Глобальні оголошення!



Як дітям розповідати про ЦЕ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення ЗІрка » 19 січня 2011, 00:42

Marta написав:
ЗІрка написав:

я знала про місячні добре, але коли почалися - то гірко плакала.... мол, скінчилося життя безтурботне, дєцке...:)))


:zybu: А я навпаки, "О, нарешті я справжня Дівчина!")))))
У всіх моїх подруг вже були, я дико заздрила)))


просто я була одна із перших...(((
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Nymydora » 19 січня 2011, 01:11

lore1ei написав:От була така книжечка http://udaffa.net/archives/951,


:zybu: :zybu: :zybu: оце так книжечка ! я під столом від коментів
а в мене була книжечка Ді Снайдера - вкладка до журналу "Однокласник", здається. І там писало про різне таке. Батьки мені ніколи нічого не розказували, якось сама до всього дійшла. Місячні почалися пізно, коли в класі у всіх вже були, то я знала, що це таке і просто спокійно сказала мамі: Мам, в мене місячні почалися.
А ще в мене в 1 класі була така дівчина, яка дуже все знала і всіх просвіщала. І вона нам в туалеті розказувала, що їй мама казала, що в кожної жінки має з попи йти кров, бо інакше не буде дітей :zybu:
(до речі та сама дівчина пару років пізніше з великими очима розказувала нам, що, уявляєте, в Америці є ляльки з цицьками!!! це вона, мабуть, про Барбі :zybu: А ми слухали в шоці і не могли уявити, як то так)
Малому я буду розказувати, як і Марта, по ходу діла. Пісюн ми називаємо пісюном, піською, пісюнчиком (ой ти пісюнчик мій коханий ))) ) і не бачу проблеми. Літом, коли ходилося голяка, малий теж постійно його тягав, аж старшно робилося. Зараз вдітий переважно, то і не тягає. ))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 19 січня 2011, 01:29

Недавно були в гостях. Там є хлопчик 5 років.
Ліза з ним дуже дуріла, вони бігали, потім він пригав в ліжечко, вона на нього зверху,обнімалися, реготали сильно.
І от що я замітила- коли він пригав в ліжечко, то знімав штани і залишався в одних трусах. Коли далі бігали, то одягав.
Потім чогось прибіг і так і сказав "Це щоб не спотіти." Ну, добре, думаю, дитина розділася, щоб не спотіти. Але чого саме, коли в ліжку і потім по хаті знов натягав штани. І все її в то ліжко зазивав...То мене якось напрягло, і я нічого, звичайно, не казала, бо може то моя бурна фантазія, але дивилася за ними. І згадала нашу оцю тему)))
Буду посвящати рано.)
Marta Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення happymami » 19 січня 2011, 01:38

Ну вопшето, Марта, я думаю в нього нічого ТАКОГО на думці не було))) Навіть якшо подумати логічно, то дитина може навчена просто, що в ліжко в одязі не лягають. От як скаче, то й роздягається)) Або бачив як тато з ліжка в трусах встає. А діти ж мавпи. Може він навіть і в піжамі не спить, а лише в трусиках і привчений шо в ліжечко тіко без одягу :head: . Просто в мене мала 5 років має, то бачу, шо їй ше далеко до якихось не таких думок)))) Хоча, знаєш, в садіку хлопчик раз каже до іншого, "Шо ти тут зайчика малюєш? Намалюй краще бабу з цицьками"... Про шо в кого вдома розмови йдуть... Ну головне, шоб ти дітиськам не показала якогось невдоволення. Шоб в них не виробився якись страх чи цікавість чи підозра ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 19 січня 2011, 01:57

happymami написав:Ну вопшето, Марта, я думаю в нього нічого ТАКОГО на думці не було))) Навіть якшо подумати логічно, то дитина може навчена просто, що в ліжко в одязі не лягають. От як скаче, то й роздягається)) Або бачив як тато з ліжка в трусах встає. А діти ж мавпи. Може він навіть і в піжамі не спить, а лише в трусиках і привчений шо в ліжечко тіко без одягу :head: . Просто в мене мала 5 років має, то бачу, шо їй ше далеко до якихось не таких думок)))) Хоча, знаєш, в садіку хлопчик раз каже до іншого, "Шо ти тут зайчика малюєш? Намалюй краще бабу з цицьками"... Про шо в кого вдома розмови йдуть... Ну головне, шоб ти дітиськам не показала якогось невдоволення. Шоб в них не виробився якись страх чи цікавість чи підозра ;-)


Та нє, я, звичайно, нічого не показала, ти що!.. то я ж кажу, може в мене просто бурна фантазія після цієї теми розігралась))
Але якось так стало...Непонятно...))
Хочу, щоб вона все ж знала хоча б елементарно, як хтось буде приставати, то щоб казала дорослим. (мені)
Зараз я їй, звичайно, того не поясню, бо вона й говорити толком не вміє)), але на майбутнє треба буде продумати хід розмови)).
Marta Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення happymami » 19 січня 2011, 02:09

Marta написав:але на майбутнє треба буде продумати хід розмови)).

угму. я теж продумувала продумувала, читала читала, а як дойшло до діла, то те питання так несподівано застало, шо всьо з голови втікло в моменті :lol: . А я таку лекцію вже нафантазувала була :tipok: :crazy: . Довелося обмежитися беканням про насінинку і тата :crazy: :niger:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення mala-karta » 19 січня 2011, 02:11

:lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Marta » 19 січня 2011, 02:23

happymami написав:угму. я теж продумувала продумувала, читала читала, а як дойшло до діла, то те питання так несподівано застало, шо всьо з голови втікло в моменті :lol: . А я таку лекцію вже нафантазувала була :tipok: :crazy: . Довелося обмежитися беканням про насінинку і тата :crazy: :niger:


А в якому віці вперше спитала?
Marta Офлайн


 

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Shalimar » 19 січня 2011, 02:59

lore1ei написав:
Marta написав:То якісь жахи ти бачила?..)))Типу "Чужой"?...))

Ні, не Чужой точно, шось про привидів.

Полтергейст
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як дітям розповідати про ЦЕ?

Повідомлення Shalimar » 19 січня 2011, 03:07

Я стеснялась спрашивать. А родители, наверно, ждали "хода дела"...........
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей