Глобальні оголошення!



Як дітям розповідати про ЦЕ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ? Сексуальність

Повідомлення IREN » 17 квітня 2010, 19:23

колись була класна книжечка- "Звідки я взявся? :emphaty: " Я сама собі була купила- і ше й мамі показувала і розказувала. десь в 5 класі. Я взагалі читати любила в дитинстві Анатомію-тому секс був для мене як природній процес.( звичайно з коханою людиною). І в майбутньому я просто була шокована, коли в 10 класі одна дівчина - питала моя подружку - чи можна завагітніти через поцілунок?))))) Знання- сила! А особливо в цій сфері. а скільки дівчаток вагітніють і навіть не здогадуються звідки та дитина взялась :shock: , а потім аборти роблять. :cry: Першопричиною є те що батьки справді мають поговорити з дитино - думаю в класі 6. і тоді буде легше тим діткам. ( І про хвороби і про ставлення до сексу в цілому).
Востаннє редагувалось IREN в 24 квітня 2010, 16:25, всього редагувалось 1 раз.
IREN Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2010, 21:33

IREN написав:колись була класна книжечка- "Звідки я взявся? :emphaty: "

і в нас була та книжечка :)
нам її подарували, мені років 7 було :)
я її принесла в школу і всі читали і потім з сумки витягали :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Сексуальність і перші знання

Повідомлення mari » 15 січня 2011, 12:43

Була б вдячна якщо б ви поділились своїм досвідом і поглядом на перші запитання про сесуальність. Сьогоднішнє телебачення явно пришвидшує погляд дітей. А як ви про це дізнались? Це було стресом чи сміхом для ВАС?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сексуальність і перші знання

Повідомлення Перлинка » 15 січня 2011, 13:07

Стресом точно не було,не можу точно згадати в якому віці зацікавило,але у 7 років точно вже знала.А до цього
старший двоюрідний брат обіцяв просвітити ,якщо я там щось зроблю по дому,коли ми разом гостювали в бабусі.Я зробила і він сказав ,що,для того щоб були діти треба збити пробачте за слово"целку".
Тк як я такого слова не знала,і розмова відбувалась пошепки,то я подумала,що "цеглу".Потім розповіла у дворі старшим дівчатам,вони з мене реготали і питали чим треба ту цеглу збивати?Я сказала ,що не знаю,мабуть,кулаком :head: .
Правду дізналась на вулиці,а не від батьків.Потім у журналі "малятко "гарно доступно одночасно по дитячому,але й без байок все описували з відвертими ілюстраціями.Не памятаю чи було смішно,але цікаво,то точно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 15 січня 2011, 15:13

Спочатку на моэ запитання у 2-3 роки, звідки взялась моя сестра, я отримувала відповідь, що її купили в магазині.
Потім був садік, якісь розмови, були старші подруги в дворі, то дізналась так. Не пам"ятаю, як саме і від кого.)
Потім в класі 1 мама принесла книжечку "Звідки я взявся?", ми з сестрою сміялися, бо вже все знали, але читала з захопленням, бо не знала, так би мовити, як то все фізіологічно, знала лиш загально.
Дуже мені було цікаво, як то дитина може вилізти через...хм...піську....))))) Я думала, що це нереально.
Мама пояснила, що там при родах відкривається спеціально, щоб дитинка пролізла.
Або бувають випадки, що розрізають животик, і нас так з сестрою витягнули.
Згідна, що дітям треба розповідати правду, але так, щоб вони зрозуміли, при перших же їх запитаннях.
Бо якщо запитання виникло- то дитина його знайде, як не вдома- то десь ще.
Важливо, щоб дівчина знала свою фізіологію, бо дійсно навіть вже мами не знають реально, як в них там все працює і влаштовано.
Про місячні я знала дуже давно, мама завжди розповідала. І коли вони прийшли, то я дуже раділа і кричала "Єссс!!!".. :aaaaa:
Знаю, що одна дівчина, коли в неї прийшли місячні, закрилася в ванній і мала сильний стрес, бо думала, що вона вмирає, стікає кров"ю. ЇЇ мама ніколи їй не розповідала, що то таке.
Я буду говорити "по ходу" діла. Як тільки спитає- відповім, поясню. Не думаю, що я буду сильно встидатися про це розповідати.
Marta Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення lore1ei » 15 січня 2011, 18:59

От була така книжечка http://udaffa.net/archives/951, пояснювала все бабуся гінеколог, спокійно і зрозуміло.
Десь в першому класі. Як спийняла, та якось ніяк, особливої уваги не звернула, а потім вже згадалось коли в фільмі побачила.
А ще, десь в класі 6 я побачила якийсь фільм, де жінка народжує через пупок, то десь до 8 класу так і думала :zybu:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 15 січня 2011, 19:04

lore1ei написав:А ще, десь в класі 6 я побачила якийсь фільм, де жінка народжує через пупок, то десь до 8 класу так і думала :zybu:


То якісь жахи ти бачила?..)))Типу "Чужой"?...))
Marta Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення lore1ei » 15 січня 2011, 19:07

Marta написав:
lore1ei написав:А ще, десь в класі 6 я побачила якийсь фільм, де жінка народжує через пупок, то десь до 8 класу так і думала :zybu:


То якісь жахи ти бачила?..)))Типу "Чужой"?...))


Ні, не Чужой точно, шось про привидів.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення ЗІрка » 19 січня 2011, 00:21

Marta написав:Про місячні я знала дуже давно, мама завжди розповідала. І коли вони прийшли, то я дуже раділа і кричала "Єссс!!!".. :aaaaa:
Знаю, що одна дівчина, коли в неї прийшли місячні, закрилася в ванній і мала сильний стрес, бо думала, що вона вмирає, стікає кров"ю. ЇЇ мама ніколи їй не розповідала, що то таке.
Я буду говорити "по ходу" діла. Як тільки спитає- відповім, поясню. Не думаю, що я буду сильно встидатися про це розповідати.


я знала про місячні добре, але коли почалися - то гірко плакала.... мол, скінчилося життя безтурботне, дєцке...:)))
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 19 січня 2011, 00:42

ЗІрка написав:

я знала про місячні добре, але коли почалися - то гірко плакала.... мол, скінчилося життя безтурботне, дєцке...:)))


:zybu: А я навпаки, "О, нарешті я справжня Дівчина!")))))
У всіх моїх подруг вже були, я дико заздрила)))
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей