Підійшла до мене і каже: "Міля, розкажи моїй мамі і татові, що ви таке з Юрою робите, що у вас так багато діток, а то вони не вміють")))))))))
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Natalinda » 24 лютого 2015, 15:25

stella123, TaniaPicaSSo що то за така книжка? :=): Я такої не мала :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Галина » 24 лютого 2015, 16:06

Natalinda, ми напевно, не те покоління :ha: , бо в мене теж такої не було.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення oksa_mal » 24 лютого 2015, 16:13

в мене була книжка, сама собі купила і читала щоб ніхто не бачив :=): ось така
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення flower » 25 лютого 2015, 10:04

В мене теж така книжка була, але я в тьоті її взяла, батьки уникали цієї теми і треба було взнавати самій за межами дому. Що буду робити я і як буду пояснювати поки не думала.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Milichka » 25 лютого 2015, 12:50

Стараюсь розповідати максимально чесно і приближенно до правди))). Таміла ще не дуже таким цікавиться, а Тіні розповідала - що коли дорослі люблять один одного то таткова клітинка з"єднується з маминою і утворюється дитинка." А як таткова кілітинка попала в твій животик?", кажу "в низу животика є спеціальна дірочка, через яку клітинка і попадає, а потім через ту ж дірочку дитинка і народжується". Наразі Тіну відповідь задовольнила)))) Правда просила показати дірочку :crazy:, пояснювала, що це дуже інтимно і особисто, що не варта всім її показувати, заспокоїлась))))

У мене проблема в іншому. Як ви з дітками дивитесь легкі еротичні сцени? У нас телевізор дуже рідко - максимум чоловік дивиться новини, 95квартал, "розсміши коміка" "голос діти", але інколи і якесь кіно переглядаємо.

Мені коли я була дитиною батьки говорили - відвернись, або вийди, або закрий очі, і мені зараз рефлекторно хочеться сказати теж, або рука тягнеться до пульта перемкнути канал, розумію, що це не правильно, але як правильно не знаю, спокійно сидіти і дивитись не можу)))). поділіться, що ви робите в таких ситуаціях, може читали думки психологів....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Любов » 25 лютого 2015, 17:17

oksa_mal написав:в мене була книжка, сама собі купила і читала щоб ніхто не бачив :=): ось така Прихований текст

точно таку книжку і я в дитинстві читала)) але ми її з подружкою в бібліотеці в читальному залі читали))))
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення ЗІрка » 26 лютого 2015, 11:29

Milichka написав:Мені коли я була дитиною батьки говорили - відвернись, або вийди, або закрий очі, і мені зараз рефлекторно хочеться сказати теж, або рука тягнеться до пульта перемкнути канал, розумію, що це не правильно, але як правильно не знаю, спокійно сидіти і дивитись не можу)))). поділіться, що ви робите в таких ситуаціях, може читали думки психологів...


таке саме. хочеться перемкнути. недавно чоловік дивився бібліотекаря, там була сцена де одна жінка пристрасно кидається на головного героя. я так і чекала, що малий запитає чому вона це робить. але на щастя (чи на жаль) синочок нічого не сказав. ( але свої висновки зробив точно, бо уважно дивився)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення nelly » 17 лютого 2016, 20:14

Ну як там у Вас розмове про Це проходять???
Купили ми книгу про людське тіло для найменших. Там всьо як книжка пише,що діти зароджуються після статевого акту що є чоловічі і жіночі клітини і т.д. Я трохи пропустила не все розказувала, але знаючи мою дитину (4,5) як зайде розмова звідки САМЕ дитина родиться прийдеться виложувати
як на духу бо питань буде більше ніж у мене. Я і не планувала сильно затягувати з розказуванням але щось так страшно наважитися :=): :=): :=):
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення flower » 18 лютого 2016, 09:55

У нас ще таких питань не було, але бачу що не загорами, раз діти її віку цікавляться. А я зовсім непідготовлена. Неля, де ти ту книжку купляла?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей