Глобальні оголошення!



Не хочу! Не буду!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Не хочу! Не буду!

Повідомлення nelly » 13 березня 2018, 18:16

Як я Тебе розумію, то мені здається якийсь етап відокремлення особистості. Моя старша то придумала що її кусає одяг, то крики були перед виходом постійно, а якщо вийти з дому треба пару раз, то кришу мені зривало зразу... :dash:
Я просто старалася в спокійній обстановці пояснювати, що мені не легко і як мені ранять серце такі фестивалі, говорила, що вона доросла і має розуміти що є ситуації коли такі істерики не доречні. Не скажу, що взагалі не псіхує зараз в таких ситуаціях, але якось пустило, принаймні у розмові розуміє, що мені дуууже погано від такої поведінки.
Може хай чоловік поговорить по хлопчачому, що це не достойна поведінка чи типу того.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Не хочу! Не буду!

Повідомлення TYulia » 13 березня 2018, 22:45

А мій малий то не так щоб агресивно протестував, просто мене не чує коли я по доброму говорю.
Кажу йому що має 3-5 попередження на день, якщо всі використовує то ввечері мультик не дивиться, але часто це породжує додаткові плачі за тим мультиком. Якщо таки таки начудив жорстко протягом дня, то стараюсь дотримати слова, а якщо то були якісь легкі непослухи, то деколи даю шанс реабілітуватися (прибрати в себе в кімнаті, прочитати яку хоче казочку, чемно повечеряти т.п.)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей